Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Anotlakon mennyire érdemes...

Anotlakon mennyire érdemes párt keresni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de eddig kb csak olyat fogtam ki aki egyből azt akarja hogy adjam meg a facebookom, de minek kezdenék anonim oldalon ha egy szia után át akarnék menni úgy hogy semmit nem tudok róla...

Csak ilyenek meg a pervez képkéregetők vannak ott? Nincsenek olyanok akik tényleg ismerkedni akarnak?

Fiatal vagyok ha ez is számít.



2021. okt. 3. 08:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
Sajnos nagyon nehéz olyan embert találni ott, én fiú vagyok, de nekem sem sikerült úgy normális lányt találni ott:D Szóval a végén én már inkább hagytam a dolgot.
2021. okt. 3. 08:46
 2/18 anonim válasza:
Remélem nem komoly a kérdés... az anotalk az internet legalja.... 😂🤦‍♂️
2021. okt. 3. 08:54
 3/18 anonim válasza:

Nekem volt olyan fiú ismerősöm, akinek majdnem sikerült összejönnie AnoTalkról egy lánnyal, végül a lány egy másik sráccal lépett párkapcsolatba.


De egyébként szívesen ismerkednék veled :)


19/F

2021. okt. 3. 10:07
 4/18 anonim válasza:

Én kommunikációra képes embert sem találtam ott, nem hogy társat.

Ha évente egyszer összedob valakivel, akkor az a valaki szavakban kommunikál és ha nem válaszolok 5 másodpercen belül, akkor kilép.

15 éveseken kívül pedig nem jár oda senki más.

2021. okt. 3. 10:23
 5/18 anonim válasza:
Pfuuuu az Anotalk a perverzek meg a pedofilok termőföldje. Nagyon nem ajánlom, találkoztam onnan egy sraccal tavaly nyáron, aki elvileg 20 éves volt, de élőben kinézett vagy 35 nek, és megpróbált megeroszakolni, de sikerült elfutnom, azóta soha de soha senkinek nem ajánlom az online ismerkedést😂 én meg csak 16.
2021. okt. 3. 10:25
 6/18 anonim válasza:
Csak titkon abban reménykedem, hogy ez valami rossz áprilisi tréfa akar lenni.
2021. okt. 3. 10:51
 7/18 anonim válasza:

Sokféle társkereső - meg chates oldalt kipróbáltam már, de nekem eddig mindig az Anotalk jött be a legjobban! Bár tény, hogy nagyon nehéz ott értelmes lányt találni...

29 éves vagyok, de 20 lányból, ha egy, amelyik nem chatsexelni akar - vagy nem szerepjátékozni, hanem tudok vele értelmesen chatelni, aztán tovább lépni.

A szerepjátékosokat egyből kiikszelem, mert gyakran eljátsszák, amikor már vagy fél órája játszom velük és beleélem magad a játékba, aztán hirtelen kilépnek...😅 Hogy az a...

Interneten eleve a 30 pluszos nőkkel szoktam ismerkedni, mert ők értelmesek és lehet velük órákig beszélni bármiről! Az a korosztály még nem álomvilágban él, mint a fiatalabb nők/lányok...

A huszonéves lányok szinte mind beképzeltek és csak az érdekli őket - ha van pasijuk akkoris - hogy hány új követőjük van aznap Instán...

Szóval, nem egyszerű...

2021. okt. 3. 10:53
 8/18 anonim válasza:

Én már jöttem onnan össze lánnyal, de elég bonyolultan.

Lányok között sincs ott sok normális, ha meg fiatal vagy, de olyan szinten, hogy ide se regisztrálhatnál, akkor ott nem érdemes próbálkoznod. Ha találsz is valakit, nem biztos, hogy az akinek mondja magár. Tényleg nem árt az óvatosság.

2021. okt. 3. 11:18
 9/18 anonim válasza:
Szerintem semennyire...
2021. okt. 3. 11:52
 10/18 anonim válasza:

Én nagy ritkán szexchatelni járok fel oda, van rá vevő szerencsére.


Amikor csak szimplán beszélgetni akarok egy normális lánnyal, akkor szinte mindig csak szerencsétleneket ad be. Mostanában már szinte nem is használom, mert hatalmasat esett a színvonal.

2021. okt. 3. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!