Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Anotlakon mennyire érdemes...

Anotlakon mennyire érdemes párt keresni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, de eddig kb csak olyat fogtam ki aki egyből azt akarja hogy adjam meg a facebookom, de minek kezdenék anonim oldalon ha egy szia után át akarnék menni úgy hogy semmit nem tudok róla...

Csak ilyenek meg a pervez képkéregetők vannak ott? Nincsenek olyanok akik tényleg ismerkedni akarnak?

Fiatal vagyok ha ez is számít.



2021. okt. 3. 08:37
1 2
 11/18 anonim válasza:

10-es.

Sok dagadt férfi unalmába is eljátsza, hogy nő. Lehetséges, hogy férfiakkal sex chatelsz és küldözgeted nekik a képeidet. Persze ha nem zavar akkor no problémó.


Anotalk egy 100 as skálán a -ezret közeliti meg. Mondjuk, hogy olyan mint egy orkokkal teli barlang.

2021. okt. 3. 19:36
 12/18 anonim válasza:

#10


Könnyen fel lehet ismerni, hogy ki az, aki komolyan gondolja és ki az, aki tényleg lány. Vannak erre utaló jelek.


Több lánnyal is már átmentem onnan snapre is, és nem voltak kamuk, volt akivel instára is, meg is lepődtem, hogy ő sem volt kamu. :D

2021. okt. 4. 12:55
 13/18 anonim válasza:
Nem tudom ki hogy szűri ki őket, de én kb egy órát tök jól elbeszélgettem egy "lánnyal" és miután küldtem neki egy képet szó nélkül lelépett... Ott szinte mind kamus fiú.
2021. okt. 4. 13:02
 14/18 anonim válasza:
...vagy csak nem tetezettél neki.
2021. okt. 4. 15:16
 15/18 anonim válasza:
*Tetszettél
2021. okt. 4. 15:16
 16/18 anonim válasza:
#14esnek: Akkor elköszönt volna normálisan és nem csak úgy kilép. Szerintem. Legalábbis mialatt beszélgettünk rendes, normálisnak tünt.
2021. okt. 4. 15:21
 17/18 anonim válasza:

A francokat! Internetes ismerkedős anonim oldalakon szinte minden nő - és férfi is ezt csinálja, hogy addig kedves a másik féllel, amíg nem lát róla képet, mert abbam reménykedik, hogy vonzó az illető.

Aztán, küld képet a másik fél és az illetőnek nem tetszik, így köszönés nélkül kilép...

Az értelmesebbje legalább egy "Bocsi, de nem vagy az esetem! Így inkább ne folytassuk a beszélgetést!" üzenet után lép ki, de a legtöbb nem az eszéről híres...

Nem érdekli, hogy órákig beszélgettetek, akkoris kilép...

Régebben udvarias voltam és jeleztem az illetőnek, hogy nem tetszik, így nem látom értelmét a beszélgetésnek. Mostmár én is tojók az egészre, mivel többször ghostingoltak képcsere után vagy nem túl kedves megjegyzés után kiléptek...

Már én is ezt csinálom! Ha nem tetszik valaki, kilépek szó nélkül! Ennyi! Én sem leszek kedves!

2021. okt. 4. 21:15
 18/18 anonim válasza:

Érdekes a szitu. 15 éves fiú vagyok és viszonylag aktív az oldalon. A legtöbb csaj "szia, kor" kérdéssel indít és a legtöbb ki is lép, ha megtudja, hogy mennyi idős vagyok. Aki meg nem, az nagy többségében a saját nevét sem tudja helyesen leírni, tehát degenerát.

Általában a 20-21 évesekkel lehet normálisan elbeszélgetni, akár barátkozni.

A 13-16-os kategóriában csak visszamaradott, "depressziós", írástudatlanok vannak, úgyhogy az is felejtős.

Viszont tényleg kíváncsi lennék, hogy egy olyannak, aki kor alapján rögtön kilép, annak mi játszódik le ilyenkor a fejében.

2021. okt. 26. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!