Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találnék ilyen lányt?...

$$$$$ kérdése:

Hol találnék ilyen lányt? Esetleg itt van?

Figyelt kérdés

Először magamrol írnék pár sort: Jelenleg harmadéves gépészmérnök hallgató vagyok,szeretek edzeni(szinte már több mint csak hobbi),motorozni,a haverokkal lenni.Debrecenben élek. Nagyon szeretem a tetovállásokat. Jelenleg 5 db van. Jövőhéten készül majd a hatodik. És még majd később szeretnék egy párat.

Egy olyan lányt szeretnék találni aki talpraesett, tudja, hogy mit akar valamint eltűri, hogy edzek és ezzel elég sok időm elmegy. Az is jó lenne ha lenne egy pár tetkója(vagy akár nagyon sok😂), de ez nyilvan csak másodlagos. Probaltam jó pár netes társkeresőt (tinder,facebook-os,badoo meg még egy párat), talalkoztam is egy pár lánnyal de vagy teljesen masok voltak az elképzeleseink(pl.: zavarta hogy edzek mert igy szerinte nincs elég időm rá) vagy csak alkalmit kerestek. Mostanaban megint elmentem egy párszor szórakozó helyekre is pedig nagyon nem az én vilagom már. De ott meg azt tapasztaltam,hogy fiatal 15-17 évesekkel van tele. És már egyszerüen nincs ötletem, hogy hol tudnék ismerkedni.

21/F



2021. okt. 3. 19:31
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Nincs.
2021. okt. 3. 19:36
 2/28 A kérdező kommentje:
Én is kezdem ezt érezni első😅. Kb.2 éve volt az utolso kapcsolatom. Utana volt egy félév szünet. Majd jött pár alkalmi illetve hosszabban tarto szex kapcsolat. De már nagyon szeretnék rendes kapcsolatot. És nagyon meglepődtem azon, hogy nagyon sok nő akar csak szex kapcsolatot,laza kapcsolatot. Az elmult 2-3 honapban találkoztam 10 lánnyal. És ebböl 8 csak szex kapcsolatot szeretett volna. Engem ez nagyon meglepett (nem vagyok álszent, volt akivel volt valami, de alapvetően én rendes kapcsolatot szeretnék). Azt hittem a nőknek fontos az érzelem a szexhez. De már kezdem azt érezni, hogy sose lesz kapcsolatom.
2021. okt. 3. 19:47
 3/28 anonim válasza:
Gyere Nógrád megyébe
2021. okt. 3. 19:56
 4/28 anonim válasza:
Ne aggodj ha szexre talalsz part akkor kapcsolatra is fogsz, de valljuk be a 20 as evek eleje nem eppen errol szól
2021. okt. 3. 20:06
 5/28 anonim válasza:
Sajnos foglalt vagyok, de eléggé hasonló karakternek mondanám magam. Ha találsz ilyen lányt, szólj, mert barátnőket én is keresek. :D
2021. okt. 3. 20:19
 6/28 A kérdező kommentje:

4-es. Hat lehet. Csak én nem keresem a celtalan szexet. Marmint jó meg minden. De ha lefekszek valakivel utána elkezdek kötődni hozzá. És ha vege lesz akkor nagyon rossz.

5-ös mindenkeppen szólok ha vegre talállok egy ilyen lányt😂.

2021. okt. 3. 20:42
 7/28 anonim válasza:
Te szegény...csak szexre kellessz 😭😅ha ez igaz lenne nem itt síránkoznál vele😉
2021. okt. 4. 07:40
 8/28 varlamov válasza:

"zavarta hogy edzek mert igy szerinte nincs elég időm rá"


Ja, az a napi 1-1,5 óra az qva sokat elvesz. Jó kifogás, hogy ezért hanyagolni fogod :)

21 éves még bárhol talál.

2021. okt. 4. 10:15
 9/28 anonim válasza:
Én ismerkedtem itt több ilyen lánnyal 18-21 között de nekem kizáró ok volt hogy tetoválásaik voltak vagy akartak esetleg kutyát macskát ágyukba engedtek.
2021. okt. 4. 12:26
 10/28 A kérdező kommentje:

7-es. Hiaba mondod. Nekem nem jo a csak szex. Mert könnyen kialakitok érzelmi kötődést.

8-as nem napi 1-1,5 óráról van szó. Ezert is irtam hogy több mint hobbi. Az edzés kb. 2,5 ora heti 6 szor. Plusz az oda-vissza út és az öltözés pedig még kb.1 óra összesen.

9-es nekem a tetkó pont, hogy nagy pozitívum lenne. A kutya,macska ágyba engedése pedig nem zavar.

2021. okt. 4. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!