Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találnék ilyen lányt?...

$$$$$ kérdése:

Hol találnék ilyen lányt? Esetleg itt van?

Figyelt kérdés

Először magamrol írnék pár sort: Jelenleg harmadéves gépészmérnök hallgató vagyok,szeretek edzeni(szinte már több mint csak hobbi),motorozni,a haverokkal lenni.Debrecenben élek. Nagyon szeretem a tetovállásokat. Jelenleg 5 db van. Jövőhéten készül majd a hatodik. És még majd később szeretnék egy párat.

Egy olyan lányt szeretnék találni aki talpraesett, tudja, hogy mit akar valamint eltűri, hogy edzek és ezzel elég sok időm elmegy. Az is jó lenne ha lenne egy pár tetkója(vagy akár nagyon sok😂), de ez nyilvan csak másodlagos. Probaltam jó pár netes társkeresőt (tinder,facebook-os,badoo meg még egy párat), talalkoztam is egy pár lánnyal de vagy teljesen masok voltak az elképzeleseink(pl.: zavarta hogy edzek mert igy szerinte nincs elég időm rá) vagy csak alkalmit kerestek. Mostanaban megint elmentem egy párszor szórakozó helyekre is pedig nagyon nem az én vilagom már. De ott meg azt tapasztaltam,hogy fiatal 15-17 évesekkel van tele. És már egyszerüen nincs ötletem, hogy hol tudnék ismerkedni.

21/F



2021. okt. 3. 19:31
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Érdekes edzésterved van akkor. Vagy koxolsz?
2021. okt. 5. 03:58
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem koxolok. Hétfőn mell napom van. 4 gyakorlat. Az első nagy súlyos nyomás(5 ismetlesek) tehat ott viszonylag nagy pihenők vannak. Ez a nap kb.2 óra. Kedden hát-bicepsz:5 hát illetve 4 bicepsz gyakorlat . Na ez 2,5 ora. Szerda pihi. Csütörtök: váll tricepsz: 6 váll gyakorlat illetve 2 trinyo. Ezis 2,5 óra. Penteken csak nagy súlyos fekvenyomas(3 ismetlesek) illetve földön nyomás van. Ez olyan 1,5 ora. Szombaton:bicepsz tricepsz. Ez 4 bicó és 3 tricó. Ez vagy 2-2,5 ora. Vasarnap pedig láb. 4 gyakolrattal. Szinten kb.2-2,5 ora. Lehet soknak tűnik. De én így fejlődök jól. Regen heti 1 szer karoztam. Azota indult meg a karom amiota 2 szer leedzem.
2021. okt. 5. 17:40
 13/28 varlamov válasza:

Jó lenne ez, csak még nem jöttem rá, hogy mit csinálsz 2,5 órán át :D

Ezek 1-1,5 perces pihenőkkel kijön 1,5 óra alatt. Nagyon max 2, de akkor már több pihenővel, ami nem biztos, hogy optimális.

Meg ott a 2 edzést trinyóra is keveslem. Én legalább 4-et szoktam.

Vasárnap láb 4 gyakorlat 2-2,5 óra? o.O

2021. okt. 5. 20:01
 14/28 A kérdező kommentje:

De nem 1-1,5 perceket pihenek. Azert megneznem egy nagy súlyos fekvenyomast vagy bármit amit nagy súlyal csinalsz hogy csinalsz 1-1,5 perces pihenokkel...Van olyan gyakorlatom aminel keveset pihenek. De a legtobnel nem. Fekvenyomasnal 1,5 perc utan meg van hogy rendesen kivagyok. 5 perc pihi kell. Persze nem mindenre. De az 1-1,5 perc nagyon keves. Egy bicepsznel meg el is megy(bar ott is tobbet szoktam,kiveve ha durrantani akarok). De masnal nem nagyon. Kiveve ha nagyon kicsi sulyokkal akarsz dolgozni.

Heti 2 szer edzem meg a trinyom. Ahogy irtam is. Egyszer 2 gyakorlat illetve egyszer 3 gyakorlat.

Labnapon pedig ott a guggolas ahova szinten kell a pihenő idő.

2021. okt. 5. 22:06
 15/28 LuckyLevi válasza:
Talpraesett csaj, aki elturi, hogy kondizol? Azert ez nem tunik egy megugorhatatlan lecnek. Ha ennyi elvarasod van, akkor kb. minden 10. csaj jo neked.
2021. okt. 23. 17:38
 16/28 A kérdező kommentje:
Hát pedig már egy pár alakulóban lévő kapcsolatom abba maradt azért mert nem akartam visszább venni az edzésből.
2021. okt. 23. 18:52
 17/28 LuckyLevi válasza:
Vagy erre fogtak a lanyok. Nem hiszem el, hogy nekik az a 2-3 ora hianyzik naponta. Nekik nincs eletuk?
2021. okt. 23. 19:03
 18/28 A kérdező kommentje:
Hat de nem csak az a 2-3 oram van. Mellette sulizok és amikor időm van rá dolgozok is. Sokszor este 9 mire mindennel végzek. Csak azért az edzést emeltek ki mert szerintük az felesleges.
2021. okt. 24. 00:59
 19/28 LuckyLevi válasza:
Akkor minek neked barátnő?
2021. okt. 24. 08:59
 20/28 anonim válasza:
Ürítésre kellhet neki edzés után
2021. okt. 24. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!