Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találnék ilyen lányt?...

$$$$$ kérdése:

Hol találnék ilyen lányt? Esetleg itt van?

Figyelt kérdés

Először magamrol írnék pár sort: Jelenleg harmadéves gépészmérnök hallgató vagyok,szeretek edzeni(szinte már több mint csak hobbi),motorozni,a haverokkal lenni.Debrecenben élek. Nagyon szeretem a tetovállásokat. Jelenleg 5 db van. Jövőhéten készül majd a hatodik. És még majd később szeretnék egy párat.

Egy olyan lányt szeretnék találni aki talpraesett, tudja, hogy mit akar valamint eltűri, hogy edzek és ezzel elég sok időm elmegy. Az is jó lenne ha lenne egy pár tetkója(vagy akár nagyon sok😂), de ez nyilvan csak másodlagos. Probaltam jó pár netes társkeresőt (tinder,facebook-os,badoo meg még egy párat), talalkoztam is egy pár lánnyal de vagy teljesen masok voltak az elképzeleseink(pl.: zavarta hogy edzek mert igy szerinte nincs elég időm rá) vagy csak alkalmit kerestek. Mostanaban megint elmentem egy párszor szórakozó helyekre is pedig nagyon nem az én vilagom már. De ott meg azt tapasztaltam,hogy fiatal 15-17 évesekkel van tele. És már egyszerüen nincs ötletem, hogy hol tudnék ismerkedni.

21/F



2021. okt. 3. 19:31
1 2 3
 21/28 LuckyLevi válasza:
Szerintem nem kéne pocsékolnia a fehérjét.
2021. okt. 24. 09:39
 22/28 varlamov válasza:
Ha versenyre akarod vinni magad (csúnyán kifejezve), akkor megértem, de ha csak egy átlag sportos kinézetet akarsz, akkor nem. Meg ha valaki szeret, akkor emiatt nem dob.
2021. okt. 24. 14:36
 23/28 A kérdező kommentje:
22-es nem arrol van szó hogy emiatt dobtak. Hanem ha talalkozok valakivel és megkérdi, hogy heti hányszor edzek akkor egyböl mondja, hogy neki az sok. Meg azok a lány ismerőseim is mondjak akikkel nem is ismerkedek csak jóban vagyok, hogy sose jönnének össze olyannal mint én aki a fél életét a teremben tölti. De már rájöttem a megoldasra. Olyan lányt kell találnom aki edz. Mert más úgyse fogja megérteni.
2021. okt. 24. 18:03
 24/28 LuckyLevi válasza:
Nem is vagy Te olyan buta. :D
2021. okt. 24. 18:08
 25/28 varlamov válasza:
Ha ő is edz, akkor se tudtok többet találkozni, max megérti :D Meg még mindig nem értem azt a 2-2,5 óra edzésidőt. Max 1,5, nem több. És egy órával többet tudtok együtt lenni!
2021. okt. 24. 19:07
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát 1,5 óra alatt nem edzel le ha nagy súlyos edzést csinálsz (nyilvan mindenkinek magához képest nagy súly). De nem akarok veszekedni tehat hagyjuk.
2021. okt. 24. 20:07
 27/28 LuckyLevi válasza:
Szegeny srac, idejott becsajozni. Erre az edzeserol kell vitatkozni. Egy masik pasival.
2021. okt. 24. 20:10
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem ide jöttem csajozni. Csak feltettem itt egy kérdést.
2021. okt. 24. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!