Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találnék a későbbiekben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találnék a későbbiekben olyan lányt?

Figyelt kérdés
Csalódtam és az az igazság nem nagyon szeretnék kapcsolatot, de egy 4-5 év múlva szeretnék apa lenni mert mindig is az akartam lenni, főleg egy vagy két kislány édesapja. Szerintetek találnék majd olyan lányt akivel csak összehozzuk és ő nem akar részese lenni az életünknek? Én egyedülálló apa szeretnék lenni,és örökbe fogadni nem szeretnék. Vélemény?
2016. ápr. 24. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Beteg vagy :D
2016. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg? Azért mert nem akarok társat-feleséget? De apa szeretnék lenni, ebben mi a beteg?
2016. ápr. 24. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugye milyen természetellenesnek hat, ha egy férfi akar gyereket társ nélkül? Pedig számtalan olyan huszonéves lányt ismerek ("csak" négyről tudok a szülővárosi utcámból, pedig nem alig néhány lépcsőházas utca), akik tökegyedül nevelik a kisgyereküket, férfi, férj, barát, pár, társ, élettárs nélkül, és ez tök természetes. Nem tudom, miért gondolnak egyből arra, hogy pedofil- és incesztushajlamokat akar egy férfi kiélni, ha gyereket szeretne nő nélkül.


Mondjuk nekem aztán még legalább 10-15 évig biztos nem kéne se gyerek, se nő, pedig már 32 vagyok... :D

2016. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Javítás: pedig alig néhány lépcsőházas utca...
2016. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ipkiszláb, köszönöm és nem értem mit kell furcsállni ezen? Csalódtam és nincs igényem társra, és ha egy nő tudja egyedül nevelni akkor egy férfi miért nem? Köszönöm még egyszer a kommentedet, jól esett!
2016. ápr. 24. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szüksége van a gyereknek anyára is. Az viszont biztos, hogy az egyik szülő hiánya esetén teljesen másképp fejlődik a gyerek, más lesz a jelleme, viselkedése és néhány hasonló dolog vele kapcsolatban. Egészséges és kiegyensúlyozott szinte csak két normális szülővel lehet.
2016. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan családban mint az unokatestvéreme? Két szülője még a mai napig együtt vannak és ölik egymást, srác már kétszer öngyilkos próbált lenni, és egy egyedülálló szülő is adhat ugyanannyi vagy akár több szeretet.
2016. ápr. 24. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Olyankor nincs szüksége egy gyereknek édesanyára, amikor odab#sszák a nagyszülők nyakára azzal a rövidke, szívhez szóló üzenettel, hogy "itt az unoka, csináljatok vele, amit akartok, én még élni akarok", a nagypapa és nagymama meg kénytelen-kelletlen nevelnek felnőtt embert a csemetéből? :D
2016. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Egészséges családra gondoltam. Az elmebetegek nem tartoznak az okfejtésemhez.
2016. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!