Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyha beszélgetek egy fiúval...

Hogyha beszélgetek egy fiúval akivel igazából sosem találkoztam és nem is alakult ki semmi hogyan mondjam meg hogy összejöttem valakivel és így már nem szeretnék vele beszélgetni úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 16:51
 1/7 BeefEater válasza:
Pont így. Én már volt, hogy kaptam ilyen üzenetet. Megköszöntem és sok boldogságot kívántam. Legyél őszinte!
2021. okt. 31. 16:56
 2/7 anonim válasza:
Őszintén, ha normális belsővel rendelkezik,(azt Te látod) akkor megérti! Szoros barátság van köztetek, sok mindent tudsz róla és Ő is rud rólad? Vagy Ő, úgy gondolod többet érez?
2021. okt. 31. 17:36
 3/7 anonim válasza:

#2 "beszélgetek egy fiúval akivel igazából sosem találkoztam és nem is alakult ki semmi"

Ez számodra mit jelent?

2021. okt. 31. 17:47
 4/7 anonim válasza:
Igen, sztem is légy őszinte! Hidd el, sokkal jobban fáj a másiknak, ha azt érzi hogy lazul a beszélgetés, már nem írsz neki olyan gyakran mint régen, és ebből sejti, hogy valami van a háttérben de nem mondod meg neki. Légy őszinte és egyenes!
2021. okt. 31. 17:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igazatok van! Meg is írom neki.
2021. okt. 31. 17:59
 6/7 anonim válasza:
Szegény srác. Legalább egy sajnálom szex járna neki.
2021. nov. 1. 00:02
 7/7 anonim válasza:
Na sikerült megírnod neki? Jól fogadta?
2021. nov. 1. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!