Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne olyan lány, akinek...

Ismerkedne olyan lány, akinek nem számít a magasság? 20/F

Figyelt kérdés

Röviden magamról:

Nem dohányzom, szeretem a komoly és a kemény zenét, szeretek korizni(aszfalton és jégen is), túrázni, festeni, koncertre járni és utazni.

Nem vagyok spirituális beállítottságú de mindig is érdekelt a tudatos álmodás, amit hetente kétszer sikerül összehoznom, nem tudom ez is hobbinak számít e, de nagyon élvezem. :)

Nem szeretem a felszínességet és a divatot, ezért keresek olyan lányt, akinek nem számít a magasság



2021. dec. 7. 00:02
 1/10 anonim válasza:

Szerintem a legtöbbnek pár centi nem számít, de most nem hibáztathatsz senkit, ha mondjuk nem érzi magát biztonságban egy 150 centis férfi mellett. Lesz, akinek tetszel majd így is, de konkrétan ez a legutolsó szempont kéne legyen. Mi van, ha valamelyik nőt nem érdekli, hogy pici vagy, de amúgy semmiben nem illetek össze? Érted. Ne ez alapján válassz párt, IMO.


De, ahogy érzed. Sok sikert!

2021. dec. 7. 00:18
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi, rosszul fogalmaztam meg, nem vagyok alacsony, csak nem szeretem a felszínességet. Ha alacsony lennék, akkor egyértelműen csak azért írtam volna le, hogy másokat hibáztassak a Saját "hiányosságaimért". Én azokat a lányokat nem bírom, akik azt mondják 154 centivel, hogy 180 alatt rá se néznek egy fiúra, ami egyértelműen felszínesség.

És azért írtam magamról röviden(lásd fent), mert nem ezt tartom a legfotosabb szempontnak, csak gondoltam erre a kérdésre egy felszínes lány nem fog még rákattintani se.

2021. dec. 7. 00:43
 3/10 anonim válasza:
Es mit szoktal csinalni tudatos álmaidba?
2021. dec. 7. 03:50
 4/10 A kérdező kommentje:

#3 általában olyan dolgokat amiket a valóságban nem tudnék megtenni.

Például repülök, jégkorizok az aszfalton, görkorizok a jégen, vagy az Avatar filmhez hasonló erdőkbe látogatok el(szeretem a fantasy). De nekem ezek extrém dolgok így is, mert nagyon élethűek és ettől már önmagukban is érdekesek ezek az álmok. Úgyhogy nekem már az is nagy élmény amikor csak sétálok, mint valami virtuális valóságban, csak annál élethűbb. Meg persze az elalvás pillanata is király, amikor hirtelen elkezd zsibbadni mindenem és elveszítem a térérzékem és magába szippant az ágy, vagy zuhanok, az az érzés is elképesztő. Megyek is átélni, mert már késő van...

2021. dec. 7. 04:02
 5/10 anonim válasza:

Szexelni szoktál tudatos álomban?

En igen :)

2021. dec. 7. 06:36
 6/10 anonim válasza:
Ha amúgy jól nézel ki, mit számít a magasság? Nagyon rá vagy kattanva.. Biztos, hogy a magasságoddal van a bajod?
2021. dec. 7. 09:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, attól könnyen felébrednék szerintem :D
2021. dec. 7. 09:04
 8/10 anonim válasza:
#6 semmi bajom a magasságommal, úgy nézek ki mint egy normális ember, úgyhogy azzal sincs gond. :D
2021. dec. 7. 09:55
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 ???

Normális választ is fogok kapni?

2021. dec. 7. 11:02
 10/10 anonim válasza:

Erre nincs normális meg nem normális válasz.


De tudod mit, megválaszolom: IGEN, biztos van olyan lány, akinek nem számít a magasságod.

2021. dec. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!