Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aszexuális emberek! Ti milyen...

Aszexuális emberek! Ti milyen párt kerestek?

Figyelt kérdés

Ez nyilván nem az aro-ace embereknek szól 😅


A kérdésem egyébként arra irányul, hogy mindenképp aszex párt szeretnétek, vagy igazából teljesen mindegy milyen szexualitású?



Plusz az is érdekelne, hogy hogyan jöttetek rá, hogy aszexek vagytok?



2021. dec. 19. 15:00
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Nekem fontos a sok testi érintkezés, aktus nélkül viszont bármeddig kibírom. Értelemszerűen hasonló igényű lányt keresek partnernek.
2021. dec. 22. 18:46
 12/23 anonim válasza:
Nagyon érdekes ez a téma, mert nem feltétlenül arra van szüksége az embernek, amit keres. Nekem régebben volt egy elképzelésem, hogy milyen párt keresek. Valószínűleg a vallásos neveltetésem miatt mindig is hetero passing kapcsolatban gondolkodtam, és mivel szex-negatív aszex vagyok, mindenképp olyan párt kerestem, aki szintén egyáltalán nem akar szexet. Ezért velem ellentétes nemű aszexekkel próbáltam ismerkedni, de miután nem éreztem jól magam egyik kapcsolatomban se, úgy döntöttem, nem erőltetem tovább a párkapcsolatokat. Aztán teljesen véletlenül találkoztam egy velem azonos nemű szintén aszex személlyel, összejöttünk, és vele nagyon jól érzem magam :)
2021. dec. 24. 11:25
 13/23 anonim válasza:

Én pánromantikus aszexuális vagyok. Romantikus kapcsolatra annyira nem vágytam soha, de ha mégis belevágnék egybe, biztos hogy csak olyan emberrel jönnék össze, aki tiszteletben tartja a szexualitásomat és azt, hogy talán soha nem akarok szexelni. Nem kell feltétlenül aszexuálisnak lennie neki is, de nálam az plusz pont.


Hogy hogy jöttem rá? Igazából legbelül mindig is tudtam, hogy más vagyok. Sosem értettem, miért rajonganak a barátaim egy-egy színészért, vagy miért akarnak ennyire kapcsolatban lenni. Mindig is kívülállónak éreztem magam ilyen téren. Aztán 17 évesen rátaláltam az aszexuális szóra, megkerestem a jelentését és rájöttem, hogy ez mennyire én vagyok.

21/N

2021. dec. 24. 23:20
 14/23 anonim válasza:
Demi vagyok kétszeresen, úgyhogy esetemben tényleg a Nagy Ő-re várok. Sex-indifferent vagyok, úgyhogy nem kimondottan csak a-specekkel járnék. Nálam egyéb dolgok fontosabbak, pl. nyitottság, hobbik, érdeklődési kör és az, segítsen gyereket és háziállatok nevelni.
2022. jan. 1. 23:52
 15/23 anonim válasza:

Nagy Ő csak a képzeltedben létezik

A valóságban sose fogsz emiatt találni senkit mert nincs olyan amilyen neked megfelelne

Énis igy vagyok vele, de már nem is akarok találni senki

Elvagyok az álombéli szerelmeimmel

2022. jan. 2. 11:56
 16/23 A kérdező kommentje:

#15

Én csak pár hónap ismeretség után jöttem rá, hogy valaki pontosan olyan személyiségű, amilyet én keresek. Szerintem van olyan, hogy valaki pont olyan személyiséggel rendelkezik.

2022. jan. 2. 12:37
 17/23 anonim válasza:
Ja es mit szamit, ha nem tetszel neki?!
2022. jan. 2. 14:32
 18/23 anonim válasza:
Aszexuálisat. Heteroromantikus vagyok, szóval nőt keresek. 😅 De lehetetlen találni ilyet.
2022. jan. 21. 16:13
 19/23 A kérdező kommentje:

#18

Biztos nem ;)

Én is ace heteromantic vagyok, szóval van még ilyen csoda is, nem is egy ;)

2022. jan. 21. 17:09
 20/23 anonim válasza:
Jogos, vannak amúgy ilyenek, csak már feladtam a keresést.
2022. jan. 21. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!