Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Esélytelen ilyen fizetéssel...

Esélytelen ilyen fizetéssel párt találnom? 26/F

Figyelt kérdés
Pályakezdő gimnáziumi tanár vagyok, nettó 145 ezres fizetéssel. A nők ahogy meghallják, hogy tanár, máris menekülnek. Értem én, hogy arra vágynak, hogy gazdag pasijuk legyen, de tényleg nem jó senkinek egy tisztességesen dolgozó, lelkiismeretes, egy idegennyelven beszélő, gyerekekhez is értő férfi?

2021. nov. 14. 15:38
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

*négy idegennyelven beszélő



Autocorrect, bocsi.

2021. nov. 14. 15:39
 2/42 Nxs válasza:

Sajnos ennyiből nem túl könnyű megélni és jővöt épiteni .

Én a helyedben kimennék külföldre és ott probálnék szerencsét elvégre még fiatal vagy ,

mert sajnos itt se az egészségügyben sem az oktatásban nincsenek eléggé megbecsülve az emberek .


Ha maradsz akkor próbálj

" müvészlélek " típusú lányt találni ők kevésbé a pénzre mennek és sokkal érdekesebbek .

2021. nov. 14. 15:57
 3/42 anonim válasza:

Hát figyelj, igazából ez egy nagyon nehéz dolog.


A nők a pasikban a stabilitást keresik, ez beléjük van kódolva.


Tehát ha még csak nem is egy haszonleső senki a csaj, ösztönösen menekül a helyzetből, tekintve, hogy nyilván várostól függően de ez a pénz épp arra elég, hogy kifizesd az albit és a rezsit / vagy ha nagyvárosról, netalántán Pestről beszélünk még azt se.


Sajnos a tanárokat ennyire semmibe se nézi az állam, hogy szinte közmunkás bérért foglalkoztatja őket. Vérlázító de sokat nem tudunk tenni ellene.


Nehéz, igazából ahol én láttam, hogy nem szakmabeliből választott párt a delikvens azok mind idősebb korosztály voltak. Nyilván akkoriban más rendszer volt és a tanár nem volt ennyire lenézve és megalázva fizetésben.


Általánosban pont kaptunk egy új, fiatal és frissen egyetemről kipottyantott osztályfőnököt, tesi szakos volt. A suliban már egy ideje volt egy szintén fiatal és mondhatni frissen végzett bige akire az összes fiú csorgatta a nyálát. Sportos, hosszú barna haj és szem, formás fitness popsi és szolizott érted. Alsós osztályt vitt és nekik tanított mindent is.


Na mindegy, nem telt el fél év de már durrogtatta a csajt a rookie.

Fogalmam sincs mennyire játszott közben az, hogy szakmabeliek voltak ők is tehát bérben is egy sávban mozogtak, de gondoltam elmesélem.


Lényeg, hogy ne add fel, akkor fog jönni az ideális jelölt amikor pont nem számítasz rá, tapasztalat.


Sok sikert!

2021. nov. 14. 16:04
 4/42 anonim válasza:
Nettó 145 ezer? Az aztán lóvé tesó. Romáék több mint kétszer ennyiért tologatják a taligát Pesten az építkezéseken. Na az biztos hogy ettől nem fogsz túl jó partinak tűnni a nők szemében. Én azt tapasztalom hogy manapság a nők ismerkedéskor nagyon gyorsan felmérik hogy a mit tud nyújtani az adott férfi. Aki nem hozza a kötelezőt azt kukázzák. A te fizetésedet a jobb bulák önmagukra elverik, az szinte csak zsebpénznek jó. Az a réteg akinél te nem indulsz hátrányból az a közmunkás, segélyből tengődő etnikum lehet, velük kellene ismerkedned. De ezek között is amelyiknek volt már legalább egy segédmunkás kanja az nem biztos hogy hajlandó lejjebb adni az igényeiből.
2021. nov. 14. 16:10
 5/42 anonim válasza:
Az én párom speciel jelenleg munkanélküli, mégis vele vagyok. Engem soha az életben nem érdekelt a pénz.
2021. nov. 14. 16:44
 6/42 anonim válasza:
Nem esélytelen, de a legtöbb nőre tényleg sokat kell költeni. Az hogy ők is száz ezerért dolgoznak ha dolgozik egyáltalán az oké,de te keress jól, legyen ház legyen autó. Sajnos sok ilyen van de azt nem lehet kijelenteni hogy az összes nő ilyen.
2021. nov. 14. 16:57
 7/42 anonim válasza:

Engem például annyira érdekel, hogy mennyit keres a férfi, hogy nálam ne keressen kevesebbet, nagyjából ugyanannyit tegyünk a közös életünkbe. Egyszerűen azért, mert én nem akarom senki pénzét költeni, nálam ez elvi kérdés. Én közalkalmazott vagyok, szóval ezt a szintet nem nagy teljesítmény megugrani...

A párom fizetése kb.megegyezik az enyémmel, ezt tesszük mindketten a közös kasszába. Ki lehet számolni, hogy ez nem óriási összeg, de kettőnknek elég. Azon felül még mindkettőnknek van egy kis plusz bevétele, ez jelenleg(míg nincs gyerek) "zsebpénz" mindkettőnknek. Viszont mi saját (közös) ingatlanban lakunk, ha neked albérletet is fizetni kell, akkor iszonyat kevés ennyi fizetés, mégha "csak" 60-70 ezret fizetsz is vidéken.

De ha tanár vagy, és négy nyelvet beszélsz, akkor azért van lehetőséged van kiegészíteni a fizetésed. Különórák, fordítások, akár nyelvsuliban néhány órát tartani, nem lesz fél millió, de akkor is jobban hangzik majd az az összeg.

2021. nov. 14. 17:04
 8/42 anonim válasza:
Igen hát vannak normális nők is azért szerencsére. Viszont kérdező ha a pénzt nem is várja el de a jogosítványt meg valami autót a legtöbb szinte mind sajnos elvár.
2021. nov. 14. 17:06
 9/42 anonim válasza:

#7-es nem mond hülyeséget amúgy. #3 vagyok amúgy.


Négy beszélt nyelvvel, és ha tényleg jó vagy bennük, vagy akár csak egyben is simán kereshetsz kis plusz pénzt nyelvtanárként.


De megkockáztatom még magyarra is van némi kereslet.


[link]


Próbát megér.

2021. nov. 14. 17:07
 10/42 anonim válasza:
Hupsz, az 1-es a végéről majd töröljétek le.
2021. nov. 14. 17:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!