Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék olyan lányt,ak...

Hol találhatnék olyan lányt,aki mellett elfelejthetném a mindennapi problémákat?

Figyelt kérdés
Mivel sokat vagyok egyedül,sokat is gondolkozok,mindennap ugyanazokon általában.A problémáimon.Hol találhatnék olyan lányt,aki mellett úgy érezhetném,minden rendben van?És nem vagyok egyedül,mert őt érdeklem és segít?

2022. jan. 11. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Jó az ha sokat gondolkozunk a problémákon
Nem jó az ha sokat foglalkozunk a problémáinkkal
Ki kell kapcsolódni néha,bulizni,élvezni az életet
28 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jó lenne néha elfelejteni a hétköznapok búját,bánatát.
2022. jan. 11. 21:25
 2/23 anonim válasza:

Ördögi kör.

Ameddig búval b@szott vagy, nem kellesz a csajoknak, ha szikrázol mint a csillagszóró, jönnek a lányok.

2022. jan. 11. 21:28
 3/23 anonim válasza:

Lehet semmitmondó válasz, de találhatsz BÁRHOL, vagy éppenséggel SEHOL. Szerencse.

Én például azt hittem megtaláltam azt, aki a leírásodban szerepel, aztán kiderült hogy közel sem, többet ártott nekem mint használt. Erre csak annyit mondok, lehet könnyen fog akadni ilyen, lehet nehezen, de jól válogasd meg kivel állsz össze, mert az tényleg nagyon nem mindegy, kinek öntöd ki szíved lelked.

Úgyhogy én itt a bulira szavaztam, ha úgy indulsz neki, hogy nincs mit veszítened, csak élvezni azt az x időt, az sokkal jobban eshet, persze mindennek lehet hátulütője. De jól esik néha egy kis felelőtlenség, lesz ami lesz, elfelejteni kicsit honnan jöttünk, mik a bajaink stb.

2022. jan. 11. 21:29
 4/23 anonim válasza:
Nézzél ki úgy mint akinek sok pénze van és garantáltan tapadni fognak. És hiába mond bárki bármit, ez emberi ösztön, mint ahogy te ugyan így mondhatod bizonyos öltözékekre, hogy ribizli.
2022. jan. 11. 21:32
 5/23 anonim válasza:

Nagyon kevés nőnek van "Teréz anya komplexusa", különösen fiatalon.

Minden ellenkező híreszteléssel szemben a nők a férfiakban az erőt, a biztonságot, a támaszt kedvelik. Ez a genetikájuk, mert arra vannak kódolva, hogy a férfi meg tudja védeni az almot, amikor éppen ők nem alkalmasak rá, mert mondjuk szültek. Ez nem is tudatos, de tény.

Előbb hozd magad rendbe, a mondás szerint "Nincsenek problémák, csak megoldandó feladatok" utána nem lesz csajgondod.

2022. jan. 11. 21:37
 6/23 anonim válasza:
#4 Tapadós érdek nővel csak az éri be akinek nincs önértékelése. És érzi az ember ha nem önmagáért szeretik,ugyanolyan magányos lesz,csak lesz vele egy droid egy bábu aki csak azért van vele, mert valami kell neki. Ezzel a tudattal élni, hogy ha nem lenne zsíros bankszámla vagy ennek látszata akkor kutya se keresné ugyanolyan lehangoló.
2022. jan. 11. 21:39
 7/23 anonim válasza:
Lépjél be facebookon csoportokba ahol sok csaj van.Régen az önsajnáló csoportban is sok jó csaj volt most nem tudom mi van.
2022. jan. 11. 21:41
 8/23 anonim válasza:

#6!

Sajnálom, hogy neked lehangoló, de ez a tény. Nem a fizikai erőt nézik a nők, ez egy tévhit. Hanem a másik férfiakon gyakorolt erőt, a hatalmat úgymond, hogy mennyire hallgatnak rád, ilyenek. És tudat alatt bennük van, mint az almos példánál, hogy ha magadnak jó környezetet teremtettél akkor nekik is fogsz tudni.

2022. jan. 11. 21:43
 9/23 anonim válasza:
Ne azért akarj barátnőt bzdmeg hogy ő oldja meg a problémáidat!
2022. jan. 11. 21:44
 10/23 anonim válasza:
9 nem kell hogy megoldja,csak feledtesse.Találkozzunk este 6-kor munka után,este 10-ig legyünk együtt és ne a problémákon agyaljunk.
2022. jan. 11. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!