Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jelenleg milyen online társker...

Jelenleg milyen online társkeresők vannak, amelyek kulturáltabbak?

Figyelt kérdés

Vagy egy évtizeddel ezelőtt volt az nlc.hu párkeresője, akkoriban okosabb férfiak és nők szerint is az volt, ami még úgy, ahogy elfogadható volt. Ez aztán hozzá csapódott a párom.hu-hoz, ami már akkor egy nagy színvonal romlást eredményezett...

Le is szoktam ezekről...


Manapság mi a helyzet, milyen online társkeresők vannak? És ezek közül melyik az, ami nem gagyi, és ahol okosabb, tanultabb és valóban társat kereső emberek is keresgélnek, nem csak a tanulatlan vagy csak futó kalandokat keresők?

Vagy már minden a bugyuta közösségi oldalakra került? (Ez utóbbiak kizárva részemről....)


Ja és ami még fontos, 40-50 év közötti korosztálynak való érdekelne...



2022. febr. 3. 09:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egy időben reklámozták is az "Elittárs" oldalt. Gondolom ez pont erről szólna. (De majd, talán mások írnak konkrétabb véleményt az oldalról...) :,D
2022. febr. 3. 10:04
 2/14 anonim válasza:
Nincs semmi értelmes társkereső. A béna szarok vannak.
2022. febr. 3. 10:13
 3/14 anonim válasza:
Nekem is több ismerősöm (férfi) járt sikerrel az Elittárson.
2022. febr. 3. 10:25
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát... az elittársról azt hallottam, hogy elég "sznob".

Hogy már a regisztrációért is fizetni kell, és csak diplomások regelhetnek.


Oké, hogy ők nem adják ingyen, és az is oké, hogy magam is inkább diplomás társat keresnék. De nem feltétlen. Szóval azok között is vannak okos emberek, akik nem jártak egyetemre vagy főiskolára, és szerintem butaság őket eleve kizárni...


És akárhogy is, az oldal valamilyen szintű ingyenessége is fontos lenne. Nem gondolom, hogy rögtön társat találnék, olyan direkt és aktívan nem akarok, meg ki tudja mikor jelentkezik be pont az, aki engem érdekel... Hónapokig, évekig meg nem akarnék társkeresőre előfizetni.... Nem, ez nem időre megy....


De persze régi az infóm az elittársról, lehet azóta változott. (Ja, a neve is olyan... )

Mindegy.

Szívesen veszem attól még a javaslatokat, tapasztalatokat!

Köszi az eddigi hozzászólásokat is!

2022. febr. 3. 10:48
 5/14 anonim válasza:
Én a love.hu-n vagyok fenn,néha vannak egész értelmes nők is akikkel dumálni lehet..bár a legtöbb csak ignorálni tud. 25F
2022. febr. 3. 11:02
 6/14 anonim válasza:
www.elsotalalkozas.hu ezt próbáld meg.
2022. febr. 3. 11:36
 7/14 anonim válasza:

Nem a társkereső lesz kulturált vagy sem, hanem azok akik fent vannak rajta. Sokaknak az az élménye, hogy süllyed a színvonal.

Nem a társkereső appok színvonala csökken, hanem az embereké...

2022. febr. 3. 11:52
 8/14 anonim válasza:
Érdekes ez az Elittárs, mert nekem több ismerősöm is volt fent, akinek nincs diplomája. És azért van köztük olyan, aki eléggé balhés. Nem kezdenék vele semmilyen kapcsolatot, még barátit sem. Szóval ott is ugyanúgy kell vigyázni, mint bárhol máshol. És persze mindegyiken ugyanaz megy, a többség nem társat keres, csak szexet.
2022. febr. 3. 12:49
 9/14 anonim válasza:

elsotalalkozas.hu ingyenes minden. A fentebb írt elittars.hu nagyon drága és nem sok sikerrel kecsegtet, hiszen az ország minden részéből dobálja a partner jelölteket. A randivonal.hu és a badoo.hu a béka bizonyos testérsze alá süllyedt. Igaza van a fentebb hozzászólóknak abban, hogy nem az oldal színvonala, hanem az emberek hozzáállása, színvonala van süllyedőben.

Azzal viszont nem értek teljesen egyet, hogy csak a szexet keresik. Igen van olyan, de a legtöbb igenis komoly kapcsolatot szeretne és végre megtalálni álmai férfiját vagy nőjét. Ez nem egyszerű és néha hosszú folyamat!

2022. febr. 3. 14:17
 10/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem elit az elittárs, kamu. A munkanélkülitől a targoncásig minden lepukkant alakot beengednek. Épp azon gondolkozom, hogy ott kéne hagyni, mert egyáltalán nem a kívánalmaim szerint ajánl.
2022. febr. 3. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!