Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jelenleg milyen online társker...

Jelenleg milyen online társkeresők vannak, amelyek kulturáltabbak?

Figyelt kérdés

Vagy egy évtizeddel ezelőtt volt az nlc.hu párkeresője, akkoriban okosabb férfiak és nők szerint is az volt, ami még úgy, ahogy elfogadható volt. Ez aztán hozzá csapódott a párom.hu-hoz, ami már akkor egy nagy színvonal romlást eredményezett...

Le is szoktam ezekről...


Manapság mi a helyzet, milyen online társkeresők vannak? És ezek közül melyik az, ami nem gagyi, és ahol okosabb, tanultabb és valóban társat kereső emberek is keresgélnek, nem csak a tanulatlan vagy csak futó kalandokat keresők?

Vagy már minden a bugyuta közösségi oldalakra került? (Ez utóbbiak kizárva részemről....)


Ja és ami még fontos, 40-50 év közötti korosztálynak való érdekelne...



2022. febr. 3. 09:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én nem hiszek ebben a kulturált dologban. Mármint mindenhol van kivétel és ezeket kell megtalálni, én szerintem a legnépszerűbb társkeresők a legjobbak mivel az a legjobb társkereső ahol a legtöbben vannak, nagyszámok törvénye stb. Szerintem valamilyen módszerrel szűrd ki azokat az embereket akiket keresel.
2022. febr. 3. 19:45
 12/14 anonim válasza:
a közhiedelemmel ellentétben a nők miatt van a béka segge alatt a társkereső...oké, hogy sok férfi csak dugni akar, de ezt általában nem is rejtik véka alá, míg a nők úgy játszadoznak ott mint a bábmester a kibaxott bábokkal, mint valami kényes kiskirálynők bzdmeg... Legszívesebben csak azért mennék fel ezekre az oldalakra hogy egy *azd meg magad szöveget lenyomhassak nekik :DDDD Én már inkább megdöglök egyedül mintsem ilyen hülye picsákra pazaroljam az időmet...
2022. febr. 3. 20:46
 13/14 anonim válasza:
12: a férfiak is játszanak ezerrel. Komoly kapcsolatot keresek, egyedülálló vagyok, aztán közösségi oldalon látod, hogy családja van, vagy menyasszonya 😁
2022. febr. 3. 23:23
 14/14 anonim válasza:

Én 3 évvel ezelőtt az elsőtalálkozás.hu-n ismertem meg a párom.

Persze, nem tökéletes, de elég jól lehet szűrni. Egyetlen hátránya, hogy ha pl. beállítod, hogy neked 18-24 korosztály jön be, akkor neked azokat is kilistázza, akinek viszont te nem férsz bele a korhatárába.

Szóval emiatt rengetegszer volt, hogy 40 és 50-es faszik írtak rám, miközben egyértelműen 25 volt a korhatárom. Bár a legtöbb ilyen konkrétan zaklatott, hogy szexeljek velük.

De ettől eltekintve (és ilyen malőverek mindenhol vannak) elég jó oldal volt.

Még automatikus elutasító üzenet funkció is volt, ami azért hasznos, mert vannak olyan srácok, akiknek ha nem írsz vissza 3-4 órán belül, egyből elkezdenek qrvának és pénzéhes ribizlinek elhordani, amiért ignorálok őket és még elutasítást se írsz.

2022. febr. 4. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!