Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randi előtti izgulásra milyen...

Randi előtti izgulásra milyen praktika van?

Figyelt kérdés
Olyan emberek tanácsára vagyok kíváncsi, akik nagyon izgulósak randi előtt. Lever a víz, remegsz, idegeskedés stb. ezeken mi segít? Vagy, aki nagyon magabiztos, ő hogyan mit tudna javasolni annak, aki szorongó típus, hogy ne idegeskedjen?

2022. febr. 15. 21:19
 1/6 anonim válasza:

Én ilyen vagyok.

Nincs semmi ami beválna, kell idő amíg feloldódok. Ezt közölni szoktam a lánnyal, hogy ne legyen meglepi és ne legyek emiatt is zavarban.

2022. febr. 15. 21:27
 2/6 anonim válasza:
Verd ki előtte.
2022. febr. 15. 21:44
 3/6 anonim válasza:

Hát gondold végig reálisan, hogy mi a legrosszabb, ami történhet a randin. Nem fogtok tetszeni egymásnak? Kiderül, hogy ismered valahonnan? Vagy akár kinevet valamiért?

És ha ezeket végiggondoltad, hogy mi lenne a lehető legrosszabb forgatókönyv, akkor tedd fel magadnak a kérdést: és akkor mi van, ha úgy alakul? Mert valójában semmi. De tényleg. Ugyanott fogsz tartani, mint előtte, csak volt egy eset, amiből tanulhattál. Felesleges emiatt idegeskedni. Mindenkinek volt már rosszul sikerült randija, nem dől össze tőle a világ.

2022. febr. 15. 22:09
 4/6 anonim válasza:
Hát az, hogy ne izgulj.
2022. febr. 15. 22:54
 5/6 anonim válasza:
Én iszom egy kevés bort előtte, de tényleg csak keveset.
2022. febr. 16. 00:10
 6/6 anonim válasza:

Hát figyú:

1️⃣ Először is ha sokszor csinálod, akkor már nem fogsz izgulni.

2️⃣ Másodszor, ha úgy mész oda hogy úgy se jön össze :D Akkor meg nincs min izgulni.

✅ De javaslok egy igazi tanácsot, gyakorold azt, hogy mindig ismeretlenekkel szervezel találkát/találkozót/randit.

✅ Evvel begyakorlod azt, hogy ismeretlen emberek találkozásánál izgulj.

🔞 Szóval akarsz randizni velem ? :) Írj privibe ;)

2022. febr. 16. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!