Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Irodában dolgozok 2 napja és a mellettem lévő irodában van egy nagyon szimpatikus nő (mindig ki van nyitva az ajtó), néha az igazgató is ott ül, de nem mindig. Első nap áthívott az irodájába mivel egyedül voltam,szóval kedveli a társaságom. Megismerkedtünk meg minden, mosollyal reagál mindenre, érdeklődik irántam. A gond ott kezdődik hogy ő 33 éves, én meg 24,de engem nem nagyon izgat. Azt még nem tudom hogy van e barátja vagy férje, azt meg kell tudjam mielőbb. A gondom az hogy nem tudok hogy közeledni, ma (2. napom) ülök tétlenül és gondolkozok. Hogy menjek át hozzá olyankor amikor nem hív át az irodájába? Beszélgetünk a 2 irodán keresztül, de néha felét nem értük. Nem szeretek senkihez sem oda pofátlankodni, a privát szférájába meghívás nélkül
2022. febr. 17. 08:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És ami a legnagyobb gondom és hátráltat mindenbe az hogy nem vagyok annyira kommunikatív
2022. febr. 17. 08:21
 2/12 anonim válasza:

Ha mosolyog ha meglát, nyugodtan menj oda hozzá akármikor.


Ha nem fogad szívesen azt le lehet vonni a teszbeszédjéből.

Meg ahogy szól hozzád.


Ne ülj a seggeden, nyomás udvarolni.

2022. febr. 17. 09:32
 3/12 A kérdező kommentje:
Reggel amikor először meglátott nem mosolygott
2022. febr. 17. 09:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy pont ezért vagyok bizonytalan
2022. febr. 17. 09:41
 5/12 anonim válasza:

Hát, akkor is, az még lehet akkor is ha valamin nagyon elgondolkozott.

Szóval próbálkozni kell,,kelj fel és járj Lázár,, 😀😀

2022. febr. 17. 09:49
 6/12 anonim válasza:
Fogod a káváédat, elsétálsz arrafele szépen lassan, odanézel és valószínűleg reagál. Utána odamész és kérdezel valami munkával kapcsolatos dolgot, vagy hol van jó kajálda a közelben, van-e túlóra, van-e lehetőség túlórára, milyen érdekességek szoktak itt történi stb. Ha csak ezen múlik, teremtsd meg a lehetőséget magad.
2022. febr. 17. 11:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ott semmi keresnivalóm.. Ha elsétálok arrafele akkor tudja hogy miatta teszem :D de megpróbálom holnap reggel, odamegyek
2022. febr. 17. 15:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Odamentem meg minden, de már valahogy nincs meg az a varázs ami első nap megvolt. Megrpóbálom majd elhívni egy randira, adok még a dolognak esélyt
2022. febr. 18. 08:21
 9/12 anonim válasza:

Na, hogy alakult?

Tetszel neki, vagy csak kedves volt a frissen belépő kollégával?

2022. márc. 2. 15:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Nemet mondott, csak kedves volt mert új voltam
2022. márc. 3. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!