Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen kívül mit használnak...

Tinderen kívül mit használnak társkeresésre a 25-30 közöttiek?

Figyelt kérdés
Badoo kizárva, utálom -.-
2022. márc. 2. 20:10
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Én eddig vagy neten, vagy ismerős közösségben ismerkedtem lányokkal.


Egyszer volt, hogy leszólítottam valakit az utcán és tök pozitív volt. Bár elutasított, de nagyon kedves volt és még meg is jegyezte, hogy azért jól esett, hogy odamentem hozzá. Picit beszéltünk és tovább álltunk.


Mindenre van példa, szerintem a legtöbb nő vagy pozitívan vagy semlegesen reagál arra, ha leszólítják (báár nagyon nem mindegy, hogy hogyan, és sajnos az sem, hogy ezt ki teszi).


Viszont ha valaki több nőt szólít le, biztosan belefut 1-2 rossz esetbe is. Ehhez kell egy vastagabb bőr, hogy elviseljük és ne vegyük magunkra. Ha egy csaj bunkó módon küld el, azért a nőért nem kár, még talán szerencsésebb is, hogy rövidre zárjuk és nem nekünk kell a később dobni őt a bunkó viselkedése miatt.

2022. márc. 4. 11:11
 32/33 anonim válasza:

8,9

Meséljetek.

Hogyan kell elképzelni a dolgot?

2022. márc. 4. 12:08
 33/33 anonim válasza:

Lányként én első élettartamát LOVE.HU-N ismertem meg vele 5 évet voltunk együtt, ezt követően baddon. Ezzel a sráccal nem igazán működött sokáig, de nem az oldal miatt. Többnyire sokat beszélgettem aztán lett aminek lennie kellett. 😊

Mostani párommal pedig aki azóta el is jegyzett közös baráti társaságból ismerem. 😊

2022. márc. 8. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!