Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen kívül mit használnak...

Tinderen kívül mit használnak társkeresésre a 25-30 közöttiek?

Figyelt kérdés
Badoo kizárva, utálom -.-
2022. márc. 2. 20:10
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
De könyörgöm....az utcán a rengeteg szép lány, és tinderen meg húzogattok.ez senkinek sem jó
2022. márc. 4. 00:39
 22/33 anonim válasza:
Szerintem romkocsma/könyvtár/egyéb. Mi érdekel? Nagyjából olyan helyen keresgélj személyesen.
2022. márc. 4. 01:08
 23/33 anonim válasza:

#21 Az lehet, de:


10 éve ha odamentél az utcán egy szép lányhoz, és megszólítottad, végighallgatta mit szeretnél, aztán legfeljebb elutasított, normálisan..


Ma odamész egy csajhoz az utcán, és addig jutsz hogy Szia.. Ők pedig: Miafaszzaklatol@&#°˘$ß@&#°.. minősíthetetlen hangnemben.


Ennek fényében az EGÉSZ ismerkedősdit úgy ahogy van lexarom. ;) Majd ha az univerzum erői úgy akarják, akkor majd elémlöki az igazit. :)

2022. márc. 4. 01:09
 24/33 anonim válasza:
23as, nem a plázacicákhoz kell odamenni.
2022. márc. 4. 01:11
 25/33 anonim válasza:
En a szamat hasznalom ismerkedeskor… elkezdek beszelgetni.
2022. márc. 4. 04:43
 26/33 anonim válasza:

Én tegnap odamentem egy lányhoz utcán.mondom szia, aranyos lehetsz hogy hívnak?

Erre ő: ne baszakodj.

Na ennyit erről, menjem oda a halál.

2022. márc. 4. 07:46
 27/33 anonim válasza:

Rossz helyen keresed őket. Komolyan, az online társkereső nem olyan sikeres, mint néhány évvel ezelőtt. Főleg a szűrőalkalmazások korszakában az embereknek nincs hobbija, és nincs miről beszélni.


Beszéltem a lánnyal, csinos volt, de egy hét után már nem volt ragadós a beszélgetés és unalmas volt. Mert a képen csak egy csinos lány volt, de semmi más. én

Nem akarok megbántani senkit, lehet, hogy vannak kedves emberek, de én 4 évet töltöttem ott anélkül, hogy érdekességgel találkoztam volna (és jó megjelenésű, dolgozó, anyagilag független férfi vagyok)👍

2022. márc. 4. 08:58
 28/33 anonim válasza:

Ezt mi rontottuk el férfiak.sok a nyalizós megalkuvó aki istenként kezeli a nőket, el lettek rontva nincs gerinc.mindent elnéznek nekik bármit tesznek.ezáltal el vannak szállva.

Insta, facebook bombázzák őket bókokkal persze h elszállnak.érték nincs csak annyi h fiatal.mindenki fiatalt akar, a nyugger, a tini, a középkorú persze h ez lett a vége.

2022. márc. 4. 09:32
 29/33 anonim válasza:

#24.. ja hogy már szűkül a kör.. tehát akkor módosítsuk? "az utcán rengeteg a szép lány, de te csak a csúnya dagikhoz menj oda!!"


Így gondolod?


BTW plázacicák nincsenek az utcán, azok hurcoltatják a seggüket a balek szponzorukkal. :D :D

2022. márc. 4. 10:27
 30/33 anonim válasza:
Amúgy én tudok egy jó helyet ahol lehet ismerkedi rendes értékes lányokkal.
2022. márc. 4. 11:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!