Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Na az a helyzet, hogy a lány...

Na az a helyzet, hogy a lány le mondta a randit és nem tudom hogy mit csináljak most. Valki help?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy most hajam logva a csajt vagy adják még egy lehetőséget?

Idézem mit írt "Na az történt, hogy el kéne halasztani a talit, mert megyek edzeni, mert ma emvoltam" nekem erre az volt a válaszom, hogy "Oké, mikor szeretnéd" erre a csajnak a válasza az volt, hogy "Majd még megbeszéljüük". Most hadjam logva a csajt?


2022. márc. 7. 22:17
 1/5 Noren1989 válasza:
Majd írj rà holnap és szvsz.
2022. márc. 7. 22:22
 2/5 anonim válasza:

Mondjuk ez nekem egy kamu indoknak tűnik, ellenben ha a "helyes"írásod nézem, értem miért ment inkább edzeni... 😂

43N

2022. márc. 7. 22:30
 3/5 anonim válasza:
Hadjad.
2022. márc. 7. 22:43
 4/5 anonim válasza:
Ez elég egyértelműen azt jelenti, hogy nem akar veled randizni. Mondom ezt lányként. Tehát hagyjad.
2022. márc. 7. 22:49
 5/5 anonim válasza:

Mind a kifogás (előre tudta hogy edzeni kéne), mind a "majd megbeszéljük" egyértelmű jel, hogy nem akar veled találkozni. Persze szánalmas hogy nem tudja kimondani, de ez van, sok a gyökér.


Azért kicsit te is észhez térhetnél, hogy valóban érdemes-e arra időt fecsérelni, aki egy random edzés miatt lemondja az előre megbeszélt találkát. Jó hogy nem esedezel még neki ezek után...

2022. márc. 8. 02:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!