Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak, ha kikeszit a...

Mit csinaljak, ha kikeszit a haborus helyzet?

Figyelt kérdés
Egyszeruen rettegek, egesz nap. Hirekkel kelek, hirekkel fekszek, nem tudom nem abbahagyni az olvasast, gorcsben vagy a gyomrom, alig merek kimenni a hazbol, felek elaludni, egesz nap a siras kerulget, es komolyan nem hiszem el, hogy ez megtortenik, vagy mi lehet a vege. Nem tudok, nem merek elore tervezni, olyan erzesem van, mintha bucsuznom kene mindentol, nem tudom, hogy inkabb Istenben kezdjek el hinni, vagy degradaljam magam egy jelentektelen lennye... A szoba megfordul velem, mikor valaki kimondja, hogy jovo het, nyar... Rettegek tole, hogy elobb utobb en is pakolni fogom a cuccom, menekulni ki tudja, hova, mindenkim meghal, kirabolnak, megeroszakolnak, valaki rabszolgaja leszek, porig eg minden, sosem lesz mar belolem semmi, es nem birok tanulni a hetfoi zh-ra sem, mert mi van, ha mar nem lesz hetfo, ezert inkabb tulelesi tippeket kene nezegetnem, vagy megtanulni oroszul/ukranul, felek a hosszu ideig tarto, szenvedos halaltol, hogy mi lesz a vilagban akar rovid, akar hosszutavon... mit csinaljak??? Attol is felek, hogy a gondolataimmal befolyasolni tud a helyzetet, pl. ha a legrosszabbat elkepzelem, az mar nem tortenhet meg, vagy ha eleget aggodok, nem lesz baj... Nem tudom...
2022. márc. 1. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
ne törődj ezzel a szabadkőműves okkult baszkodással, csak éld az életed.
2022. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel sürgősen pszichológushoz kellene fordulnod, mert ez messze nem normális... Addig is annyit tudsz tenni, hogy kikapcsolod a wifi-t/TV-t és lefoglalod magad mással. Teljesen feleslegesen rettegsz. Magyarországot senki sem fogja megtámadni.
2022. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Talán lajkold ki a telex meg a 444 fele oldalakat
2022. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Foglalkozz mással. Ne nézd a híreket. Olvass egy jó könyvet, sétálj, kirándulj. Foglald el magad. Csináld a hétköznapi dolgaidat. Nem dolgozol? Nem tanulsz?
2022. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez nagyon nem normális...pszichológusra lenne szükséged, mert ez már bőven kimeríti a paranoiát is... mivel ennyire azért nem vészes. Mi nem vagyunk veszélyben. Ha Oroszország minket megtámad akkor jön a NATO. Hétköznapokban is ennyire rettegsz?
2022. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan ebben vagyok én is, sajnos tökéletesen leírtad a napjaim. Nem szűnő gyomorgörcs, étvágytalanság, álmatlanság, a szeretteimtől úgy búcsúzok mintha utoljára látnám őket, rettegek én is. Bár amúgy is problémák voltak, mindig szorongó ember voltam, de ez a helyzet teljesen padlóra küldött. Én magne b6ot ajánlok , nekem az segített. Ma 4 szemet vettem be (2 reggel, 2 délután, meg mèg majd 2 este) . A napi ajánlott adag 4-6 szem. Emellett kevesebb mèdia (én is 15 percenként nézek rá Orbán, Szijjártó oldalára, valamint 2 híroldalra, meg végigolvasom a gyk politikai témakörét), de magamra erőltetem, hogy másfél- kèt óránként csekkoljam
2022. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
A magne b6nak van egy természetes nyugtató hatása, így könnyebb kicsit, már nem 100ból 99 gondolatom ez. És a gyomorgörcs is szépen eltűnik tőle .
2022. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
Ez a cél. Ha a kovidtól nem szartad magad végzetesen össze akkor most megnézik a háborúsditól hátha össze fogod.
2022. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem lesz ilyen, mert ha az idióta hollandok vagy britek úgy döntenek, hogy beszállnak, akkor atomcsapást kapnak, akkor meg sugármérgezésben fogsz meghalni.
2022. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki milyen, hogy letiltasz minden hiroldalt (van pár app erre, ha érdekel, írj rám), az ismerőseid követését kikapcsolod (nem kell törölni őket, csak nem jelennek meg alapból), a Facebookon letiltasz, kikapcsolsz minden hiroldalt, ahonnan jön a cucc. Tv előfizetésed lemondod, rádióban csak zene. Otthon körülnézel mit is lehetne olvasni. Szerintem csodálatos, covid közepe óta ezt csinálom, és élek. A minimális info úgyis bejut hozzád. Persze még az sem árt, ha olyan helyre költözöl, ahol csend és nyugalom van, nem jön be az ablakon is a félelem.
2022. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!