Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Elhízott lányok, hölgyek!...

Elhízott lányok, hölgyek! Nektek milyen az önképetek, önbizalmatok? Ki hat e a súlyotok arra, hogy kivel mertek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem bántásból használom ezt a kifejezést, hogy “elhízott”, senki ne vegye sértésnek…


Csupán arra vagyok kiváncsi, hogy akik BMI alapján már túl van a túlsúlyos kategórián és az I. fokú elhízottba tartozik, vagyis mondjuk 165 cm esetén 82-96 kg (vagy más magassággal ugyanez a kategória, arányosan nézve), annak hogy megy az ismerkedés, elégedett e a külsejével, stb.


Bármi ilyesmiről írhattok ha eszetekbe jut…


Például Ti kevésbé válogattok külső alapján és nagyobb becsben tartjátok a belső értékeket, vagy ez utóbbi nem jellemző semmivel sem jobban rátok mint az átlagra?


Van e olyan, hogy mondjuk egy sportos, a tömegkultúra által “jó testűnek” nevezett férfinál nem mertek próbálkozni?


Előre is köszi a válaszokat!



2022. márc. 10. 16:08
 1/3 anonim válasza:
Nagyon rossz az önképem. Nálam az ismerkedés teljes mértékben ki van lőve.
2022. márc. 10. 18:54
 2/3 anonim válasza:

Régen nem becsültem magam, és emiatt olyan fiúkkal is leálltam ismerkedni, akikről sugárzott, hogy csak unaloműzésnek használnak.

Néhány pofáraesés után azonban észhez tértem, nem ismerkedtem többet senkivel, hanem magamra koncentráltam, és elkezdtem önbizalmat építeni.

Mostmár szeretem magam úgy, ahogy vagyok, és az értékeim tudatában ismerkedem, ha ismerkedem éppen.


Egy fiúban pedig mindig a belső értékeket néztem jobban, de azt muszáj hozzátenni, hogy az alap vonzalom muszáj, hogy meglegyen. Viszont nem igazán van kifejezett ideálom, sokféle stílus megtetszhet.

2022. márc. 10. 20:34
 3/3 anonim válasza:
Sok múlik az egyéb tényezőkön, amik az önértékelést befolyásolják. Például munkahelyi sikerek, korábbi párkapcsolati tapasztalatok, dolgok, amiket szeret magán. A lányomnak voltak az elhízása miatt önértékelési problémái és aggodalmai mielőtt randizni kezdett volna gimiben. Ezek szerencsére teljesen elmúltak, főleg az első párkapcsolatának köszönhetően (ami már egyébként nincs meg). Jelenleg például sokkal elhízottabb, mint amikor lelki gondjai voltak ezzel, de úgy vesszük észre, hogy a korábbi kapcsolata megadta a kellő önbizalmat, és már nem aggódik emiatt.
2022. ápr. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!