Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Folyton olyanokba leszek...

Folyton olyanokba leszek szerelmes, akik már foglaltak, (pedig már nagyon vágynék egy társra), miért van ez? 25/L

Figyelt kérdés

2022. ápr. 6. 17:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
Köszi 10-es 8-9 vagyok
2022. ápr. 8. 11:46
 12/19 anonim válasza:

Nagyon szívesen, örőmmel tettem.😉

Amikor a hiradóban látjuk, hogy késsel hasbaszúrta, ásóval leütötte, felpofozta, megverte, stb egyébb rémisztő dolgok.

Arról soha nem beszél a Fáma, hogy vajon mi lappang a dolgok hátterében.

Nagyon sokszor bizony a szexualitás, és az intimitás hiánya.

Mert az, hogy a háziasszony elsózta a pörköltet, az csak a közvetlen ok.

A háttérben, ami ezt a cselekményt kiváltotta, az bizony egész más. Mélyebre vissza nyúló okok.

Ha van intimitás, akkor kiborítjuk a pörköltet, és majd az ágyban megvígasztaljuk egymást. 😀😃

Nade ne kalandozzunk el, mert a kedves aranyos kis kérdező megharagszik ránk.😥🤭

10#

2022. ápr. 8. 12:05
 13/19 anonim válasza:
Azért egy sós pörkölt miatt nem ölnék embert, de volt olyan kapcsolatom ahol kevés volt a szex és szakítottam is mivel ez a kapcsolat alappillére ha nem működik bármennyire is szeretjük a másikat vége lesz csak nem mindenkinek van bátorsága véget vetni egy nem működő kapcsolatnak 😀 ezért nem is jövök össze olyannal akivel azt érzem, hogy nem lenne jó a kapcsolat 😀 több lányt utasítottam vissza, mint nem 🤣🤣🤣
2022. ápr. 8. 12:17
 14/19 anonim válasza:

Igazad van.

Én 15 évet szenvedtem egy kapcsolatban, mert nem mertem megmondani, hogy nekem nem igazán jó az ami történik.

Amikor szex után csak a plafont nézed, és folyton arra a lányra gondolsz, akit előző nap a Lidl- ben láttál, akkor ott valami nagyon baj van.

2022. ápr. 8. 14:23
 15/19 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom én 15 évig azért nem maradtam benne 😀 csak 7ig 🤣🤣 de soha többet ilyen, én szex végén nem boldog voltam, hanem szomorú mert tudtam, hogy most egy ideig megint nem lesz 🤣 közben meg nyomultak rám a csajok, de mivel volt bnőm nem csináltam velük semmit.
2022. ápr. 8. 14:57
 16/19 anonim válasza:
ribizli vagy
2022. ápr. 11. 09:44
 17/19 anonim válasza:

12

Téged lapáttal vernélek agyon ezért a nagyon nagyon nagyon nőgyűlölő, undorító és nem mellesleg HAZUG, téves válaszodért.

2022. ápr. 11. 18:31
 18/19 anonim válasza:

Tedd azt, de valamit szerintem nagyon félre értettél.

Aztán lehet, hogy én fogalmaztam rosszúl. Bocsi-csi.

2022. ápr. 11. 19:09
 19/19 anonim válasza:
Kérdező! Lehet, hogy te tudod a választ legjobban a kérdésedre?
2022. ápr. 22. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!