Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párt keresek, hátha? 8 éve...

Párt keresek, hátha? 8 éve vagyok egyedülálló, eddig egy kapcsolatom volt. Amióta betegségek miatt híztam 55kg-ot senkinek sem kellek. Társkeresőkön csak szexet akarnak tőlem. Már nagyon rossz egyedül, ezért megpróbálom itt is, hátha lesz valaki.

Figyelt kérdés

Mivel a sima orvos nem tudott segíteni, így magánorvoshoz járok, ezért köszönöm, de nincs szükség tanácsokra és rosszindulatú megjegyzésekre a fogyással kapcsolatban. Nem emiatt írok ide!

Szeretnék én is boldog lenni, ezért próbálkozom itt is.

28 éves, 159cm és 105kg vagyok, budapesti.

Hogy könnyebb és gyorsabb legyen részletezem, hogy kit is keresek.

Ne legyen túlsúlyos, mert lehet, hogy nem élne egészségesen és engem is csábítana a könnyebb életmódja. Fogyni szeretnék, elég ha én az vagyok.

Jó lenne, ha ő is egészségesen élne, edzene, esetleg együtt edzenénk, megosztanánk az egészséges receptjeinket..

Ne legyen kopasz, bajszos, szakállas, vállnál hosszabb érő a haja.

Legyen 26-36 éves, budapesti, kedves, lehessen vele mindenről beszélgetni, megfelelő EQ, IQ..

Írjak magamról is?

Mosolygós, barátságos, segítőkész, kedves, makacs, türelmetlen vagyok.

Szeretek főzni, kirándulni, olvasni, írni, múzeumba járni, sorozatokat nézni. Érdekel a művészet, leginkább a festmények. Szeretem az állatokat és próbálom óvni a természetet.

Ennyiből unalmasnak tűnhetek, de nem vagyok az. :D

Nem akarok senkit untatni, ha valakit érdekelni fogok, az majd úgy is ír.



2022. ápr. 10. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/216 anonim válasza:
És mi a baj a csak szexel? Nem igen vagy abban a helyzetben hogy válogathatnál
2022. ápr. 10. 07:33
 2/216 A kérdező kommentje:

Miért örüljek ennyinek, ha nem én tehetek az állapotomról?

Ha valaki betegségek nélkül hízott, elégedjen meg ennyivel?

Eléggé degradáló.

Nem csak szex.e van szükségem. Egy alkalmas szex.e nem is lenne önbizalmam. Sok "maci" férfit látok, szép nővel, így gondoltam én is találhatok valakit.

Vannak olyan férfiak is akiknek a kövér lányok tetszenek.

Nem tudom miért kell értelmetlen és gonosz választ írni, a már amúgy is szenvedőnek.

2022. ápr. 10. 07:40
 3/216 anonim válasza:

Tudod mi a legnagyobb probléma? Hogy az általad elvárt szintet önmagad sem ugord meg.

Nem kell a tanács, nem kell a megjegyzés, de keresed az álompasit 159/105-el. Értem... sok sikert.

2022. ápr. 10. 07:45
 4/216 anonim válasza:

Az sem igaz hogy brtegségtől híztál volna mert azt írod hogy a kövér pasi az fuj nem kell mert mellette csábítana a könnyebb életmód.

Ergó simán csak a hűtővel alszol kb.

2022. ápr. 10. 07:48
 5/216 A kérdező kommentje:

Milyen elvárt színt?

Kevés dolgot írtam, ezek alap dolgok.

Mi volt az a nagy színt és álom pasi? :D

Hogy ne legyen ő is túlsúlyos?

Velem mi a gond, hogy rossz a pajzsmirigyem és elhíztam?

Bárkivel előfordulhat, de persze ilyenekbe belegondolni..

Köszönöm ezt a felesleges választ is.

Láttam, hogy más kövér nők kérdéseinél milyen válaszok voltak, de a remény hal meg utoljára.

2022. ápr. 10. 07:50
 6/216 A kérdező kommentje:

Kit nem csábít a nasi, a finomabb étel? Még egy személyi edző sem bírná folyton a csábítást. :D

Amint írtam, olyanok írjanak, amiről a kérdés szól.

Nem vagyok kíváncsi a rosszindulatú, trollokra. :D

2022. ápr. 10. 07:51
 7/216 anonim válasza:

Csak ez a baj:

"Jó lenne, ha ő is egészségesen élne, edzene, esetleg együtt edzenénk, megosztanánk az egészséges receptjeinket..


Ne legyen kopasz, bajszos, szakállas, vállnál hosszabb érő a haja.


Legyen 26-36 éves, budapesti, kedves, lehessen vele mindenről beszélgetni, megfelelő EQ, IQ.."

Javaslom előbb tedd rendbe magad aztán lehetnek ilyen elvárásaid.

Addig nagyon nem válogathatsz. Az meg hogy az önbizalmad és az öntudatod ekkora nagyon szuper, csak sajnos ebben az esetben nem nagyon van mire.

Tedd rendbe az életed, aztán válogass. Addig ez így nevetséges.

2022. ápr. 10. 07:53
 8/216 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem egyszer, de úgy látszik megint kell.

Mi a nagy elvárás?

Beszélgessetek más lányokkal, akár kövér lányokkal is, ők még mondanak 20 dolgot.

Nekem semmi extra kérésem nem volt.

Ne rakjátok tele hülyeségekkel a kérdésemet, kérlek!

2022. ápr. 10. 07:56
 9/216 anonim válasza:

Most minden bántás nélkül... nem rosszindulat és NEM TROLLKODÁS.

De ebben a helyzetben nagyon nem válogathatsz.

Az meg hogy kb minden második kanos kiéhezett kisfiú felnyalja az egodat az egekbe más kérdés.

Komolyan sok sikert kívánok.

Ebből is látszik milyen elvárások vannak olyanoknál akik az elvárt szintet önmaguk sem ugorják meg.

2022. ápr. 10. 07:58
 10/216 A kérdező kommentje:

Kezdesz idegesíteni!

Harmadszor kérdezem, mi a nagy elvárás?

Bűnt követtem el, hogy rossz a pajzsmirigyem és elhíztam? A kövér ember szemétnek számít?

A súlyomon kívül nincs semmi gond velem, nem kell ez a nagy kötekedés.

Ha kövér férfi írta volna ki, mindenki sajnálná és támogatná.

Még hányszor írjam, hogy akire nem vonatkozik, az ne válaszoljon?!

Ezt már a kérdésben is kifejtettem!

2022. ápr. 10. 08:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!