Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Boldogtalan nők, ti mit...

Boldogtalan nők, ti mit tesztek a boldogságotokért?

Figyelt kérdés

Személy szerint én most egy boldogtalan férfi vagyok. Néha van kedvem ismerkedni, de inkább csak elkeseredet tőle... Nők, ti hogyan teszitek túl magatokat a sikertelen párkereséseken?


29/F


2022. ápr. 15. 12:18
 1/6 anonim válasza:

Fontos, hogy a boldogság ne csak egy dolgon álljon, vagy bukjon. Ne egy nő megléte vagy hiánya miatt legyél boldog vagy szomorú. Keres olyan elfoglaltságot, ami örömöt szerez neked(tudom, könnyű azt mondani).

Meg ugye, amit görcsösen akarunk az általában nem is jön össze (lásd párkapcsolat)

2022. ápr. 15. 12:43
 2/6 anonim válasza:
Nem élem bele magam,úgy nem olyan fájdalmas.
2022. ápr. 15. 12:51
 3/6 anonim válasza:
eljárok partyzni
2022. ápr. 15. 13:23
 4/6 anonim válasza:
Nehezen, de reménykedek. Mindenkinek van párja, egyszer csak jön valaki, akivel összeillünk.
2022. ápr. 15. 19:18
 5/6 anonim válasza:
Nem azért vagyok boldogtalan, mert nincs társam, hanem azért nincs társam, mert boldogtalan vagyok.
2022. ápr. 15. 21:47
 6/6 anonim válasza:
Úgy vagyok ahogy a 4-es.
2022. ápr. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!