Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiuk! Ti meg mernének szólítan...

Fiuk! Ti meg mernének szólítani egy idegen csajt a villamosmegálloban?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt láttam egy csajt a villamosmegalloban a Blahán. Szoke hajú volt és ki volt szúrta az orra.De nem mertem megszólítani.

#idegen #lány #Villamosmegállo
2022. máj. 5. 13:15
1 2
 11/15 anonim válasza:

Sosem mernék leszólítani egy lányt.


28/F/Incel

2022. máj. 5. 21:51
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaszokat. Elég csöves kinézetem volt úgyhogy nem hiszem hogy szoba àllt volna velem. Jövőre úgyis elhagyja érettségi után az országot. Én meg egy budos alkoholista proli vagyok nincs remeny. De tenyleg nagyon aranyos volt. Biztos valami éli gimibe járt
2022. máj. 5. 21:58
 13/15 anonim válasza:
Ha ilyen lesújtó magadról a véleményed, akkor talán tegyél róla, hogy ne egy büdös alkoholista proli legyél. Hogy írhatod le húszévesen saját magadat?! Az előrevivő célok felé mozdulj, mint például ez a biztos éli gimis!
2022. máj. 5. 22:28
 14/15 anonim válasza:
Remek dikurzus alakult itt ki, én a mellett vagyok, hogy legközelebb szólísad nyugodtan meg.
2022. máj. 9. 17:31
 15/15 anonim válasza:

Többnyire nem olyanok a körülményeim hozzá, de igen, van, hogy szoktam beszélgetni, de ahhoz ráérő idő kell és városi környezet, vagy fesztivál, úgy megy. Máskülönben falun lakom, ott nem csajozom szándékosan. Buszon, meg amikor ügyintézek, nincs ehhez energiám se időm. Anyagilag meg nem engedhetem meg magamnak az ugrálást ide-oda, se a bulizást már különösebben.


A legnagyobb gondom viszont az, hogy hiába nézek körbe, nagyon ritka az értelmes, mélyérzésű, korrekt, empatikus, nem anyagias nő, aki ráadásul pont nem férjezett.


Egyszerűen azt érzem sok nőn, hogy jobb, ha rájuk se nézek. Nem külsejük miatt, hanem a kisugárzásuk irritál. Ha mégis megszólítom a nőt ilyen esetben, szitne mindig kiderül, hogy jól érzetem a kisugárzását.


Haverkodni meg bárkivel lehetne persze, de ott megint kizáró ok részemről, ha felszínesnek, és/vagy bunkónak érzem a nőt.


Beszélgetni lehet bárkivel, persze, aki szimpatikuzs, és szoktam olykor, idegen nőkkel, férfiakkal beszélgetni, bár hajlok a tapintatosság felé, és én óvatosan közelítő alkat vagyok, mert sokat cslaódtam emebrekben már. És ugye ráérő idő is kell városban. Alap esetben viszont falun vagyok.


Ráadásul a lehetőségeimet szűkíti, hogy középkorú férfi vagyok, eleve kiesnek a tinilányok, de még a 20-23 sem annyira az én világom, se nekik az én világom nem annnyira egy hullámhosszú.

2022. máj. 20. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!