Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok ti szoktatok kezdeménye...

Lányok ti szoktatok kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Az őszintét megvallva az utóbbi időben én bátorkodtam nyitni nőként, online térben illetve személyesen is. Kettő dolog sült ki belőle: 1. Aki nekem volt szimpatikus azzal soha nem haladt semerre a dolog, viszonzatlan maradt

2. Akivel meg csak szimplán haverkodtam elkezdett beleképzelni többet a dologba, holott nem volt vele ilyen célom

Ti hogy látjátok? Mertek kezdeményezni?

26L



2022. máj. 5. 21:12
 1/9 anonim válasza:

Tudom nem vagyok lány, de van tapasztalatom ebben a témában. Sokat szoktam itt is, illetve társkeresőkön is próbálkozni.

A lányok többsége azt várja el a megítélésem szerint, hogy mi srácok cipeljük a hátunkon az egész beszélgetést és ez szörnyű. Nem kezdeményeznek, úgy kell 1 mondatot kitépni a nyelvükből, vissza se kérdeznek, szóval bonyolult ez. Van 1-2 lány, aki olyan mint te, de ez számottevően kevés.

Összegezve egy régebben látott kommentet idéznék: "Több ilyen lányt, mint te a népnek!"

2022. máj. 5. 21:16
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Igen ezt én is hallom a srácoktól, hogy a lányok elvárják, hogy a fiú vigye a beszélgetést. Én sem voltam mindig ennyire kezdeményező, de úgy vagyok már vele, hogy miért ne? 😌 És köszönöm amit írtál a végén, kedves tőled.

2022. máj. 5. 21:21
 3/9 anonim válasza:
#1 a lányok szerintem ezt csak akkor várják el, amikor olyan ír rá, akivel semmi kedvük beszélgetni. Amikor rámír valaki aki szimpi, vagy én nyitok valaki felé, akkor mindig megy a beszélgetés, de radom idegenekkel vagy olyannal aki nem jön be, semmi kedvem beszélgetni, de nem akarok paraszt lenni, ezért próbálom diszktéten jelezni, hogy hagyjon. Bár én pont azt tapasztalom, hogy a legtöbb férfi, max megkérdezi hogy vagyok, aztán várja, hogy én adjak témát, holott ő akar ismerkedni.
2022. máj. 5. 21:24
 4/9 anonim válasza:

#3, én vagyok az egyes. Persze, nyílvánvaló, hogy ez is benne van a pakliban. De ebben az esetben én pl sosem haragudnék, sőt, el is várnám, hogy írják, hogy nem hiszik, hogy ez összejöhetne vagy valami. Én is mindig megírom, hogy így nem tudok tovább beszélgetést vinni egyedül, de sok sikert neki, stb.


Kérdező, teljesen igazad van, ez a XXI.század, itt már teljesen mindegy ki kezdeményez. Vagy van kémia, vagy nincs, ennyire egyszerű 😁

2022. máj. 5. 21:27
 5/9 anonim válasza:
#4 egy darabig én is megírtam, ha valaki nem jött be. De az emberek kb 70% ezen totál kiakad és elhord mindenféle hülye picsának, ezért nincs kedvem zsákbamacskázni, úgyhogy inkább megvárom amíg észerveszik magukat.
2022. máj. 5. 21:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen egyébként értem az érveiteket és sajnos tényleg van aki nem veszi a lapot, hogy te nem tekintesz rá potenciális partnerként. Én általában határozottan meg szoktam mondani az illetőnek ha így van, persze jön ebből megsértődés is. És igen, aki tényleg őszintén szimpatikus egy nőnek, legalábbis a magam nevében beszélve, akkor mindig tudok mit kérdezni a másik féltől.
2022. máj. 5. 22:12
 7/9 anonim válasza:

"olyannal aki nem jön be, semmi kedvem beszélgetni"


akkor mi a francért matchelsz vele tinderen?

2022. máj. 8. 21:48
 8/9 Cubina válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy a férfiak szeretnek vadászni. Ha tetszik nekik valami, kezdeményeznek. Ha nem lépnek semmit, akkor nem akarnak semmit.

Szerintem legyen önbecsülésed és ne akard ráerőltetni magad senkire, főleg úgy, hogy egyből lejön nekik, hogy te kapcsolatot akarsz.

És az, hogy a férfi kezdeményez, nem jelenti azt, hogy a nő meg se szólal utána soha többet. Pont, hogy a férfi kezdeményezése után lehet egy csomó mindenről beszélgetni. Amelyik lány nem beszél, nem kérdez, az nem is akar semmit.


Én adnék neked egy tanácsot, ami biztos hogy beválik, tapasztalatból mondom.


Személyesen ismerkedj, ne csak fiúkkal, hanem mindenkivel. Mosolyogj, beszélgess, légy kedves, viccelődj, vedd a lapot, de tarts egy kis távolságot, higgyék az emberek, főleg a fiúk, hogy te nem olyan vagy, mint a többi lány, akik bármit odaadnának, hogy legyen barátjuk. Egyszerűen csak ismerkedj, beszélgess és meglátod hogy a végén bottal kell majd elkergetned a srácokat, és te fogod kiválasztani a sok jelentkező közül, hogy melyiknek adsz esélyt, hogy jobban megismerjen.


És milyen jót tesz majd a büszkeségednek, hogy odavannak érted, és nem neked kell levadászni egyet, aki épp ott van.


Ahogy írtad is, amikor CSAK haverkodtál, akkor egyből érdeklődtek irántad. Csináld ezt a való életben is, csak haverkodj, és tele leszel udvarlóval.

2022. máj. 12. 11:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Ölellek 🤍
2022. máj. 15. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!