Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pelenkát kell viseljek....

Pelenkát kell viseljek. Hogyan tudnék így összejönni egy lánnyal? 20/F

Figyelt kérdés

Pár éve egy betegség következtében el kellett kezdenem pelenkát hordani vizeletinkontinencia miatt. Azóta kissé javult a helyzet, de nem múlt el teljesen; rövid időkre vissza tudom tartani, de alvás közben, meg ha nem figyelek oda, akkor rendesen el tudok ázni.


Próbáltam azóta ismerkedni lányokkal, de mind amint megtudta e problémámat, otthagyott. Szóval most olyan lány után néznék, aki ezt el tudja fogadni, vagy hasonló helyzetben van, vagy esetleg van olyan perverz, hogy ez tessen neki.


Egyébként rendes, normális testalkatú fiú vagyok, csak hát van ez a probléma.


Szóval ha esetleg tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék így ismerkedni, vagy ismertek valakit, vagy esetleg van valaki hasonló helyzetben, akkor írjatok.



2022. jún. 1. 20:27
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Én fiatalabb vagyok nálad jóval, de szerintem nem lenne akadály ez a probléma. Mert aki tényleg szeret téged, az nem azért szeret mert van ilyen problémád vagy nincs. Az azért szeret téged, aki vagy. :)). Biztos találsz majd valakit, aki önmagadért szeret téged.
2022. jún. 1. 20:56
 2/24 anonim válasza:
Én veled egykorú vagyok és (szerintem) ezzel nincs semmi probléma. Ha te ezzel együtt tudsz élni és számodra nem kellemetlen akkor ezt a leendő barátnődnek is el kell fogadnia. Amúgy a korosztályunk többsége agyhalott, szóval… nem sok elfogadó ember van már. Viszont szerintem idővel meg fogod találni a neked megfelelő társat:)
2022. jún. 1. 21:30
 3/24 anonim válasza:
XDDDD
2022. jún. 1. 21:54
 4/24 anonim válasza:
Persze nagyon okosak vagytok a közhelyekkel, hogy "aki szeret az elfogad" meg ilyen marhaságok. Hát ez rohadtul nem így működik. Ez igen is probléma és egyáltalán nem elég ide az üres bíztatás mert ellehetetleníti a párkeresést. De fordítva is. De úgyse érthetitek meg, csak akinek van hasonló gondja.
2022. jún. 1. 22:12
 5/24 anonim válasza:
Nem irigyellek. Gondolom ezeket a "ugyan nincs semmi probléma ezzel" álszent lózungokat is szereted hallgatni, miközben csak te tudod mekkora problémát okoz. Csak sok sikert tudok kívánni.
2022. jún. 1. 22:13
 6/24 anonim válasza:

Mi lehet ez a betegség?


Nem tudom elképzelni, hogy egy fiatal fiú pelenkában legyen a mindennapokban.. mármint női intim vizeleti betét?


Anyukám is így van ezzel amúgy, állandóan nála van 2-3 ilyen Tenna lady betét bárhova megy, de ő majdnem 70 éves..

2022. jún. 1. 22:33
 7/24 anonim válasza:

Ha valaki tetszene, ilyen miatt nem küldeném el. Mert felfogom, hogy erről ő nem tehet.

Egyébként a mozgássérülteknek is van párjuk, és nekik még nehezitetebb a mindennapjuk. Szóval ne szálljon inadba a bátorság.Így is lehetnek még beléd valójában szerelmesek.

2022. jún. 1. 23:47
 8/24 A kérdező kommentje:

#1, #2 és #7: Köszönöm a bíztatást; remélem egyszer sikerül majd találkoznom egy lánnyal, aki tényleg így gondolja. Vagy közületek valaki? :)


#3: bruh


#4 és #5: Hát igen. Volt olyan lány, akivel randiztam, és ugyanígy mondta, hogy ez nem probléma, őt nem zavarja, hogy pelenkában vagyok. Aztán egyszerűen szó nélkül lelépett. Ezért lenne jó ismerkedni olyannal, aki mondjuk hasonló helyzetben van.


#6: Pedig velem ez van. Egyébként nem mindenféle betéteket használok, próbálkoztam azokkal is, de sokkal kevésbé megbízhatóak, mint a felnőttpelenkák. A betegség pedig alapból egy súlyos felfázás volt, de valószínűleg emellett lelki oka is van, hogy utána is megmaradt az inkontinencia, pont akkor egy nagyon nehéz időszak volt az életemben.

2022. jún. 2. 00:52
 9/24 anonim válasza:

Na ezt elképzelni sem tudom, mennyire lehet kellemetlen.

Azt megértem viszont, milyen a lalki gond.

Ha gondolod beszélhetünk róla, mint férfi a férfival, de semmi b.. Zulás :) 🤘🍺

2022. jún. 2. 02:12
 10/24 anonim válasza:
Próbálkoz a meosz.hu. ott még van esély találni. Mert aki oda megy féll ott mindenkinek van valami betegsége.
2022. jún. 2. 06:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!