Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pelenkát kell viseljek....

Pelenkát kell viseljek. Hogyan tudnék így összejönni egy lánnyal? 20/F

Figyelt kérdés

Pár éve egy betegség következtében el kellett kezdenem pelenkát hordani vizeletinkontinencia miatt. Azóta kissé javult a helyzet, de nem múlt el teljesen; rövid időkre vissza tudom tartani, de alvás közben, meg ha nem figyelek oda, akkor rendesen el tudok ázni.


Próbáltam azóta ismerkedni lányokkal, de mind amint megtudta e problémámat, otthagyott. Szóval most olyan lány után néznék, aki ezt el tudja fogadni, vagy hasonló helyzetben van, vagy esetleg van olyan perverz, hogy ez tessen neki.


Egyébként rendes, normális testalkatú fiú vagyok, csak hát van ez a probléma.


Szóval ha esetleg tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék így ismerkedni, vagy ismertek valakit, vagy esetleg van valaki hasonló helyzetben, akkor írjatok.



2022. jún. 1. 20:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#9, #15, #18: Beszélgethetünk, írjatok privátban. De csak heteró módon:)


#10: Megnéztem, az kihalt, mint a sivatag.


#11: Köszi az okoskodást, nem vagyok hülye...


#12: Gondoltam én is erre, de inkább #13-assal értek egyet, bár a helyzettől is függ.


#13: Neked sem lehet könnyű. Kösz a biztatást:)


#14: Hasonlókat kívánok én is neked!


#16: Jó ötlet, de nem ismerek ilyen lányt. Meg nem tudom, hogy mennyire szeretnék a párkapcsolatukba bevinni ezeket a nehézségeket, ha azonkívül is ilyennel foglalkoznak. Viszont majd egyszer lehet, hogy kipróbálom ezt az önkénteskedést, jó ötletnek tűnhet, köszi:)


#17: Ilyennek leánynak is örülnék ám, ha találnék:)


#19: Mibajod? Tahó.


#20: Korai még ezt kérdezni.

2022. jún. 7. 13:24
 22/24 Manócska1 válasza:
én voltam a 13-as és az utolsó a 20-as is. köszi,szívesen. miért korai?
2022. jún. 9. 15:02
 23/24 anonim válasza:

Jóval idősebb vagyok már tőled. De ha veled egykorú lennék és elfogadnád a fogyatékosságomat, akkor elfogadnálak téged sőt ha úgy érzed a legjobb éjszakai pelenkát kapnál, aminél lenne erősítőt pelenka betét a vastag pelenkád belsejébe ragasztva. Másnap reggelig szinte átázás nélkül kezdődne a reggeled.


Youtube csatornán láttam a Diaper Dynamo nevő Amerikai férfit aki a nap 24 órájában pelenkát visel, mivel vizelet és széklet inkontinenciája van neki de súlyosabb állapotban.

2022. jún. 25. 21:55
 24/24 Manócska1 válasza:
hogy vagy kedves kérdező? 13as és 20as voltam.
2022. jún. 30. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!