Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pelenkát kell viseljek....

Pelenkát kell viseljek. Hogyan tudnék így összejönni egy lánnyal? 20/F

Figyelt kérdés

Pár éve egy betegség következtében el kellett kezdenem pelenkát hordani vizeletinkontinencia miatt. Azóta kissé javult a helyzet, de nem múlt el teljesen; rövid időkre vissza tudom tartani, de alvás közben, meg ha nem figyelek oda, akkor rendesen el tudok ázni.


Próbáltam azóta ismerkedni lányokkal, de mind amint megtudta e problémámat, otthagyott. Szóval most olyan lány után néznék, aki ezt el tudja fogadni, vagy hasonló helyzetben van, vagy esetleg van olyan perverz, hogy ez tessen neki.


Egyébként rendes, normális testalkatú fiú vagyok, csak hát van ez a probléma.


Szóval ha esetleg tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék így ismerkedni, vagy ismertek valakit, vagy esetleg van valaki hasonló helyzetben, akkor írjatok.



2022. jún. 1. 20:27
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Szerintem meg kéne egy nagyon jó szakember, mert fiatalon ennek nem szabadna így lenni.

Itt vagy a prosztatáddal, vagy valami mással lehet gond, de ezt egy kivizsgálással meglehet oldani szerintem.

Fiatalon ez nagyon nagy baj.

Ez min. 70 fölött kéne hogy jelentkezzen ez a probléma, de még ott se nagyon.

Nagyon nehéz lesz ezt elfogadó csajszit találni fiatalon.

2022. jún. 2. 11:09
 12/24 anonim válasza:
Szerintem pedig ne mondd meg annak akivel ismerkedsz. Ha jól megvagytok, csak szex során derül ki (gondolom én) és addigra már annyira szeretni fog, hogyha akarnád sem tudnád elüldözni magadtól. :)
2022. jún. 2. 13:53
 13/24 Manócska1 válasza:
szerintem meg egy kapcsolat alapja a bizalom. nehogy majd kiábránduljon ha kiderül. aki szeret,az úgy fogad el ahogy vagy. én nagyon beteg voltam,és már életem végéig gyógyszereken élek bár sokkal jobban vagyok. a párom elfogadott és szeret immár 22. éve pedig még gyereket sem szülhetek. szóval ne add fel!
2022. jún. 2. 14:24
 14/24 anonim válasza:
Sehogy.
2022. jún. 3. 00:41
 15/24 anonim válasza:

Szia!

Én egy pár évvel fiatalabb vagyok nálad és fiú vagyok, de ha gondolod, beszélgethetünk:)

2022. jún. 4. 08:38
 16/24 anonim válasza:
Olyan lányokkal próbálkozz,akik ilyen ápolói vagy idősek gondozásával foglakoznak vagy tanulnak.Ők sokkal durvábbakat is látnak ennél.Az egyik legjobb mód ilyesmire az önkénteskedés ilyen helyeken
2022. jún. 5. 03:38
 17/24 anonim válasza:

Vagy akinek ez a fétise.

Az még örülne is neki, hogy nem megjátszani kell a dolgokat, hanem ez bizony a kőkemény valóság.

2022. jún. 5. 05:19
 18/24 anonim válasza:
fiú vagyok bár de szívesen beszélgetek, ha úgy van, könnyebb elviselni egy ilyen nehézséget ha van aki meghallgat stb, soksikert a pár találáshoz, bár nem sok lányról tudok aki szereti a pelenkákat de aki elfogadja hogy ez veled egy csomagban jár no pun intended az szerintem akadhat bőven
2022. jún. 5. 10:52
 19/24 anonim válasza:
Egyelőre kurvázz, de a legjobb lenne ha pszichológushoz mennél és kigyógyulnál ebből, mert pelusos pasit nem fognak választani a nők, ha tudnak egészségeset is. Meg különben is ha valami pszichés problémád van, az a kapcsolatodban is ki fog ütközni. Szóval az a kapcsolat se fog működni hosszútávon. Először urológus mondja meg, hogy nincs szervi bajod. Ha kell kettőhöz is menj el, hogy 100% legyen. Aztán intim torna szigorúan szakemberrel, aki tudja mit csinál. Majd azután pszichológus. Ebben a sorrendben kigyógyulhatsz.
2022. jún. 5. 21:50
 20/24 Manócska1 válasza:
Kedves kérdező,mire jutottál?
2022. jún. 6. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!