Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt lehet normális nőkkel...

Itt lehet normális nőkkel ismerkedni, a társkeresők nagyon válogatósak és abban kitartóak, neten el van lehetenítve az ismerkedés, mert csak chat létezik, a környéken meg nem ismerek olyat aki szabad és be is jönne, az ismerettségi körömben úgyszint?

Figyelt kérdés
2022. jún. 7. 22:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi, másoknak: Nem tudom miért kéne "mindent" úgy leírnom hogy azt szó szerint lehessen érteni, aki nem tud a szavak mögött olvasni az ne írjon inkább.
2022. jún. 7. 23:13
 12/17 anonim válasza:
Egyértelműen látszik, hogy te sokkal okosabb vagy az itteni színvonalnál. Ne is foglalkozz velük! Ha neked nem lesz innen csajod, akkor senkinek.
2022. jún. 7. 23:17
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én okos, csak szeretek gondolkozni is, az manapság oylan mint egy általános.
2022. jún. 7. 23:19
 14/17 anonim válasza:
Ne is mondd... Olyan imbécile humanoidok vannak itt férfiak között. Nem hogy komplex, de még egyszerű dedukcióra is alkalmatlan szellemi képességekkel, értelmes mondatokat nem tudnak írni, nem ismerik fel a szarkazmust se... Durva. Viszont lányok azok elég okosak itt azt kell, hogy mondjam.
2022. jún. 7. 23:24
 15/17 A kérdező kommentje:
És hogy maradnak itt, ha ilyen alultápláltak a "férfiak"? :D
2022. jún. 7. 23:25
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor legyen ez a végszó :)
2022. jún. 7. 23:35
 17/17 anonim válasza:
Van egy kis chat ahol nagyon lehet ismerkedni, mert igazán jó társaság van. És hogy reklámért meg ne szóljanak, úgy keress rá ChatChat. :)
2022. jún. 10. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!