Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akad itt gazdag férfi?

Akad itt gazdag férfi?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék intelligens,humoros,jó anyagi hátterű férfival,aki szeret utazgatni és keresne maga mellé egy társat.

Megjegyzéseket nem kérek,nem érdekel mások véleménye a saját életemről.



2022. aug. 6. 01:41
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:
Honnan tudod milyen élete van? Lehet hogy crypto milliárdos. Elég kétségbeesett személyeskedő beszólás volt
2022. aug. 6. 17:15
 32/56 A kérdező kommentje:

Ja még én sajnáljam meg?

Mást sem kapok,csak a savazást, egy ártalmatlan kérdés miatt,amivel senkit nem volt szándékomban megbántani.

Elhordtak szó szerint mindennek,úgy,hogy semmit nem tudnak rólam,vagy az életemről.

Az rendben van,kedves utolsó?

De ha megvédem magam, és rávilágítok,hogy csak az foglalkozik ilyesmivel aki a szar életét másokon vezeti le,akkor már személyeskedem?


Ha cryptomilliárdos lenne, több esze lenne annál,mint beszólogatni egy embernek,aki tudja mit akar,és azt keresi.

2022. aug. 6. 17:25
 33/56 Noren1989 válasza:
Noshàt, valóban nem vagyok cryptomilliàrdos. De nem is rólam szólt a kérdés,sőt, még nem is szemépyeskedtem. Egyszerű statisztika,az, mit eléd bocsàjtottam. Az, hogy neked ez nem felel meg, de nekiàllsz vitatkozni,légbőlkapott személyeskedéssel...
2022. aug. 6. 17:29
 34/56 Noren1989 válasza:

*ly


És köszi, h foglalkozol velem. Anyàm helyett anyàm lehecc.

2022. aug. 6. 17:30
 35/56 A kérdező kommentje:

Én köszönöm, hogy te foglalkozol velem. Nem neked szól a kérdés,akkor kérlek ne szólj hozzá.

A statisztikáidra meg nem vagyok kíváncsi,sem a személyeskedésre,hogy apuci pénzé vajon mit csinálok.

Apuci fizette a jó egyetememet,az tény. Minden másért magam dolgoztam meg,remek állásom van,amiből úgy élek,ahogy tetszik.

Nem én választottam,milyen családba szülessek. Az meg szerintem alap,hogy ha valaki megteheti,elküldi a gyerekét egyetemre. Keményen tanultam és nem a pénzt herdáltam.

Több kommentárt nem kérek.

2022. aug. 6. 18:03
 36/56 anonim válasza:
#34: Noren, hagyd, te komolyan elhiszed, hogy egy gazdag és jól kinéző nő pont a gyk-ra kényszerülne "társat" keresni? Akinek pénze van, ráadásul jól is néz ki, az nem itt tölti az idejét. Számomra nem tűnik túlságosan életszerűnek az, hogy a kérdezőhöz hasonló kvalitású emberek a bulizás, ismerkedés, az élet élvezése helyett azon agyalnának, hogy "mit is csináljak, kipróbálom már a gyk-t, ott biztosan megtalálom a multimilliomos szőke hercegemet". Szerintem sokkal valószínűbb az, hogy megint belefutottunk egy kamusba/kötekedőbe, az utóbbi időben elég sokan vannak itt ilyenek (vagy az is lehet, hogy csak ugyanaz az egy-két ember éli ki itt magát folyamatosan).
2022. aug. 6. 18:12
 37/56 Noren1989 válasza:
#36, dehogy hiszem...
2022. aug. 6. 18:19
 38/56 A kérdező kommentje:

Az diszkrimináció.

Most ez olyan,mintha azt hinnéd, itt a gyik-on csak tudatlan lúzerek vannak.

Nagyon sokféle ember megfordul itt. Ha más kereshet itt társat,én miért nem? Csak mert mások az igényeim én már ne is írjak ki ilyen kérdést?

Plusz nem a szőkeherceget keresem,csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Utazáshoz keresek társat,aki humoros és intelligens is,hogy legyen téma, és jó legyen a társaság. Társat, nem a nagy Ő-t. Látom,még néhány embernek mindig nem esett le.

2022. aug. 6. 18:23
 39/56 anonim válasza:
#38: Felőlem, akkor viszont rád nézve ciki, hogy le kellett ereszkedned az aljanép közé, ezek szerint sem a pénzed, sem a külsőd nem ér semmit. Na mindegy, inkább megyek filmet nézni, az érdekesebb.
2022. aug. 6. 18:35
 40/56 Noren1989 válasza:
#39, mit nézel ma?
2022. aug. 6. 18:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!