Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akad itt gazdag férfi?

Akad itt gazdag férfi?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék intelligens,humoros,jó anyagi hátterű férfival,aki szeret utazgatni és keresne maga mellé egy társat.

Megjegyzéseket nem kérek,nem érdekel mások véleménye a saját életemről.



2022. aug. 6. 01:41
1 2 3 4 5 6
 51/56 Gymnospermatophyta válasza:

Vagy egyik sem, csak máshogy látjuk/értékeljük a helyzetet és a kérdezőt. Mert különböző vélemény létezik. :D Kicsit olyan, mintha eltérő politikai közegbe dobnál be valamit és egyből rád sütnek különböző jelzőket, amiknek köze nincs a valósághoz, csak hát szembe mentél az ottani légkörrel. Eh...


( Az előző hozzászólás első sorát meg akinek nem inge ne vegye magára. )

2022. aug. 7. 18:56
 52/56 Anton Chigurh válasza:
Igen.
2022. aug. 10. 12:03
 53/56 anonim válasza:

Szia!

Ezt nem gyakorin kéne. Ide nem a gazdagok járnak.

Első az, hogy magadról írsz valamit. Milyen vagy, jellemzed magad, ilyesmik.

Én úgy látom itt, hogy neked is inkább az a fontos, hogy fizessen valaki azért, hogy te ott lehess mellette. Írtad hogy sokan fizetnek a társaságért. Akkor most ez egy követendő példa? Egy opció, ami kitörési lehetőség a magukat valakiknek érző embereknek? Lehet nem így van, de ilyen szaga van.

Ha gazdagnak lenni azt jelenti, hogy fizethetek nőknek azért, hogy mellettem mosolyogjanak, nevetgéljenek elvtelenül, fizethessem a méregdrága hóbortjait, az öltözködését, a stílusát, akkor bocs, kihagyom. 100X is!

2022. aug. 10. 13:26
 54/56 Gymnospermatophyta válasza:

53: Én úgy vettem ki, hogy a rossz tapasztalata miatt keres gazdag embert. El lenne a gyári munkással is, csak már volt idézőjelben hasonló kapcsolata, aki rosszul viselte azt, hogy minden utazást stb. a kérdező fizetett (mert ő megteheti, amaz meg nem). Ezért keresne most olyan embert, aki szintén megteheti önerőből és nem érzi magá ezért szarul, hogy mindent a nő áll.


De nem hiszem, hogy ezt már olvassa.

2022. aug. 10. 16:44
 55/56 anonim válasza:

Régi kérdés már, de...


"Van jó munkám,és pénzem is bőven,megengedhetem,hogy akkor és oda utazzak el,ahová csak a kedvem tartja.


Bárhol feltalálom magam,mert több nyelven beszélek és a munkám miatt is eleve sokat utazom."


Biztosan nagyon sikeres lehetsz, ha a gyakori kérdések nevű anoním oldalon keresel gazdag faszit magadnak...😂😂😂😂

Bár az az előnye megvan, h itt annak hazudod magad, aminek akarod...😉😂

2023. júl. 19. 15:29
 56/56 Noren1989 válasza:

#55, màr törölték a fiókjàt, szinte fix,hogy troll volt.


Azért elmorzsolok érted is egy könnycseppet.

2023. júl. 19. 16:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!