Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akad itt gazdag férfi?

Akad itt gazdag férfi?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék intelligens,humoros,jó anyagi hátterű férfival,aki szeret utazgatni és keresne maga mellé egy társat.

Megjegyzéseket nem kérek,nem érdekel mások véleménye a saját életemről.



2022. aug. 6. 01:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:
#40: Még nem tudom, majd keresek valamit.
2022. aug. 6. 18:57
 42/56 anonim válasza:
Nem olyan régen még intelligens társat keresett, utazáshoz, túrázáshoz. Akkor még a pénz nem volt téma nála. XD
2022. aug. 6. 18:58
 43/56 A kérdező kommentje:

Nem ereszkedtem le senki közé,éppen azt írtam, hogy itt minden féle ember megfordul,nem kell lenézni a másikat.

Olyan gáznak tartjátok,ha valaki gyik-on ismerkedik,mintha itt csak lúzerek lennének,erre írtam.

Pont,hogy te vagy az,aki lenéző,mert kimertem ide írni egy kérdést, meg utalgatsz arra,hogy én nem vagyok idevaló.

Szövegértésből egyes.

Vagy csak annyira nem érdekel,hogy értelmezni sem próbálod,amit leírok. De minek is magyarázkodom..

Legközelebb ha valami nem érdekel,vagy nem rád tartozik,ne kommentelj, ennyi.

Ha csak egy kicsit is kevesebb ilyen rosszindulatú kákán is a csomót,mindenbe belekötős ember lenne ezen az oldalon,sokkal jobb lenne. :)

2022. aug. 6. 19:01
 44/56 anonim válasza:
mennyit keresel? csak hogy belőjem hova tartozom.
2022. aug. 6. 19:55
 45/56 anonim válasza:

Én olyan gazdag vagyok lelkiekben, hogy azt te el sem hiszed!

Vagy nem erre gondoltál?

2022. aug. 6. 20:06
 46/56 anonim válasza:
a kérdezőnek szántam!
2022. aug. 7. 00:31
 47/56 Gymnospermatophyta válasza:

Mennyi buta komment:D Jó, tudom, naiv vagyok, de ettől még sok a buta komment.

Remélem, hogy 1-2 év múlva az leszek. :) Vagy valami olyasmi. (nem sült galamb, komolyan próbálok tenni érte) Utazni is jó lenne. De ugye perpill ez nem lehetséges.


Kérdező, a hozzászólásaid alapján normálisnak tűnsz és valóban intelligensnek. Nem is értem, hogy miért válaszolsz ennyire hosszan és kifejtve nekik. Én elengedném a fülem mellett a helyedben és csak azokra reagálnék, akik arra érdemesek. (és ezt nem "rangra" meg pénzre kell érteni) Az emberek hajlamosak előítéletesek lenni a gazdagabb emberekkel, de jó láti, hogy Te olyan vagy, amilyen. (már amennyire megismerhető a másik pár hsz alapján) Remélhetőleg még sok hasonlóan értelmes ember kerül ki a gazdagabb közegből. :)


Sok sikert! Ha nem is feltétlen itt, de remélem megtalálod akit keresel. :)

2022. aug. 7. 06:22
 48/56 anonim válasza:
Bocs, de nem fogok olyan nővel ismerkedni, akinek az első kérdése, hogy mennyi pénzem van.
2022. aug. 7. 15:02
 49/56 anonim válasza:
47es egy simp
2022. aug. 7. 18:25
 50/56 Noren1989 válasza:
Vagy egy pimp.
2022. aug. 7. 18:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!