Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik tengerpartos/külföldi...

Akik tengerpartos/külföldi képpel pózolnak társkeresőn, azok mind jómódúak és ezt is keresik?

Figyelt kérdés

Kicsit naív lehet a kérdés, had fejtsem ki. Pl Tinder, FB társkeresőn és társain rengeteg olyan, jobbára fiatal lányt/nőt láttam, akik tengerparton pózolnak vagy egy olyan részén a világnak, ahová szerintem az átlag magyar max életében egyszer jut el, vagy egyszer sem. És majdnem az összes képük ilyen. Egy ideje pörgetem ezeket a vackokat, a nyitottság jegyében és egyre inkább észre veszem a trendet.

Nekem, mint külső szemlélőnek ebből az jön le, mint ha fel akarnának vele vágni és egyúttal azt is sugallnák, hogy ilyen életmódot folytatnak (külföldi utazások) és erre is van igényük. Hozzá tökéletes smink és minden tökéletesen beállítva.

Bevallom őszintén, nekem az egész irreálisnak, kirakatinak tűnik.


Ezzel nem leszólni akarom őket vagy bármi rosszat mondan, csak érdekelne a jelenség. Mi lehet a hátterében? Pózerkedés? Felvágás? Vagy gazdag családból származnak? (Ahhoz elég sok ilyet látok talán)


Mindenesetre az ilyen nőknél automatikusan nyomok az X-re többnyire. Nem azért mert bármi gondom lenne velük. Csak úgy érződik, mint ha más világban élnénk.


Más is tapasztalt hasonlót?



2022. aug. 7. 19:35
1 2
 1/18 anonim válasza:

Tengerparton nyaralni manapság a fapadosok és mindenféle olcsó szállások korában egyáltalán nem luxus, nem mellesleg olyan fehér homokos képet tudnék mutatni neked Albániából, amiről rengeteg (gyakori utazó) ismerősöm hitte azt, hogy valami luxus helyen készült. De Dubaiba eljutni sem egy nagy szám.


Nyilván vannak, akik hencegni akarnak, ez pont ugyanaz, mint a férfiak drága autóval, órával pózolása.

2022. aug. 7. 19:59
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van. Nyilván a férfi oldalt nem látom, csak a nőit. Meg ahogy hallom, manapság a Balcsi nagyobb luxus... csak az egész kissé mesterkéltnek tűnik... minden túl tökéletes, mondhatni.
2022. aug. 7. 20:07
 3/18 anonim válasza:

Vannak ismeroseim akik spanyolba, gorogbe, horvat tengerpartra mennek nyaralni es abszolut nem gazdagok. Ok erre gyujtottek egesz evben, mas meg arra hogy legyen egy masik autoja, vagy hogy a hazat ujitsa.

Ezek a nok a szuloknel laknak vagy alberletben es busszal jarnak :D A nyaralos kep meg abbol az idokbol van amikor az ex baratjuk elvitte oket nyaralni.

2022. aug. 7. 20:20
 4/18 anonim válasza:
Ha választani lehetne két kép között, hogy otthon a négy fal között szelfizik az illető, vagy egy tengerparton készül róla kép, akkor inkább az utóbbi. Nem a tengerpart miatt, mert tőlem lehet egy mező is, de az otthon /irodában készült és tarskeresos kép azért egy kicsit fura, nem? :)
2022. aug. 7. 21:49
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Hétköznapi igen, de miért kéne különlegesnek lennie?
2022. aug. 7. 21:57
 6/18 anonim válasza:
Ez a tipikus kirakat élet, hogy nekik milyen jó. Én is balra húzom az ilyeneket, elég taszító ez a beállított, mesterkélt dolog, pláne ha még az instájuk is ott van a leírásban, és azon szintén csak ilyen képek vannak. Egy otthon készült, akár smink nélküli szelfi ezerszer szimpatikusabb.
2022. aug. 7. 23:33
 7/18 A kérdező kommentje:
Látom valaki érti mire gondolok. Igen, feltűnően sok helyen van instagram név megadva. Itt felmerül, hogy az illető igazából csak követőket akar gyűjteni…
2022. aug. 7. 23:47
 8/18 anonim válasza:
Szia. Lehet hogy van az az embertipus akire Te gondolsz, de nem lehet altalanositani. En pl nagyon ritkan csinalok Magamrol kepet, az idejet sem tudom mikor selfieztem utoljara. Altalaban akkor csinalok/csinaltatok Magamrol kepet, amikor valami kulonleges helyen vagyok (szamomra kulonleges). Pl most voltunk Horvatorszagban, elotte Parizsban , elotte Gorogorszagban. Mind3 helyen keszult Rolam kep, de se elotte se kozotte nem. Igy ha most kene tarsat keresnem, csak ezek a kepeim lennenek, amiket fel tudnek hasznalni. Az eiffel toronynal, a tengerparton stb. Mert nincs ra igenyem hogy otthon selfiezzek vagy mondjuk valahol lent a tonal. Szoval ilyen is van.
2022. aug. 8. 14:01
 9/18 anonim válasza:
Én szerintem a mai fiatalok nagyja gondolom korra ilyen 16-22 év között mozogtak a tengerpart szelfis csajok és a képeket gondolom programokkal megszerkeztették hogy műanyag hercegnőnek nézzenek ki azaz a valóságot teljesen elfedje a kép azaz szebben nézzenek ki, vajon mennyi ilyen tengerparton szelfizős műanyag babát ismernél fel mondjuk Budapesten vagy esetleg vidéken? Nem sokat! Én is ritkán szelfizek ahogyan az előző válaszoló de én mindig magam adtam a képeken nem volt megszerkeztve. Engem nagyobb eséllyel ismernének meg élőben mint az instagram és tinder cicákat. Jó dolog az utazás és az ilyen luxusabb helyeken a képgyártás de legalább a rendes kinézetüket adnák hozzá a nők és a férfiak egyaránt ne ilyen boostolt élőben megsem ismernén kép legyen. Ugye és ezek néznek le minket online mivel ők milyen szépek a képeken de élőben ugyanolyanok mint pl én vagy te aki nem szerkeztjük a képeket azaz átlagosak.
2022. aug. 8. 15:36
 10/18 anonim válasza:
Látom a 6-os is leírta a lényeget rövidebben mint én. Műanyag instagram hercegnő nem úgy fog kinézni a való életben ahogyan a képeken ha csak nem plasztikáztatja agyon magát pl: zsebibaba de nála már túlzás és csak rondább lett mint volt. Zsebibaba legyen a példa hogy a plasztikázás elmehet rosszirányba is és csúnyább leszel mint előtte voltál. Én még 3 éve csináltam rá a képeire most már nem tudnám mert az utcán 10-7 vagy 8 lányt látok aki szebb nála plasztika nélkül!
2022. aug. 8. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!