Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Azt miért csinálják némely...

Azt miért csinálják némely emberek, hogy elmennek egy tengerparti, külföldi nyaralásra, de egész hét alatt el sem hagyják a hotelt, nem mennek ki, nem nézik meg a látnivalólkat, a tengert, csak a medence mellett heverésznek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 18. 10:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%

Ha ez jó nekik, miért ne csinálják..

Igénytelenek...

2020. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Én nem csinálok ilyet, és nem is értem, mi a jó abban, de szerintem semmi közünk.ahhoz,mások hogy nyaralnak.
2020. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők ezt szeretik. Ennyi.

Szerencsére az emberek különbözőek, nincs két egyforma.

2020. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők ezt élvezik. Mondjuk ha én elmennék egy tengerparti nyaralásra, akkor én inkább a tenger mellett heverésznék, nem pedig folyton a hotel medencéje mellett. Szóval ez a része egy kicsit fura. Mindenesetre az, hogy nem néznek várost, látnivalókat, az szerintem okés. Mármint, mindenki más, van akit az nem érdekel.
2020. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy mindenkinek mást jelent az utazás, a kikapcsolódás. Én magam is helyzettől függően hol az aktívabb, hol a passzívabb pihenést szoktam választani - például a nászutunkon inkább csak minden 2-3. napon hagytuk el a szállásunkat, mert jól esett a szervezés hajtós időszaka után másfél hétig nem túlságosan hajtani magunkat. Míg mondjuk egy átlagos utazásnál , amit mondjuk pár hónapra előre tervezek be és költséghatékonyan akarok sok mindent megtapasztalni, akkor bizony nem szívesen lógatom a lábamat egy helyben.
2020. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Bocs, ha félreérthető voltam. Szóval, hogy nem hagyják el a hotelt, nem mennek le a tengerhez.
2020. ápr. 18. 14:22
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem voltál félreérthető és elé sok választ kaptál: vannak akik ezt szeretik, akiknek ez a kikapcsolódás, pihenés. Másoknak a városnézés. Megint másoknak a tengerben fürdés. Mindenkinek más. Pont.
2020. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Miért foglalkozol másokkal? Ártanak neked ezzel? Meg honnan tudod, hogy SOHA, egyszer sem mentek le a partra?

Tesómék pl azért nem mennek vagy max egy-két alkalommal, mert a párja ekcémás, érzékeny bőre van, hamar kikezdi a só. Ettől még látni szeretik a tengert, érezni a sós levegő illatát.

2020. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet kérdezni anélkül, hogy én lennék a rossz? Csupán érdekel. És tudom, mert vannak ilyen ismerőseim, hogy elmennek All-Inclusive nyaralásra Spanyolországba, aztán meg végig a medencénél voltak.
2020. ápr. 18. 15:46
 10/27 anonim ***** válasza:
37%

És velük voltál 0-24, hogy ennyire biztosan tudod?

Egyébként meg burkoltan vájkálsz mások szokásaiban, ez az, ami nem szimpatikus. Ez a baj az ilyen kérdésekkel, hogy a másik lesajnálása, netán szapulása a cél. Egyértelmű, mert rendes választ adni nem lehet, elvégre nem ismerjük az általad leírt embereket.

Miért nem tőlük kérdezed meg? Ők tudhatják csak, mások nem. Mondjuk köze meg nincs hozzá nagyon senkinek.

2020. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!