Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hasonló/hozzám illő velem...

Hasonló/hozzám illő velem egykorú srác,aki ugyanilyen nehezen talál maga mellé társat?Hol vagy?22/L Magamról bővebben

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.Túl érzékeny,túl érzelmes embernek tartom magam,aki mindig nagyon őszinte,persze a normális keretek között.Az őszinteség alatt nem azt értem mint legtöbben,hogy belegázolok más lelkébe.Inkabb azt,hogy magamat adom,már amennyire tudom.Nem mindig könnyű sajnos,van egy elég erős megfelelesi kényszerem,de próbálom leküzdeni.

Magamat egy humoros lánynak mondanám,aki kitartó,és sose adja fel.Van időszak amikor kicsit a padlóra kerülök,sirdogalok,úgy érzem feladom végleg,de sosincs így.

Történtek velem rossz dolgok,na de kivel nem.

Meghatározza a fejlődésünket,hogy milyen emberek leszünk,de nem ez az ami számít.

Nem vagyok egy türelmes,megfontolt,tervező ember,inkább vagyok spontán és pörgős.

Jó,mondjuk egy hasonloan pörgős srác nem illik hozzám,ez tapasztalat.

Valaki olyan inkább,akinél nyugalmamat lelhetem ebben az amúgy is pörgős világban.

Szeretem a zenét,főleg a mély mondanivalójú rapp számokat,de bármit meghallgatok,változó.

Én magam is éneklek,és rapperek.Ezzel akartam foglalkozni,de rá jöttem,hogy talán nem túl nekem való műfaj,ezért most a másik hobbimnak "élek",az edzésnek.

Fogalmam sincs mihez akarok még kezdeni.Azt tudom,hogy szeretek másoknak segíteni.

Ez az ami biztos.

Amit a legtöbbször meg kapok másoktól az az,,hogy önfejű,kicsit nyers,szarkasztikus,határozott személyiség vagyok.

Persze ez nem teljesen igaz

Aki ismer már tudja hogy egy iszonyat sebezhető ember vagyok mindezek mellett

Hm nem is tudom mi van még.

Szeretem a természetet,az állatokat,főleg a macskákat.

Egy állatot sokkal jobban tudok sajnálni,mint egy embert.

Megvannak a saját nézeteim a világról,semmit nem hiszek el addig,ameg nem látok.

Érdekelnek a nem hétköznapi,emberfeletti dolgok,meg persze az a sok titok,amit az állam és az egyház elrejt előlünk,az igazság.

Na de ez egy másik,kiboncolosabb téma.

Nagyon nehezen ismerkedek,talán azért is mert nem érdekelnek a hétköznapi beszélgetős témák.

Nem szeretem a felszínt kapirgalni.

Jó lenne megtalálni a társam

Csak van egy valahol 🤣 mindegy hol vagy,csak gyere,iszonyat nagy szükségem lenne rád most.

Komolyan

Oké,a külső is fontos szóval ezt nem hagyom ki,nyugi

Alacsony,szőke hajú lány vagyok,kevés vörös melirral.Van ket tetoválásom.Kek a szemem,a testalkatom hát gondolom sportos,ha már edzek

De ez nálam érzékeny téma,nem szeretek igazán a kulsomrol írni úgy,hogy a világon nem volt még olyan pillanat amikor elégedett lettem volna magammal,de ezt majd úgy is eldönti akinek el kell

Mi van még

Hat többet úgy se tudok írni.

22-30 év a korhatár,akikkel szívesen ismerkednek(bár ha lehet,nem itt.tul személytelen,és nincs is értelme,ha tehetném a telefont is ki*asztam volna már,borzasztó stressz forrás ez a kis sz*r)

Szval igen,megpróbálom itt hátha van egy hasonlóan elveszett,magányos ember,aki passzolnak hozzám mint a kirakós darabja.

Várlak sok szeretettel


2022. aug. 15. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim válasza:
<3
2022. aug. 15. 00:58
 2/68 anonim válasza:
Es te nem talasz párt? Na ez a utolso szog a koporsomban...
2022. aug. 15. 01:30
 3/68 anonim válasza:
Igen, ideje itthagyni ezt a világot.
2022. aug. 15. 01:31
 4/68 anonim válasza:

tul erzekeny, nem tudod mit akarsz kezdeni a jovoben...

Ez igy nem tul biztato.

De sok sikert kivanok neked

2022. aug. 15. 02:55
 5/68 A kérdező kommentje:

Az érzékenység felvállalása nem hinném,hogy negatív dolog.

Én nem szeretem magamban,hogy ilyen vagyok.Megerzem bárki negatív de akár pozitív rezgéseit,és nagyon hamar tudok vele azonosulni.

Ezt döntsd el te ,mennyire biztató

Az meg hogy nem tudok mit kezdeni a jövőben..

Hmm,hát tettek arról,hogy ne tudjam.Oszinten itt Magyarországon mennyi jövője van egy fiatalnak?vagy egyetemre megyek és olyat tanulok amiből tudom,hogy biztosan megelek,de lassan már nincs olyan.Olyan árak vannak,hogy egy átlag keresettel rendelkező ember hamarosan ott tart,hogy nem tudja kifizetni.

Rengetegen vannak most pláne sz*rban

A politikusok elverik a pénzt utána tőlünk törlesztik vissza amit ők elk*rtak?(bocsánat a csúnya beszedert)

Nagyon nehezen lehet manapság megélni úgy,hogy közben meg szeresd is amit csinálsz.

Nekem folyton elvették tőle a kedvem.

A szak,amire most járok,konkrétan semmit nem tanít.Bemegyek,hogy legyen papír meg napján az ösztöndíjam,de emelett semmi anyagot nem közvetítenek le.

Fiatal vagyok

Motivált voltam az elején,de ezt teljesen el vették tőlem.

Most már csak az érdekel,hogy nyugalom legyen körülöttem,és lmeleg pénzem legyen a megélhetéshez.

Sajnos nem gazdag családban nőttem fel,sokszor nelkuloztunk.Nem futottunk,hogy kevesebb legyen a számla.

Nem baj,ha számodra ezek negatívak,bár ezt a motiválós részt muszáj volt megvédenem,mert manapság csoda,ha van még motivt fiatal.

Max az ivásra ,szivasra,vagy a dugasra

Mást nem látok,és valahol érthető

Sajnos én nem tudok és nem is tudtam az erzelemmentes szexxel azonosulni,sem pedig azzal ,hogy ivás nélkül nem tudok szórakozni.

Sose kellett.

De ezért sokszor ki is néztek.

Vagy nem tartoztam egy klikkhez sem,mert senkivel nem volt bajom,nem beszéltem ki senkit,ezért egyik társaság se fogadott be,aztán csak egyedül maradtam

🤣Hát ha nincs senkivel bajom,minek?

Persze a baj is onnan indul ki,hogy én nem tudom elfogadni az illetőt

Minek magyarazok ennyit 🤣oké,elég volt

2022. aug. 15. 03:58
 6/68 A kérdező kommentje:

3!itt hagynám én a világot,a megfelelő társsal.bizok benne,hogy valaki pont engem keres,én pedig pont ezt az illetőt.

Így vagy úgy előbb utóbb osszetalalkozunk

Ha nem itt,majd máshol

2022. aug. 15. 04:01
 7/68 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod, privátban én is írok egy bemutatkozást. 22/F
2022. aug. 15. 05:16
 8/68 anonim válasza:
Melyik városban élsz? Ez még elég fontos mert iszonyat szimpatikus vagy de ha a világ másik felén (hát abból már jöttek ki rosszul).
2022. aug. 15. 09:13
 9/68 anonim válasza:

Esetleg barátság szóbajöhet?

Nem illünk össze mint pár, több okból, de szerintem a barátság működne.

Így se lennél magányos addig se, amíg megtalálod az igazit, meg utána is ott lennék akinek elmesélheted az esetleges problémákat, keresünk rá megoldást.

Jól tudok lelket tartani, egykori barátaim azt mondták, jobb vagyok mint a pszichológus. Bár ezt kétlem, de azért lehet benne valami.

Nem vagyok felszínes, nem érdekel hogy nézel ki, nem fogok képért kunyizni. Majd látjuk egymást ha esetleg találkozunk. Barátságnál amúgyse fontos.

Mindegy hol élsz, bárhova elmegyek, akár a határon túlra is.

Meg elég sokmindenben egyetértünk, nem kezdem el felsorolni, mert túl hosszú lenne és senkit se érdekelne aki ezt olvassa.

2022. aug. 15. 09:52
 10/68 anonim válasza:
Szimpi vagy, de halalra unnad mellettem magam. Remelem sikerrel jársz hamarosab :)
2022. aug. 15. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!