Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hasonló/hozzám illő velem...

Hasonló/hozzám illő velem egykorú srác,aki ugyanilyen nehezen talál maga mellé társat?Hol vagy?22/L Magamról bővebben

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.Túl érzékeny,túl érzelmes embernek tartom magam,aki mindig nagyon őszinte,persze a normális keretek között.Az őszinteség alatt nem azt értem mint legtöbben,hogy belegázolok más lelkébe.Inkabb azt,hogy magamat adom,már amennyire tudom.Nem mindig könnyű sajnos,van egy elég erős megfelelesi kényszerem,de próbálom leküzdeni.

Magamat egy humoros lánynak mondanám,aki kitartó,és sose adja fel.Van időszak amikor kicsit a padlóra kerülök,sirdogalok,úgy érzem feladom végleg,de sosincs így.

Történtek velem rossz dolgok,na de kivel nem.

Meghatározza a fejlődésünket,hogy milyen emberek leszünk,de nem ez az ami számít.

Nem vagyok egy türelmes,megfontolt,tervező ember,inkább vagyok spontán és pörgős.

Jó,mondjuk egy hasonloan pörgős srác nem illik hozzám,ez tapasztalat.

Valaki olyan inkább,akinél nyugalmamat lelhetem ebben az amúgy is pörgős világban.

Szeretem a zenét,főleg a mély mondanivalójú rapp számokat,de bármit meghallgatok,változó.

Én magam is éneklek,és rapperek.Ezzel akartam foglalkozni,de rá jöttem,hogy talán nem túl nekem való műfaj,ezért most a másik hobbimnak "élek",az edzésnek.

Fogalmam sincs mihez akarok még kezdeni.Azt tudom,hogy szeretek másoknak segíteni.

Ez az ami biztos.

Amit a legtöbbször meg kapok másoktól az az,,hogy önfejű,kicsit nyers,szarkasztikus,határozott személyiség vagyok.

Persze ez nem teljesen igaz

Aki ismer már tudja hogy egy iszonyat sebezhető ember vagyok mindezek mellett

Hm nem is tudom mi van még.

Szeretem a természetet,az állatokat,főleg a macskákat.

Egy állatot sokkal jobban tudok sajnálni,mint egy embert.

Megvannak a saját nézeteim a világról,semmit nem hiszek el addig,ameg nem látok.

Érdekelnek a nem hétköznapi,emberfeletti dolgok,meg persze az a sok titok,amit az állam és az egyház elrejt előlünk,az igazság.

Na de ez egy másik,kiboncolosabb téma.

Nagyon nehezen ismerkedek,talán azért is mert nem érdekelnek a hétköznapi beszélgetős témák.

Nem szeretem a felszínt kapirgalni.

Jó lenne megtalálni a társam

Csak van egy valahol 🤣 mindegy hol vagy,csak gyere,iszonyat nagy szükségem lenne rád most.

Komolyan

Oké,a külső is fontos szóval ezt nem hagyom ki,nyugi

Alacsony,szőke hajú lány vagyok,kevés vörös melirral.Van ket tetoválásom.Kek a szemem,a testalkatom hát gondolom sportos,ha már edzek

De ez nálam érzékeny téma,nem szeretek igazán a kulsomrol írni úgy,hogy a világon nem volt még olyan pillanat amikor elégedett lettem volna magammal,de ezt majd úgy is eldönti akinek el kell

Mi van még

Hat többet úgy se tudok írni.

22-30 év a korhatár,akikkel szívesen ismerkednek(bár ha lehet,nem itt.tul személytelen,és nincs is értelme,ha tehetném a telefont is ki*asztam volna már,borzasztó stressz forrás ez a kis sz*r)

Szval igen,megpróbálom itt hátha van egy hasonlóan elveszett,magányos ember,aki passzolnak hozzám mint a kirakós darabja.

Várlak sok szeretettel


2022. aug. 15. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim válasza:
Hát srácok/lányok, azt kell mondjam, hogy a kérdező tényleg kattos (én beszéltem vele, nagyjából megkapargattam a felszínt)
2022. aug. 19. 03:24
 62/68 anonim válasza:
#61 Ilyenkor úgy megnézném a két hölgy arcát, akik anyatigrisként védelmezik a kérdezőt 🤣🤣🤣🤣
2022. aug. 19. 08:53
 63/68 anonim válasza:
Engem nem érdekel, azt csinálnak amit akarnak. Csak szerettem volna jelezni ezt annak, akinek még esetleg van kedve a kérdezőhöz, hogy ne várjon sokat.
2022. aug. 19. 09:27
 64/68 anonim válasza:
Elmondtuk a véleményünket egy nyilvános fórumon, és erre seggfejek vagyunk. Világosíts fel kérlek, ha mi seggfejek vagyunk, mert véleményt formáltunk (ami ráadásul annyi volt, hogy a hozzáálla hátrány lehet az ismerkedésbeb), akkor ti mik vagytok, akik ezért szintén véleményt formáltok rólunk, sokkal kevesebb infó alapján, ráadásul elég sértőt (már akinek, mert én tudom magamról, hogy nem vagyok seggfej, nem veszem fel az ilyen alaptalan sértegetést)
2022. aug. 19. 14:03
 65/68 anonim válasza:
61# na mert mik miatt jutotal erre a kovetkeztetesre h kattos? Milyen téren es mennyire?
2022. aug. 21. 09:20
 66/68 anonim válasza:
65. Hagyd, belemagyaráznak mindent és csak nekik lehet igazuk. Sajnos ez egy valós betegség, ami szinte már normális. Csak a saját igazát képes elfogadni, másnak nem lehet mellette igaza, más véleményét meg sem hallgatja. :(
2022. aug. 21. 17:43
 67/68 anonim válasza:
#66 khmm nem ismerős ez neked valahonnan?🤣 Meg ti magyaráztátok bele hogy biztos ezért meg azért van. Én csak a tényekre támaszkodtam.
2022. aug. 21. 21:54
 68/68 anonim válasza:
En mar apszolut nem tudom mirol beszeltek itt :D
2022. aug. 21. 22:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!