Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hasonló/hozzám illő velem...

Hasonló/hozzám illő velem egykorú srác,aki ugyanilyen nehezen talál maga mellé társat?Hol vagy?22/L Magamról bővebben

Figyelt kérdés

22 éves vagyok.Túl érzékeny,túl érzelmes embernek tartom magam,aki mindig nagyon őszinte,persze a normális keretek között.Az őszinteség alatt nem azt értem mint legtöbben,hogy belegázolok más lelkébe.Inkabb azt,hogy magamat adom,már amennyire tudom.Nem mindig könnyű sajnos,van egy elég erős megfelelesi kényszerem,de próbálom leküzdeni.

Magamat egy humoros lánynak mondanám,aki kitartó,és sose adja fel.Van időszak amikor kicsit a padlóra kerülök,sirdogalok,úgy érzem feladom végleg,de sosincs így.

Történtek velem rossz dolgok,na de kivel nem.

Meghatározza a fejlődésünket,hogy milyen emberek leszünk,de nem ez az ami számít.

Nem vagyok egy türelmes,megfontolt,tervező ember,inkább vagyok spontán és pörgős.

Jó,mondjuk egy hasonloan pörgős srác nem illik hozzám,ez tapasztalat.

Valaki olyan inkább,akinél nyugalmamat lelhetem ebben az amúgy is pörgős világban.

Szeretem a zenét,főleg a mély mondanivalójú rapp számokat,de bármit meghallgatok,változó.

Én magam is éneklek,és rapperek.Ezzel akartam foglalkozni,de rá jöttem,hogy talán nem túl nekem való műfaj,ezért most a másik hobbimnak "élek",az edzésnek.

Fogalmam sincs mihez akarok még kezdeni.Azt tudom,hogy szeretek másoknak segíteni.

Ez az ami biztos.

Amit a legtöbbször meg kapok másoktól az az,,hogy önfejű,kicsit nyers,szarkasztikus,határozott személyiség vagyok.

Persze ez nem teljesen igaz

Aki ismer már tudja hogy egy iszonyat sebezhető ember vagyok mindezek mellett

Hm nem is tudom mi van még.

Szeretem a természetet,az állatokat,főleg a macskákat.

Egy állatot sokkal jobban tudok sajnálni,mint egy embert.

Megvannak a saját nézeteim a világról,semmit nem hiszek el addig,ameg nem látok.

Érdekelnek a nem hétköznapi,emberfeletti dolgok,meg persze az a sok titok,amit az állam és az egyház elrejt előlünk,az igazság.

Na de ez egy másik,kiboncolosabb téma.

Nagyon nehezen ismerkedek,talán azért is mert nem érdekelnek a hétköznapi beszélgetős témák.

Nem szeretem a felszínt kapirgalni.

Jó lenne megtalálni a társam

Csak van egy valahol 🤣 mindegy hol vagy,csak gyere,iszonyat nagy szükségem lenne rád most.

Komolyan

Oké,a külső is fontos szóval ezt nem hagyom ki,nyugi

Alacsony,szőke hajú lány vagyok,kevés vörös melirral.Van ket tetoválásom.Kek a szemem,a testalkatom hát gondolom sportos,ha már edzek

De ez nálam érzékeny téma,nem szeretek igazán a kulsomrol írni úgy,hogy a világon nem volt még olyan pillanat amikor elégedett lettem volna magammal,de ezt majd úgy is eldönti akinek el kell

Mi van még

Hat többet úgy se tudok írni.

22-30 év a korhatár,akikkel szívesen ismerkednek(bár ha lehet,nem itt.tul személytelen,és nincs is értelme,ha tehetném a telefont is ki*asztam volna már,borzasztó stressz forrás ez a kis sz*r)

Szval igen,megpróbálom itt hátha van egy hasonlóan elveszett,magányos ember,aki passzolnak hozzám mint a kirakós darabja.

Várlak sok szeretettel


2022. aug. 15. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim válasza:
49. Akkor nem így nyilatkoztàl volna, mert itt mindenkit leírsz aki nem a te véleményeden van.. :(
2022. aug. 18. 22:51
 52/68 anonim válasza:

#51 Hát igen mivel nem értek vele egyett. De ha az edzésről vagy bármely másról beszélgetnénk most itt akkor lehet támogatnám. Ezért írtam hogy 1 ember nem 1 gondolat csak. Van ott több dolog is a leírtakban amiről lehetne beszélgetni, de nekem ez fogta meg a szemem és erről írtam véleményt.


"Egy állatot sokkal jobban tudok sajnálni,mint egy embert."


Nekem ez az értékrendembe nem fér bele. Hiába próbálod bemagyarázni magadnak hogy ez meg az miatt írta mikor te azt egyáltalán nem tudhatod. Csak a szövegre támaszkodva lehet értelmezni(mivel nem ismerjük személyesen a kérdezőtxd)


Persze szerintem találni fog valakit aki ugyan így gondolkodik hogy "előbb a pia és utána az asszony"(ez ugyan az a gondolkodás) ebben biztos vagyok. De szerintem ő nem ilyet keress, habár már kitudja 😆

2022. aug. 18. 23:11
 53/68 anonim válasza:

A kérdező arra utal szerintem, hogy az állatok nem tudják őt bántani, nem úgy, mint az emberek. Szerintem sokszor csalódott már az emberekben, és kellemetlen kapcsolatai voltak, ezért van ezen a véleményen, meg hogy nem szereti az embereket általanosságban.

Ezért mondom, hogy az, hogy bunkók vagytok vele, meg beszóltok neki, meg egymásnak is, azzal csak őt igazoljátok. Tiszteletben kell tartani a véleményét, nem árt vele senkinek sem.

2022. aug. 18. 23:18
 54/68 anonim válasza:

#53 Látod ez az hogy beleképzeled a saját véleményedet a mondanivalójába. Azt pedig hogy az állatok nem tudják bántani hát erről ez jutott eszembe( https://www.youtube.com/watch?v=azpUnhozCVM) ez nem hogy bánt, de meg is öl, ha úgy tartja kedve😅


"Szerintem sokszor csalódott már az emberekben, és kellemetlen kapcsolatai voltak, ezért van ezen a véleményen, meg hogy nem szereti az embereket általanosságban."

Igen és arról az egész emberiség tehet hogy pár emberben csalódott. Így akar indulni egy kapcsolatba hogy "ez is egy fasz, utálom az embert"? Megha általánosságban utálja az embereket, akkor miért akar kapcsolatot? Valószínűleg őt is általánosan utálni fogja.


Egy 22 éves lánynak meg már van annyi tapasztalata, hogyha az egyik nem sikerült, próbálkozunk tovább. Mint az élet más területein, ha valami nem működik megpróbáljuk máshogy. Egy idő után sikeresek leszünk benne.

2022. aug. 18. 23:42
 55/68 anonim válasza:

Te is csak a saját véleményedet tudod mondanj.

Nyilván pszichológiai, érzelmi bántásra gondoltam. Fizikaira az ember és az állat is egyaránt képes.

És attól, hogy valami nem logikus, még nem jelenti azt, hogy nem érezhet úgy az ember.

2022. aug. 18. 23:50
 56/68 anonim válasza:

Én tényekre kapaszkodok. Én nem mesélem be magamnak hogy itt erre meg erre gondolhatott. Csupán a tények, amit leírt.


Szerinted érzelmi bántásnál az a megfelelő ha mindenki mást "utálunk"? Szerinted egy "felnőtt" embertől ez a megfelelő reakció?

De eltudom képzelni, hogy elvitte az exe fagyizni. Két gomboócot kért, de a csávónak csak egyre volt pénze. Mivel túlérzékeny elmondása szerint ezért elkezdte utálni az egész emberiséget és mélyen megérintette hogy a csávója csak 1 gombóc fagyit vett neki. Azért na...

2022. aug. 18. 23:59
 57/68 anonim válasza:
Nekem csak az a kérdésem, hogy 2 mondatból hogyan tudsz minden vele kapcsolatos tényt? Nem gondolod, hogy egy kicsit több van mögötte? Te nem próbálod megérteni őt, csak meg akarsz győzni mindenkit is, hogy a kérdező beteg ahogy van. Én meg vagyok olyan idióta, hogy vitatkozok veled. De úgy gondolom, ha a kérdező sem akar kiállni magáért, akkor én eleget tettem en ennyivel. Azt gondoltok, amit akartok, ha neked úgy jobb
2022. aug. 19. 00:06
 58/68 anonim válasza:
Ezt a két mondatot írta le a bemutatkozásában ebben a témában. Most én honnan tudjam hogy mi áll a háttérben?xd Lehet egy gyilkos hajlamokkal élő ember, lehet nem, de mivel nem írt mást, így ebből kell tájékozodni. Én leírtam egy véleményt aztán nekem ugrottatok majd kiderült 1-2 ember mondatot se tudja értelmezni és mindenfélét bemesél magának ami le sincs írva. Aztán kiderült hogy mindenki utálja az emberiséget, de 1 normális példát, érvet nem kaptam hogy mit utálnak benne. Aztán kiderült hogy mégse utáljátok az emberiségetxd Most már ott tartunk hogy teljesen elrugaszkodva a valóságtól próbáljátok belemagyarázni(ismét) abba a mondatba azt amit nem is tudhattok mivel nem ismeri senki se a kérdezőt. Hálát adok az úrnak hogy nekem egy normális, értelmes csaj jutott🥰
2022. aug. 19. 00:28
 59/68 anonim válasza:
57. Ne vitatkozz vele, nem éri meg. Nem képes más véleményét végig hallgatni, csak a saját véleményét tartja jónak. Ez is sajnos egy betegség.. A lányt meg sajnálom, hogy képes vagy interneten ítélkezni, mint egy bíró. Ehhez még mindig jogod nincsen. De semmi baj, miután mindenki elmegy, Téged is meg fog ítélni valaki, az alapján aki vagy. :)
2022. aug. 19. 00:48
 60/68 anonim válasza:
#59 Most is sokan ítélkeznek felettem. 🤣🤣Ha én azt mondom hogy a gyerekek ellen levő erőszak rossz tuti találsz valakit aki elítél mert ő azt mondja hogy támogatja.
2022. aug. 19. 01:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!