Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek is csal a Tinder?

Szerintetek is csal a Tinder?

Figyelt kérdés

Elég gyanús nekem, hogy ahányszor tinderezek, szinte csak fullos csajokat ajánl fel, az kizárt, hogy a tinder 90%a 10/8 és afölötti csajokból állna. Mikor vettem Goldot, persze láttam csúnyácska, kövér lányokat is a lájkok közt. Szerintem direkt a jó nőket, legnépszerűbbeket mutatja, hogy elhidd, "vele is matchelhetsz" de közben téged meg ugyanúgy a saját "kasztodnak" megfelelő közönségnek mutat. Nekem nem lenne gond, nem pályázok a szupermodellekre, tudom hogy max 10/7es pasi vagyok, de akkor olyanokat mutasson akik az én ligám! Érdekes módon Bumble, Badoo-n teljesen más, főleg utóbbin aztán nagyon vegyes a felhozatal... Szerintetek sem stimmel valami?


29/F



2022. szept. 4. 11:31
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ez egy hatalmas biznisz, te nem látsz mögé!

Az a lényeg, hogy fizess elő minél többször!!!

2022. szept. 5. 12:53
 12/15 anonim válasza:
Jólvan, mert te mögé látsz nem? Lol. Nyilván biznisz, ezért vannak ilyen funkciók. Ezek megkönnyítik a tinderes élményeket, de attól, hogy matchelsz valakivel, még nem biztos, hogy írni is fog, mert valószínűleg nem nézel ki olyan jól, mint a konkurencia
2022. szept. 5. 13:52
 13/15 anonim válasza:

"Ez egy hatalmas biznisz, te nem látsz mögé! Az a lényeg, hogy fizess elő minél többször!!!"


Persze, hogy az. És el is mondom nektek részletesen, hogy működik.

Amikor megnyitod a profilt, semmi alapján nem tudja megmondani, hogy te mennyire nézel ki jól, mennyire leszel talán könnyedén lehúzható figura, ezért kezdetben elég sok embernek megmutatja a profilodat. Ezért tapasztalják sokan azt, hogy kezdetben érkeznek matchek, kinek több, kinek kevesebb számban, de vannak matchek.


Miután ez a fázis lezajlik, a Tinder tudja, hogy mennyire lehetsz előnyös külsejű, ugyanis látja, hogy mennyien húztak be téged.

Ha jól nézel ki, ha nem, akkor is visszábbfogja a megjelenéseidet, hogy rákényszerítsen arra, hogy fizess. Nyilván azoknál, akik nem néznek ki elég jól, ez már nulla matchet eredményez, akik jobban néznek ki, nekik így is fog akadni match bőven.


Egyértelmű, hogy meg se mutatja az összes, általad behúzott embernek a profilodat, hogy semmiképp se legyen match. Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy aki téged behúz, azt neked nem hozza fel, amíg nem fizetsz.


Sőt, az ennek a biznisznek a logikája ezen is túlmutat. Ha előfizetsz, azért ügyel rá, hogy ne ömöljenek a matchek végtelenségig, mert akkor fennáll az esélye, hogy le fogod mondani az előfizetést, és nekik ez nem buli. Ezért az algoritmus hullámzóan dobálja be a matcheket, hogy mindig reménykedj abban, hogy lesz új.


Nekik ez egy üzlet, és nekik abszolút nem éri az meg, hogy megtaláld a párod, pontosan úgy, mint ahogy a gyógyszeriparnak sem éri meg, hogy te meg is gyógyulj és még sorolhatnám.

2022. szept. 8. 14:54
 14/15 GFman válasza:
Amikor én először kipróbáltam kapásból az tűnt fel pl. egy Badoo-hoz képest, hogy egy csomó csajnak a profilján csak műtermi,fotós képek vannak, sima telefonos szelfikből szinte semmi.Mondom itt minden csaj egy kiba..ott topmodell?Én meg feldobtam egy sima telefonnal lőtt képet.A Badoo-n még az elején, prémium nélkül tudtam írni némelyik csajnak, most már mindenkire azt dobja be, hogy 200 kreditet kér.Most nem beképzeltségből, de tényleg még egy bányaló kinézetűnek sem lehet írni. Tinderen meg ennyi erővel lottózhatnék is, kb. annyi esély van egy párba állásra.
2022. szept. 13. 11:51
 15/15 Psycho válasza:

#6 újra: Egy fix, azért tud működni a rendszer. Egyik legjobb barátom a tinderen ismerte meg a jelenlegi feleségét.

Egy másik spanom fél éve van együtt egy lánnyal a tinderről.

Egy volt szaktársam találkozgatott pár emberrel tinderről anno, igaz, ő lány, szóval neki könnyebb dolga volt.

2022. szept. 13. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!