Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, aki megsajnálna...

Van olyan nő, aki megsajnálna engem, és szánalomból jó lenne hozzám?

Figyelt kérdés

Igen, nekem ez így megfelelne, másban nem bízhatok, már az sem derogál, ha csak sajnálatból törődne velem valaki.

Harmincas férfi vagyok, a világ nyomorultja, ronda és kisfarkú.

De a lelkem talán még nem romlott el teljesen a hiábavaló életem kudarcaitól, ha egy lány megszánna engem, azt szívből tudnám szeretni, és bármit megtennék érte.

Azt leszámítva, hogy legyél nő, tényleg semmilyen elvárásom nincs.

Nagyon vágyom már a törődésre, intimitásra, szeretetre.

Ha megváltanál egy szenvedő, magányos férfit, kérlek, írj nekem privátban, a legboldogabb emberré tennél ezzel.



2022. szept. 26. 16:44
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Tudom, de ki mondta hogy férfias vagyok? Ez egy szánalmas és megtört ember segélykiáltása, nem egy vonzó férfi csajozási kísérlete. Ez elég nyilvánvaló, szóval nem értem miért kell itt belerúgnod egy földön fekvő emberbe. A kérdés nem neked szólt.
2022. szept. 26. 18:03
 12/28 Miss Endzsi válasza:
Embereld meg magad.
2022. szept. 26. 18:08
 13/28 A kérdező kommentje:
Miért szúrja a szemed ennyire a kérdésem? Ha ellenszenves smit írtam, miért nem lehet szó nélkül hagyni? Gondolhatod, hogy nem mindig voltam ilyen, és nem véletlenül váltam ilyenné. Mikor tökösebb voltam, akkor sem volt sikerem, hiába ismerkedtem "normálisan". Csak a magány és a boldogtalansá g jutott nekem. Fel nem foghatom, miért cseszegetsz.
2022. szept. 26. 18:14
 14/28 Miss Endzsi válasza:
Hátha felébredsz, ezzel a hozzáállással még az utolsó esélyedet is elbszod.
2022. szept. 26. 18:19
 15/28 anonim válasza:
Szánalomból kedvességet és figyelmet kaphatsz, őszinte szeretetet viszont nem. Pénzért persze találhatsz olyat, aki időnként eljátsza ezt.
2022. szept. 26. 18:26
 16/28 anonim válasza:
Ne játszd a mártírt és ne sajnáltasd magad mert ez nem egy film h majd jön valaki aztán megsajnál és felkarol aztán boldogan éltem míg meg nem haltok és lesz kb 10 gyereketek. És ahelyett h szenvedsz fohadd meg Miss Endzsi tanácsát, mert ő tényleg segíteni probál azt ne kérdezd miért de sokan vagyunk így ezen az oldalon. Az h kicsit nyersen fogalmaz és te ezt egyből támadásnak gondolod az megint csak a te eltorzult meglátásod, mit hiszel ha babusgatva mondanánk neked h jajj hát nem is olyan rossz meg kitartás meg menni fog úgy is lesz valaki az segítene? Azzal csak adnánk a szarnak egy pofont, sőt illuzioba ringatnád magad vele. Hogy jó uton jársz miközben meg már rég elmerültél... Ha nem akarna segíteni akkor tenné azt hogy nem ír, le se tojná a nyomorod. Ha nem vagy jóképű kompenzálj máshogy, gyúrd ki magad // legyél vállalkozo/politikus és keress sok sok pénz valamit mutass fel. Egy haverom pont ilyen volt mint te, ronda kövér micropénisz szar melo szoval a semmi kategoria. Még is talált valaki hasonlo kaliberüt akit el is vett és boldogok együtt.
2022. szept. 26. 18:45
 17/28 anonim válasza:
En ismetek egy 155 centis ronda pasit, egy par centivel magadabb, de ronda not vett el. A pasinak sosem volt az esete, latszott rajta, csak orult h vk megszanja. Szuletett egy gyerek is, le se szarta a csaladjat. Igazabol orult h tavol lehet a ronda notol. Komoly hondok voltak a fejeben.
2022. szept. 26. 18:49
 18/28 anonim válasza:

Á, pénzért akármennyi ilyet kaphatsz!


De komoly kapcsolathoz többet ér a humorérzék és senki sem akar egy panaszládát.


Regizz be egy társkerire mosolygós képpel, pozitív szöveggel, beszélgess mindenkivel és tuti lesz nőd!

2022. szept. 26. 18:56
 19/28 anonim válasza:
Szerintem nem vagy őszinte. Várod a reakciót, ki mit szól ehhez.Egyébként mindenkinek van a világon párja, csak még nem találkozott vele. Neked is van.
2022. szept. 26. 18:56
 20/28 anonim válasza:
Én ronda csóró munkanélküli vagyok viszont nagy a farkam, írjatok csajok
2022. szept. 26. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!