Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő, aki megsajnálna...

Van olyan nő, aki megsajnálna engem, és szánalomból jó lenne hozzám?

Figyelt kérdés

Igen, nekem ez így megfelelne, másban nem bízhatok, már az sem derogál, ha csak sajnálatból törődne velem valaki.

Harmincas férfi vagyok, a világ nyomorultja, ronda és kisfarkú.

De a lelkem talán még nem romlott el teljesen a hiábavaló életem kudarcaitól, ha egy lány megszánna engem, azt szívből tudnám szeretni, és bármit megtennék érte.

Azt leszámítva, hogy legyél nő, tényleg semmilyen elvárásom nincs.

Nagyon vágyom már a törődésre, intimitásra, szeretetre.

Ha megváltanál egy szenvedő, magányos férfit, kérlek, írj nekem privátban, a legboldogabb emberré tennél ezzel.



2022. szept. 26. 16:44
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Engem komolyan érdekel, hogy mi járhat a fejedben. Most tényleg azt gondolod, hogy létezik akár egyetlen nő is, aki számára az önsajnáltatás vonzó? Legyél egy kicsit empatikus, próbálj meg belehelyezkedni a nők szerepébe. Nőként párt keresel magadnak, akad száz jelentkező, mindenféle pasi. Melyiket fogod választani? A sikeres macsót, akinek a szíve is a helyén van és kedves veled, a tenyerén hordoz, vagy azt a pasit, akiről fél kilométerről látszik, hogy önbizalomhiányos és ráadásul még önsajnálatban is fürdik? Naná, hogy nem a másodikat. Szóval innentől kezdve két lehetőséged van. Vagy felmész arra a speciális oldalra, amit az 1-es válaszban is írtam és keresel valakit, aki némi pénzért eljátssza, hogy nem csak a testeddel, de a lelkeddel is foglalkozik, vagy inkább abba fekteted a pénzed, hogy fejleszted magad kívül és belül is. Ha nem vagy egy Brad Pitt, akkor nyilván hátrányból fogsz indulni, de ha helyén van az önbizalmad, sokat el fogsz tudni érni. A farkad mérete meg pont nem látszik a nadrágodon keresztül és egy komoly kapcsolatban nem is ez az elsődleges. Lehet, hogy lesz nő, akinek emiatt nem fogsz majd kelleni, ez persze benne van a pakliban, erre készülj fel. Mindenesetre kezdd azzal, hogy ezt az önsajnáltatást magad mögött hagyod, mert ez nem csak egy instant turnoff a nőknél, de emberileg is irritáló.
2022. szept. 26. 19:49
 22/28 A kérdező kommentje:

21-es, minden szavad igaz, ilyen az élet, ilyenek a nők, ilyenek az emberek, így működnek a dolgok.

De engem nem értesz. Én már elengedtem a hagyományos szabályok szerinti párkeresést, nem próbálok vonzó lenni, nem akarom megnyerni az evolúciós versenyt, én már ezt feladtam. Azt hittem, ez nyilvánvaló a kérdésemből.

Én egy igazi angyalt keresek, egy köztünk élő szentet, aki így is képes engem szeretni, elesetten, szánalmasan. Tudom, hogy talán ha egy ilyen nő lehet egymillióból, és nem valószínű, hogy itt találkozom vele, de próbálkozni és reménykedni azért lehet.

2022. szept. 26. 19:59
 23/28 anonim válasza:
Itt vagyok 💬👋
2022. szept. 26. 20:19
 24/28 anonim válasza:
Az a bizonyos igazi angyal, a köztünk élő szent beáll egy szervezethez önkénteskedni, decemberben a mínusz tíz fokban oszt ételt a Blahán a hajléktalanoknak, utána meg hazamegy a normális pasijához és összebújva megnéz vele egy romantikus filmet. Nem rád lesz szüksége. Ne keverd össze a szerelmet az embertársaink segítésével. Egy párkapcsolat kölcsönösségen alapul, szóval ha nőt akarsz, akkor bizony szedd össze magad, senki sem fog szánalomból veled lenni.
2022. szept. 26. 20:37
 25/28 anonim válasza:

Kb értem mit miért gondolsz

De ez leg kevésbé sem vonzó

És nem érdekel sekit mennyire szánalmas vagy


Csinály egy új kérdést

Írd le mi a jó tulajdonságaid

Mik a rosszak

Hobbi stb...

Akor talán meg is tetszel valakinek


Bocs a helyes írás ért

2022. szept. 27. 12:02
 26/28 anonim válasza:

[link]


jéé, egy miss itt :)


annyiban nem igaz, amit írnak, hogy mindig is voltak anyáskodó, megmentő tipusú nők, de ma már ezt senki se vállalja fel, mert kigúnyolja őket a felszínes, selejtes, gciostoba, instarbanc tömeg.

a men in blackből az idézet aktuálisabb, mint valaha: "az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik"

2022. szept. 27. 22:43
 27/28 anonim válasza:
A kapcsolat egyben státuszszimbólum is ami sokat elárul az emberről, így senki nem is mer foglalkozni egy sikertelen emberrel mert fél hogy őt is megélyegzi a társadalom.
2022. szept. 27. 22:51
 28/28 anonim válasza:
Ne add fel, mert én ugyan ilyen vagyok néhány különmbséggel és tudod mi az ami megvigasztal? Az, hogy én legalább őszinte vagyok és tiszta a lelkiismeretem. Nem csalok és nem lopok azért, hogy észre vegyenek a Nők. Nem versengek és Nem találok ki mindenféle hazugságot magamról, ami nem vagyok mindazért, ami nem is teljesen biztos. Azok az emberek, akik annyira odavannak a státuszaikért és a zsebükbe tömött pénzért, hogy már mindenbe belekontárkodnak: na azok teszik tönkre a Természetet és ezért lelki ronccsá is válnak. Ez itt a karma, ennyi. Nekik meg van a méltó büntetésük. Itt pedig olyan sok okoska van, hogy fel se fogja, hogy mibe vagy: Csak még inkább elkeserítene és a mélybe taszítana a legtöbbje, hogyha komolyan oda is figyelnél. Sajnos öt, tíz százaléka ír kábé értelmes és segítő szándékkal, a többi pedig olyan is. Szóval nem vagy egyedül, de őszintén szólva szerintem ne akarj akárkivel összejönni, csak azért, hogy Puncihoz és Szeretethez juss. Tanuld meg első sorban a környezetedet (állatokat, növényeket, szomszédokat, lakótársakat) és így önmagadat tisztelni és Szeretni. Foglald le magad tanulással, alkotással és megfigyeléssel aztán majd hogyha így kiteljesedsz, akkor valószínűleg összevonz majd valakivel az Élet.
2023. febr. 19. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!