Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az hogy ahogy...

Miért van az hogy ahogy kiderül 43 éves vagyok egyből abbamarad a kommunikálás?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 22:00
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
:) Nő vagy, vagy férfi?
2022. okt. 29. 22:06
 2/32 anonim válasza:
Ez mondjuk lényeges információ.
2022. okt. 29. 22:09
 3/32 anonim válasza:
Milyen nemű vagy? Lehet, hogy inkább a nemed a gond? Nem is a korod?
2022. okt. 29. 22:10
 4/32 anonim válasza:

Kérdés, hogy hol? És mi a nemed?

Én pl.: 40 éves férfi vagyok, és nem zárkóznék el egy tőlem idősebb személlyel való ismerkedéstől, ha az egy nő.

2022. okt. 29. 22:11
 5/32 anonim válasza:
Mindenképpen párkapcsolatot keresel 4-es válaszoló? Én 40 évesnél idősebb nő vagyok. (Másfél év híján egy tízessel...)
2022. okt. 29. 22:15
 6/32 anonim válasza:
Azért mert nagy valószínűséggel hazudtál a korodról az adatlapodon
2022. okt. 29. 22:15
 7/32 anonim válasza:
Hát mert nem csak kommunikálni akart az illető és más dolgoknál már számított neki az életkorod.
2022. okt. 29. 22:20
 8/32 anonim válasza:

Néhány tipp:

-Nagyobb korkülönbség lehet közted és akikkel beszélsz.

-Fiatalabbnak vagy idősebbnek nézhetsz ki a korodhoz képest.

-Az életviteled, érdeklődésed nálad fiatalabbakra vagy idősebbekre lehet jellemző.

Ezt lehet tenni:

Ne derüljön ki a korod, ha nem akarod, hogy abbamaradjon a kommunikáció. Mondd magad fiatalabbnak vagy idősebbnek, de csak annyi évvel, ami ránézésre hihető.

2022. okt. 29. 22:43
 9/32 A kérdező kommentje:

FFI

Sosem hazudom másról sem nem àm a koromról.

Miért hazudnék?

Ha ne adj isten komolyabbra fordulna a kapcsolat akkor úgyis minden hazugság kiderül...

2022. okt. 30. 02:22
 10/32 anonim válasza:
Én is így vagyok vele, és már el sem merem árulni a koromat, csak ha már kicsit komolyabbra fordul az ismerkedés. Régen is öregnek éreztem magam, és vígasztaltak, hogy nem is vagyok öreg. De manapság ha megtudják,akkor azt mondják tényleg, és valahogy mindig lelépnek. Pedig nem a hozzám túl fiatal lányokat keresem. Bár mindegy, mert már a 40-50-es nők jó része is fiatalabb pasit keres. Nagyon szar érzés kimondani/leírni is, hogy 47 vagyok, tessék szörnyülködni. Olyan mintha fertőző lennék, vagy nem is tudom. Bár a hölgy még reménykedik, hogy a koromat ellensúlyozni tudná az, ha mondjuk gazdag vagyok, fiatalos, jóképű,sportos, és több diplomás professzor, vagy menő ügyvéd. De egyik sem vagyok sajnos.
2022. okt. 30. 02:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!