Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért ennyire jellemző itt az...

Miért ennyire jellemző itt az "egy üzenetes" hozzáállás?

Figyelt kérdés
Mi a magyarázat egyetlen üzenet után félbeszakadó üzenetváltásokra , ha azok lényegében mindennapi kérdéseket tartalmaznak?

2022. nov. 1. 13:50
 1/8 anonim válasza:
Irj nekem es meglarjuk, mi az oka annak, hogy esetleg masodjara nem ir vissza valaki.
2022. nov. 1. 14:05
 2/8 anonim válasza:
Vagy megsértenek vagy levágom, hogy kamu válaszok érkeznek és nincs kedvem többet hozzászolni egy adott kérdéshez.
2022. nov. 1. 14:11
 3/8 anonim válasza:
Válaszolok egy kérdésre és akár pozitív akár negatív lepontoznak közel nullára,de mindenképpen pirosba. Ezek után nincs kedvem többet hozzászolni a témához.
2022. nov. 1. 14:14
 4/8 anonim válasza:
Olyanra kérdezel rá amire nem akar válaszolni. Nekem is van ilyen "mindennapi" kérdésem, amit kerülök amennyire csak lehet, ha egymás után kétszer rákérdez, vagy ez az egyetlen kérdése van hozzám és semmi más nem érdekli, akkor megszakítom a kapcsolatot.
2022. nov. 1. 14:57
 5/8 anonim válasza:
Írd ki ide, mik azok a mindennapi kérdéseid!
2022. nov. 1. 15:00
 6/8 anonim válasza:
Kérdés, hogy ki hogyan indít, melyik/milyen jellegű kérdésből adódan válaszolnak, indítanak beszélgetést a felek egymással.
2022. nov. 1. 15:02
 7/8 anonim válasza:
Nem tetszik neki a stílusod, helyesírásod, és/vagy az információ, amit megosztottál magadról.
2022. nov. 1. 21:59
 8/8 anonim válasza:

Nem tudom, de nőként azt érzékelem, hogy ugyanaz az a tíz ember próbálkozik folyton és mindig ugyanazokkak a kérdésekkel, hogy egy üzenet után eltűnjenek.

Egyszerre vicces és hervasztó.

2022. nov. 3. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!