Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A lányok nem szeretik a...

A lányok nem szeretik a környezettudatos pasikat?

Figyelt kérdés

Egy konkrét ügyben szeretnék kérdezni: Ismerkedtem egy lánnyal, és már ott tartottunk, hogy átjött hozzám. Kiment a WC-re. Miután végzett, mondtam neki, hogy nem tudja lehúzni, mert én a zuhanykabinból merem ki a vizet, és azzal öntöm le a WC-t, mert a vízhasználatunk a mai világban nagyon magas, az ivóvíz pedig érték. Gondolom ezt nem kell külön alátámasztani. Szóval kellemetlenül érezte magát, hogy amiért mondtam neki, hogy majd én leöblítem a kakiját, és aggályoskodott is, hogy miért kell ezt. Mondtam neki, hogy nem szeretném ráhárítani a dolgot, mert ez az én elvem, és nem kényszerítem rá másokra. Szóval végül csak leöblítettem a kakiját, de ezek után nem sokkal elment, és nem is válaszol azóta.


Most tényleg ennyire nehéz megérteni, hogy az ivóvíz érték a mai világban? Én ezt tényleg nem értem, hogy ha valaki tudatosan és felelősségteljesen bánik a Föld erőforrásaival, az miért probléma?



#ivóvíz, környezetvédelem, föld, randi, kaki
2022. nov. 16. 17:21
1 2
 11/17 anonim válasza:

Te nem környezettudatos vagy hanem egy kretén elmebeteg troll.

A kérdés se nem vicces se nem provokatív. Inkább szánalmasnak mondanám.

2022. nov. 17. 07:55
 12/17 anonim válasza:
Én környezettudatos vagyok, de mindennek van határa. Ezer más módja van a környezettudatosságnak, pl. szelektív hulladékgyűjtés, komposztálás, saját csomagolóanyag, vagy hogy nem hagyod égve a villanyt. A vízzel is tudsz másképp spórolni, pl. hogy nem állsz negyedórát a zuhany alatt. Amit csináltál, az viszont egyenesen gusztustalan. A lány helyében én is otthagytalak volna.
2022. nov. 17. 11:45
 13/17 anonim válasza:
Jó dolog környezettudatosan élni, de ezen azért mégsem kellene spórolni. :/
2022. nov. 19. 20:18
 14/17 anonim válasza:

Kifejezetten szeretem, ha egy férfi környezettudatos, de ez olyan szinten túlzás, hogy leesett az állam. Nagyon kellemetlen helyzetbe hoztad őt.

Az ilyen leöblítős szokásokat esetleg később, ha már gyakran alszotok egymásnál érdemes "bevezetni", vagy hogy is mondjam. DE! Akkor is mindenki maga után...

2022. nov. 22. 16:32
 15/17 anonim válasza:
Szerintem a wc-zés elég intim dolog, tehát ez nagyon tolakodó viselkedés volt. Ha ennyi mondjuk úgy empátia sincs benned valszeg én is menekülnék a hölgy helyébe. Ha velem csinálná ezt egy környezettudatos csaj, akkor egyszerűen lehúznám és azt mondanám h bocs nem oda figyeltem ;)
2022. nov. 29. 01:20
 16/17 anonim válasza:
Ne keverjük már a gusztustalanságot,igénytelenséget a környezettudatossággal basszus XD
2022. nov. 29. 14:34
 17/17 Horváth Bence Ernő válasza:
legalább jó nagy volt a kakia ???? XD biztos jó büdös is volt a reggeli kaki? XD te ember ez nagyon gáz én meg értem a csajt hogy elmnet és nem ír vissza neked!!
2022. dec. 26. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!