Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez a ferfi akar tole vmit...

Ez a ferfi akar tole vmit vagy csak szimplan Jo lakotars akar lenni ? Legyszives irjatok le a velemenyeteket es fiuk ti mit gondoltok ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 2 hete koltoztem el az exemtol . 4 evig voltunk egyutt . En szakitottam , tett erte hogy ez igy legyen . Hiaba Mar nem szeretem , sok ido volt . Nem erzem keszen magam uj kapcsolatra es szoknom kell ezt az uj helyzetet. A lakotarsam egy torok pali . Ove a haz is . Nagyon aranyos, kedves es segitokesz . Nem volt koztunk meg egy puszi sem . De Mar megolelt 2 x . Volt hogy megmaszirozta a vallam par percig magatol . Kerdezgetett tobbszor az exemrol , hogy akarok -e vele randizgatni ? Randizok-e barkivel ? Milyen ferfiak tetszenek ? Stb ..mintha puhatolozna . Bekoltozos ajandekba kaptam egy bogret tole a nevemmel. Voltunk mar egyutt kajalni es kavezni is . Elhivott magaval ugyintezes miatt egy masik varosba , egesz nap uton voltunk. Sokat filmezunk egyutt . Nekem egyebkent nagyon tetszik . De fogalmam sincs , hogyan kellene kezelnem ezt a szitut . Tegnap elmentem beulni egy baratnommel inni . Fel 2 re ertem haza hajnalban . Ma pedig olyan furcsa volt , sokkal kevesebbet beszelt mint altalaban szokott. Es ma el is ment este es meg mindig nem jott haza , pedig holnap dolgozik.Eddig mindig magatol megmondta hogy hova megy kerdes nelkul. Most jatszmazik vagy megis mit gondolhat ? Egy magyar fiunal en ugy gondolnam hogy tetszek neki . De ki tudja lehet hogy o csak szimplan Jo lakotars akar lenni .

2022. nov. 21. 00:32
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Miért?
2022. dec. 2. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!