Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez a ferfi akar tole vmit...

Ez a ferfi akar tole vmit vagy csak szimplan Jo lakotars akar lenni ? Legyszives irjatok le a velemenyeteket es fiuk ti mit gondoltok ?

Figyelt kérdés
Sziasztok , 2 hete koltoztem el az exemtol . 4 evig voltunk egyutt . En szakitottam , tett erte hogy ez igy legyen . Hiaba Mar nem szeretem , sok ido volt . Nem erzem keszen magam uj kapcsolatra es szoknom kell ezt az uj helyzetet. A lakotarsam egy torok pali . Ove a haz is . Nagyon aranyos, kedves es segitokesz . Nem volt koztunk meg egy puszi sem . De Mar megolelt 2 x . Volt hogy megmaszirozta a vallam par percig magatol . Kerdezgetett tobbszor az exemrol , hogy akarok -e vele randizgatni ? Randizok-e barkivel ? Milyen ferfiak tetszenek ? Stb ..mintha puhatolozna . Bekoltozos ajandekba kaptam egy bogret tole a nevemmel. Voltunk mar egyutt kajalni es kavezni is . Elhivott magaval ugyintezes miatt egy masik varosba , egesz nap uton voltunk. Sokat filmezunk egyutt . Nekem egyebkent nagyon tetszik . De fogalmam sincs , hogyan kellene kezelnem ezt a szitut . Tegnap elmentem beulni egy baratnommel inni . Fel 2 re ertem haza hajnalban . Ma pedig olyan furcsa volt , sokkal kevesebbet beszelt mint altalaban szokott. Es ma el is ment este es meg mindig nem jott haza , pedig holnap dolgozik.Eddig mindig magatol megmondta hogy hova megy kerdes nelkul. Most jatszmazik vagy megis mit gondolhat ? Egy magyar fiunal en ugy gondolnam hogy tetszek neki . De ki tudja lehet hogy o csak szimplan Jo lakotars akar lenni .

2022. nov. 21. 00:32
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Figyelj, leírták itt már szépen, hogy mi a szitu, de ahogy látom nem igazán akarod elfogadni.

1. Meg akar csak dugni.

2. Ezek szerint tud csajozni az ürge, de csak teszi a szépet aztán meg majd rájössz..

3. Hidd el nem kell ilyen mindenfajta népséggel vegyülni, de hiába is mondunk bármit csak arra a válaszra vársz, hogy “uristen egy torok tenyleg? Uuu gyere vele ossze jo lesz, izgi stb..”

Aztán meg majd e szép időszak után jön a fekete leves, maradj csak szerintem a normál európai dolgoknál az a biztos.

2022. nov. 21. 14:56
 12/21 anonim válasza:

A muszlimok jó része nem tartja be az alkoholtilalmat főleg ha már régóta Európában él.


A "mindenféle hús" az más tészta.

A disznóhússal kapcsolatos tilalmat többnyire betartják, de ismerek ellenpéldát.


Ezzel együtt amit írtam a férfi-nő viszonyról a törököknél, az fennáll. Hiába ott született.

A család, az család...

2022. nov. 21. 14:56
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolso elotti : szerintem te nem erted a szitut . En egyaltalan nem erre a valaszra varok , hogy uristen egy torok de jo.... ez akkora altalanositas . Ez volt eletem elso kerdese gyakori kerdeseken es beigazolodott amitol tartottam . Van barmilyen tapasztalatod ebben ? Eltel / elsz kulfoldon ? Voltal Mar ilyen szituacioban ? Te biztos jobban tudod , hogy en mire varok a valaszoktol . Teljesen normalisan feltettem egy kerdest .Tanacsokat , velemenyeket es tapasztalatokat nagyon szivesen elfogadok . De te ne tudd Mar, hogy en mire varok kerlek .
2022. nov. 21. 19:21
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom a velemenyet. Igen o nem egy tipikus muszlim . Ezert sem altalanosithatok .
2022. nov. 21. 19:23
 15/21 anonim válasza:

Nem lehet, hogy csalódott? Nekem ez volt az érzésem egy pillanatra, amikor olvastam a kiírt kérdésed. A szomorúságot az inni szó körül keresd. Tudom, hogy ez önmagában nem probléma, és egy nő is ugyan úgy megtehet mindent amit akar... Mégis egy pillanatra rossz érzéssel fogott el. (persze túllendülök, túltettem magam rajta) Még is ott van egy pillanatra az a rossz érzés. Talán ez csak annak tudható be, hogy nem tudom, hogy kultúrátan érezted jól magad, hogy milyen ember vagy, hogy értékes nő vagy stb... Talán csak így ismeretlenül akadtam bele egy pillanatra. Ha személyesen ismernélek, talán csak jó érezted magad, és nem is lenne csorba. Talán még plusz pontként is értékelhető lenne. Nem lehet, hogy valami ilyesmi dolog miatt érzi besértődve magát az adott illető?


29/F

2022. nov. 22. 10:26
 16/21 A kérdező kommentje:
Ertem amit irsz . Kulturaltan ereztem jol magam . Beultem egy pubba , igy is irhattam volna . O is megszokott inni a barataival par sort .Nem tantorogva jottem haza .
2022. nov. 22. 11:26
 17/21 anonim válasza:
Ebben az esetben örülök h jól érezted magad. :)
2022. nov. 22. 11:29
 18/21 anonim válasza:
De ezt tudja, hogy csak barinővel csak ivás? Ha tudja, elhiszi?
2022. nov. 24. 20:59
 19/21 anonim válasza:

7-es vagyok.

Dugtatok már?😛

2022. nov. 25. 14:00
 20/21 A kérdező kommentje:
Kepzeld nem :D
2022. dec. 1. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!