Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti mindig csak a...

Lányok! Ti mindig csak a bunkó fiúkra buktok. Az olyanokat mint én, aki mindent megtenne értetek, az életét is oda adná, visszautasítjátok. Miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 19:33
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Már eleve az a feltételezés, amit a kérdésedben megfogalmaztál nem igaz, szóval innentől felesleges is érdemben reagálni rá.

(Megnyugtatlak, senkit se érdekel, ha megbotlasz. Senkit, mert az utcán lévő lámpa érdekesebb látvány.)

2022. dec. 4. 23:03
 12/32 anonim válasza:

De most akárki akérmit mond, sajnos igenis van igazság a kérdező állításaiban.


A bunkó, nagyképű, kigyúrt, gazdag paliknak mind van csaja kivétel nélkül szinte.

Ha egy srác meg törődő, kedves és meghallgatja a másikat, de nem kigyúrt és gazdag azt leszarják vagy kihasználják.

Ez miért van???


Komolyan a fent említett értékedet bálványozzák a nők?

Mert akkor kezdem elveszteni a normális lányokba vetett hitemet...

23/F

2022. dec. 5. 20:21
 13/32 anonim válasza:
A nőkért nem szabad mindent megtenni és oda adni magad. Ez az ő szerepük. Nézd Alexander gracet a youtubon. Jól elmondja h ellentétesen kell viselkedj. A nőnek az kell h te elfoglalt legyél és ő ne legyen az első, de mindig vágyakozzon rá. És sose valtoztathasson meg téged. Legyel önmagad. Legyen eleged ebből és legyél dühös, agresszív, és szard le őket. Nekik ez kell. Mi működünk túl egyenesen, hogy akarjuk az érzelmeket és szeretet, nekik kell egy csavar a történetbe. Soha ne függj egy lány erzeseitol vagy mondataitól mert nagyon rosszul lesz. Ő akar fuggni tőled, ő a gyermek, a sub, te nem. Ha tőle fuggsz, ő vezet, és attól megijed, mert a "független erős nők" nem bírják a felelősséget.
2022. dec. 5. 22:59
 14/32 anonim válasza:

Ez hülyeség előző. Ne higgy el minden szart amit a neten találsz.

Hát kösz, de nem. Ha én szereznék egy barátnőt, azt nem azért tenném, hogy leszarjam, semmibe vegyem, vagy hogy aggresszív legyek vele. Akkor mi értelme van az egésznek? Nekem nem ezért kell barátnő. A normális lányok (ha még vannak), pont hogy a törődő, megértő és hasonlóan normális partnert keresik, akikkel szívesen töltik együtt az idejüket, megbeszélik egymást közt amit kell, stb.

23/F

2022. dec. 5. 23:33
 15/32 anonim válasza:

"Ez hülyeség előző. Ne higgy el minden szart amit a neten találsz."

Ezeket én átéltem, megcsináltam és működnek.

Nem tudtad értelmezni amit írtam. De ezért nincs is barátnőd gondolom. Nekem simán lehetne bármennyi, és van is egy normális, akit imádok és aki értelmes, tud beszélni, nem úgy mint a többi csaj. És ő elmondja, hogy legyek domináns, önmagam. Nem direkten is közölte, hogy az érzelmeibe ne folyjak bele, hanem tartsam meg a függetlenségemet.


Egy lánynak egy maszkulin férfi kell. Egy macsó. Nem egy kis beszélő pajtás, mint a barátnője, hanem egy izgalmas kaland, veszély. Nem ismered a nőket.

2022. dec. 5. 23:56
 16/32 anonim válasza:

"De ezért nincs is barátnőd gondolom"

Akkor miért van sok egyáltalán nem domináns srácnak is csaja?

Nem fekete-fehér a dolog. A nők sem egyformák. Nem mindenki vágyik a dominanciára. Elhiszem, hogy így könnyen felszedsz akárkit, de talán nem csak olyan nők léteznek még. Én nem akarok kimondottan dominálni, én inkább az egyenlőség híve vagyok.


Korábban írtad:

"Mi működünk túl egyenesen, hogy akarjuk az érzelmeket és szeretet..."

Már ez is baj? Ne akarjak szerelmet se? Akkor minek barátnő? Csak a szex miatt? Olyat is lehet, de nekem nem ez lenne az elsődleges célom és egy komoly kapcsolat ettől mélyebb.

2022. dec. 6. 02:15
 17/32 anonim válasza:

A nők alapvetően a bunkó, domináns férfiakhoz vonzódnak, még ha tagadják, vagy nincsenek is ennek tudatában.

Ha te olyanokat írsz, hogy életed adnád, nagy eséllyel landolsz is a barátzónában, miközben a "nem szeretem a bunkókat" nő letérdel a tahó elé a bokorban.

egyébként meg nem akarlak elkeseríteni, de a bájos, értelmes magyar nő fehér holló kategória.

ma már inkább a beképzelt, gúnyolódó, de átlagos képességű az általános. magyar diplomás nőtől már az is csoda, ha tud szöveget értelmezni vagy éretten viselkedni.

2022. dec. 6. 08:44
 18/32 anonim válasza:

Maximálisan egyetértek az előttem szólóval. Nagyon ritka az a típusú nő, akinek az kell, hogy mindent megadj érte. Nyilván ne legyél paraszt, de kell nekik a dominancia. Saját tapasztalatokból tudom. Régen én is ilyen voltam. Ahogy meglátták rajtam, hogy mennyire akarom őket, esetleg szerelmes is lettem, az taszító volt számukra, el is hagytak. Nekik az kell, ha küzdhetnek egy férfiért, főleg az elején. Utánam mindkét lány olyan sráccal jött össze, akik semmibe nézték, alázták őket. Persze a lányok meg szaladtak utánuk. Az egyikkel beszéltem még egy ideig, vele pl a nagy szerelme kitakarítatta a házát, ahol az előző barátnőjének a ruháit, bugyijait, a WC-ben levő kukát ő dobálta ki és mondanom sem kell, fülig szerelmes volt a srácba. A másik lány meg olyan pasit talált, akit haza sem vihetett bemutatni. Az ő nevelőapja később elmondta, hogy ez volt a baj, hogy én mindent megadtam volna. Neki az kell, aki rongynak nézi. Ő így boldog, ha szenvedni és harcolni kell a pasiért, meg szentül hiszi, hogy majd ő meg tudja változtatni. Ha mindent készen adsz, nem leszel érték. Persze vannak kivételek. A feleségem pl teljesen passzol hozzám, de nem is voltam tutyimutyi vele. De ő is pl ilyen paraszt kapcsolatból szállt ki. Csak tudta, hogy családot akar és ilyen emberrel nem könnyű. Tanultam a korábbi esetekből. Persze vele parasztnak sem kell lenni, de van egy határ, ami felett férfiként meg kell maradni. Ezt a határt kell belőnöd neked is. Amikor nem vagy bunkó paraszt, de a szerelemtől sem olvadsz el azon nyomban.


Ha olyat akarsz, aki értékeli ezt a hozzáállást, hogy te mindent megadnál hős szerelmesként, akár még verseket is írogatnál nekik, stb, akkor a meg nem értett művész, vagy a kötött kardigános bölcsész hallgatók között keresgélj. (Tisztelet a kivételnek ebben az esetben is. 😆) Ha mai trendi, insta profilos, esetleg Tinderes lányra vágysz, akkor bizony a túlzott kedvességet el kell felejteni.

2022. dec. 6. 09:04
 19/32 anonim válasza:

18:


akkor a feleséged még az értelmesebb nők köré tartozik, sok nő sportot űz abból, hogy folyamatosan rosszfiúkkal jön össze, akiket meg akarnak változtatni, ami nem sikerül, de azért szül neki, azt sajnáltatják magukat, hogy a rosszfiú nem mosogat otthon.


ugyanez a kategória, amikor vmelyik énekesnő panaszkodott (talán Varga Zsuzsa?), hogy több bántalmazó kapcsolaton van túl. jaja, nyilván nem lehetett előre tudni, h az agresszív macsók agresszív macsókként fognak viselkedni kapcsolatban :D hagyjuk már.

2022. dec. 6. 09:13
 20/32 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem igaz.

Én nőként azt keresem, ami szimpatikus számomra. Ha valaki tapló, bunkó, nagyképű, az szörnyen irritáló és nagyon gyorsan elválnak útjaink.

Viszont a másik véglet, hogy valaki fél percenként emlegeti, hogy gyönyörű vagyok, szép, csinos, kíván, elkezdi mondogatni, hogy édesem, drágám, stb.

Ez számomra nem arról szól, hogy lehozza-e a csillagokat, hanem szintén zavaró, mert NEM ISMER és csak egy kettyós mond ilyeneket olyannak, akivel neten ismerkedik és még sosem látta. Örülök, ha tetszem és örülök egy-két bóknak, de annak nem, ha túlzásba esik.

A középutat kell megtalálni és ha normálisan el tudunk beszélgetni, van szimpátia, akkor hívjon el randizni. Ha tényleg tetszem, utána már nem bánom, ha mondja, de addig inkább zavaró.

N 33

2022. dec. 6. 10:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!