Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Ti mindig csak a...

Lányok! Ti mindig csak a bunkó fiúkra buktok. Az olyanokat mint én, aki mindent megtenne értetek, az életét is oda adná, visszautasítjátok. Miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 19:33
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Ja, és kiegészítésképp.

Az, hogy valakit visszautasítok, csak mert nem volt meg az összhang, nem jelenti automatikusan, hogy akkor a bunk@kra bukom... Ez csak arról szól, hogy mindjárt rágalmaznak, mert pont az a pasi nem kellett.


Pl. volt olyan, hogy valaki itt rám írt és a nők pisilési szokásairól kérdezgetett. De olyan szintű biológiai hiányosságai voltak, hogy gondoltam már udvariasságból válaszolgatok. Erre egyszer csak küldött egy üzenetet, hogy ő találkozna velem és fizetné a randit, amire nem válaszoltam azonnal, mert még nem is olvastam, mire jött a levél, hogy én is megjátszós r#banc vagyok, mert nekem nem kell egy normális férfi, stb-stb... :D

Na, ennyit arról, hogy ki tartja magát normálisnak.


Ez egy negatív példa, mert sok valóban értelmes ember is akad, de ettől még nem lesz egyező a személyiségünk, elvárásunk, életfelfogásunk, stb. Nem várhatják el az emberek, hogy minden szembe jövővel stimmeljen. Miért csodálkoznak rajta az emberek, hogy ennyi ember közt nehéz megtalálni a hozzánk illőt? Csak azt nem értem, hogy én ezt nőként így látom, nem hibáztatok senkit, de miért van, hogy a pasik mindenáron a nőkre akarják kenni?

2022. dec. 6. 11:06
 22/32 A kérdező kommentje:
Megjelentek a needy incelek a kérdésem alatt 😂 erről beszéltem. A világ nem fekete fehér. Nem csak teljes telibeszarás és nő előtt térdelés létezik. Nem azt szereti a nő, ha leszarod. Csak tudod az a normális, ha nem egy másik ember körül forog az életed. Ha már ismerkedésnél is minden körülötte forog, ott alapvető hiányosságok vannak a személyiségben amit pótolni kell.
2022. dec. 7. 13:49
 23/32 anonim válasza:
Igen azért minden ne forogjon a másik körül. De ez sem minden esetben rossz. Van olyan, aki kifejezetten szereti, ha ő van a központban és a párja csak vele foglalkozik. Ezt is embere válogatja és egyáltalán nem biztos, hogy ez rossz dolog. Előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy összeillenek -e egymással vagy nem.
2022. dec. 7. 16:40
 24/32 anonim válasza:

Teljesen mindegy mit írtok lányok.

Én legalábbis már megtanultam h kell kezelni titeket. Soha sem azt amit mondtok. Ah írtam, a barátnőm mondja is, hogy ne hallgassak rá, ne csináljam amit mond. Ő volt az egyetlen akivel találkoztam, és ki tudta kommunikálni a női gondolkodásmódját. Sokkal kényelmesebben vagyok a bőrömben, hogy rájöttem, a másik nemnek semmilyen szinten sem kell megfelelni, mert ők azok, akik meg fognak nekem felelni. Tetszik ez a férfi-nő felállás, ami a természetetekből adódik, és nem tudtok ellene mit csinálni. Imááádom.


"Én nem akarok kimondottan dominálni, én inkább az egyenlőség híve vagyok."

Ha találsz ilyen lányt... Ha egy nő magasabb pozícióra jut, megőrül, mert a felelősséget és irányítást nem bírja. Egyszerűen nem erre született. Egyenlőség nincs, mert képtelenek ellátni bizonyos feladatokat. De én is ezt a szép álmot kergettem egy ideig.


"Már ez is baj? Ne akarjak szerelmet se? Akkor minek barátnő? Csak a szex miatt? Olyat is lehet, de nekem nem ez lenne az elsődleges célom és egy komoly kapcsolat ettől mélyebb."

Én teljesen megértelek téged.

Akarj mindent, amit akarsz. Nem beszéllek le semmiről. Nem baj semmi sem. Csak a nők többsége nem tudja kezelni, ha érzéseid vannak felé. Rosszul lesznek, félnek az elkötelezettségtől. Ezért jó mindig úgy lenned, hogy bármelyik nap elveszíthetem a lányt, és ez oké. Ne függj sose tőlük, se az érzelmeiktől. Mert ezt érzik, és visszaélnek vele tudtukon kívül, vagy gyengének látnak, mert befolyásolni tudnak. Ők akarnak befolyásolva lenni. Ők vannak lent. Ez pedig természetes törvény. Amit ők tudatosan egyáltalán nem tudnak még elfogadni. Nem olvasnak, nem tanulnak magukról semmit sem, mert erre sincs igényük. Nem olyanok, mint a férfiak.


Nem tudsz úgy nőként logikus, célratörő, stratégiai döntéseket hozni az életben ha megsértődsz és rosszul vagy, meg makacs. Ha egy nőnek elmondom, hogy miben hibázott, NEM megfogja az infót és dolgozik rajta, hanem megsértődik. Nem tudják a személyiségüket és a jellemüket építeni úgy és javítani, mint egy férfi. Vezetésnél megsértődnének, ha visszajeleznek nekik, hogy ez nem lesz jó.


Csak ugye, az ő reakciójuk, hogy nem jók a vezetésre, meg nincs egyenlőség, már azon úgy felháborodnak, hogy sokan azt hiszik, ó, ilyet nem szabad mondani, biztos egyenlőség van, ez csúnya dolog, csak mert hisztiznek. Pedig már ez az érzelmi hiszti is azt jelzi, hogy nem tudják kezelni magukat.


Amit most írtam, arra is egy rakat hiszti fog jönni, meg ilyen csajos kis oltogatás, ami üres, vagy logikátlan alapokon helyezkedik, vagy elrejtve benne a sértődöttség. Simán megjósolom h reagálnak, úgy reagálnak, és fel sem fogják, nem is látják. Mert képesek magukat látni. Ezért van szükségük a férfiakra. Mert egy jó férfi tudja látni ezeket. Na mindegy. Szívesen a prédikációt.

2022. dec. 7. 18:53
 25/32 anonim válasza:

Hallod...Te nagyon balszerencsés lehettél eddig a nőkkel, kedves előző... :D

Végül is én is megértem. A sok kudarc után változhat az ember hozzáállása és a nőkről alkotott képe.

2022. dec. 8. 11:22
 26/32 A kérdező kommentje:
faggotnigger
2022. dec. 9. 18:30
 27/32 anonim válasza:
Az a baj, hogy sok srác kedvesnek gondolja magát, közben inkább lelkizés meg nyálaskodás, amit csináltok. Nem a bunkó fiúkat szeretjük, hanem aki nem halvérű. Ne legyen tahó, de nem baj, ha kicsit macsó
2023. ápr. 29. 00:39
 28/32 anonim válasza:
Dehogy adnád oda az életed te egy nőért. Ahhoz gyáva lennél. Kell a jó pcsa , mi?? De kozben meg egy nyaladzos szopos kisbaba vagy.
2023. ápr. 29. 00:42
 29/32 anonim válasza:
#12 mert a gazdag, jo testu csavok nem lehetnek kedvesek, uriemberek? Jajj, istenem. Minden embernek kell az a yagi biztonsag. Ha van olyan aki ezt biztositani akarja egy csajnak akkor még jo h elfkgadják a lanyok
2023. ápr. 29. 00:43
 30/32 anonim válasza:

Senki nem mondta ezt, előző.

De sok csajnak már nem az úriemberek kellenek a 21. században.

2023. ápr. 29. 11:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!