Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akinek folyton nincs jó kedve...

Akinek folyton nincs jó kedve a magány miatt az ne is ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy jobban szeretjük a jókedvű, állandóan pozitív embereket, de a folyamatos visszautasítás, magány és az ebből kifolyó kilátástalanság, kiégés nem tesz boldoggá senkit. Egy kapcsolat sokkal boldogabbá teheti az embert.

Attól lesz valaki boldog aki jó környezetben él, van egy nagyon jó baráti társasága, szeretetteljes partnere, de akinek ez hiányzik nem boldog. Tehát legyen boldog az illető, de ahhoz viszont jobb körülmények kellenének ez ördögi kör. Aki nem tud boldog lenni a magánya miatt dögöljön meg egyedül?


2022. dec. 12. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Sajnos jól leírtad az utolsó mondatban.Ilyen ma a nézet,és ha nem ilyen szavakkal,de mondták már nekem.

Pedig nem vagyok búvalbélelt,de a sok év magány megtette a hatását.

2022. dec. 12. 17:48
 2/22 anonim válasza:
Ha boldog akarsz lenni ismerkedj, barátkozz, csajozzál, senki nem jókedvű állandóan, mindenkinek vannak rossz napjai.
2022. dec. 12. 18:15
 3/22 anonim válasza:
Először változtass a magányodon, aztán ismerkedj. Senki nem akar párnak egy lehúzós, depis embert (mert ha ismerkedsz akkor ezt látják az emberek, tök mindegy mi miatt van). Barátokat, ha van közös érdeklődés akkor sokkal könnyebb szerezni. Aztán ez kihúz a magányból, és lehet párt is keresni.
2022. dec. 12. 18:17
 4/22 anonim válasza:
Kell egy jó szabadidős elfoglaltság és nem foglalkozni semmivel és senkivel. Mint az utolsó, pont ilyen nyomorult a mai világ. Senkit nem érdekel mi van veled empátia meg elmegy szrni.
2022. dec. 12. 18:47
 5/22 anonim válasza:
Én ismerkednék veled. Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?
2022. dec. 12. 18:53
 6/22 anonim válasza:
A mai világ ilyen. Én is tapasztalom. Az embereknek csam addig vagy jó, ameddig vidám vagy, mosolyogsz, minden happy. A rosszkedvvel nem tudnak mit kezdeni, és nem érdekli őket.
2022. dec. 12. 19:21
 7/22 anonim válasza:
Én is ezt tapasztalom. Akkora individualizmus van, hogy ha én úgy érzem, hogy szükségem van valakire, akkor már betegnek neveznek. Azt mondják, ha egyedül nem tudsz boldog lenni, akkor mással sem leszel. Én nem is értem, hogy hogy tudják ezt elhinni.
2022. dec. 12. 20:01
 8/22 anonim válasza:

Még a boldog párkapcsolatban élőknek sincs folyton jókedvük.


Szóval a kérdésedre a válasz: nem, ez nem így van.

2022. dec. 12. 20:23
 9/22 anonim válasza:
Az ember társas lény, a boldogsághoz kell a társaság. Viszont ha valakinek nincs meg az a támogató közege ami boldoggá tudja tenni (család, barátok) akkor ne akarjon már kapcsolatot olyantól, akinek ez megvan. Az lesz a vége, hogy annyira rászáll a másikra, hogy megfolytja szinte, megpróbálja -akár tudat alatt is - elvenni tőle az életét. Azóval első a barátok, utana a társkeresés.
2022. dec. 12. 20:31
 10/22 anonim válasza:
#9 Teljesen jól látod, a volt barátnőm is ugyanezt tette velem, nem is tartott sokáig az a kapcsolat.
2022. dec. 12. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!