Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első találkozásnál/randinál...

Első találkozásnál/randinál illik (vagy nem illik) kezet fogni a hölggyel?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 19:36
1 2
 1/12 anonim válasza:

Kezet fogni, mintha valami üzleti megbeszélés lenne?

Szerintem a kézfogás egy hivatalosabb dolog, nem randira való.

Ha arra gondoltál, hogy megfogod/megérinted a karját, kezét az oké.

2022. dec. 24. 19:43
 2/12 anonim válasza:
Elvben úgyis neki kell nyújtania a kezét, ha kezet akar fogni. Bár szerintem ez a kézfogásosdi inkább protokolláris hatást kelt, mintsem randihangulatot teremtene. Gondolom, már ismeritek egymás nevét, bemutatkoznotok nem feltétlenül kell, talán közvetlenebb dolog egy puszi, mint egy kézfogás.
2022. dec. 24. 19:43
 3/12 anonim válasza:
Randin inkább arcra puszit. A kézfogást hagyd meg az üzleti megbeszélésekre.
2022. dec. 24. 19:59
 4/12 anonim válasza:

Ha az első találkozóra kerül a sor, akkor én kezet nyújtok, hogy személyesen is bemutatkozzam.

N.

2022. dec. 24. 20:14
 5/12 anonim válasza:
Én is kezet szoktam fogni első körben. Nekem a puszi túl intim egy idegennel.
2022. dec. 24. 22:43
 6/12 anonim válasza:

Abban is van valami amit a 4. 5. Hozzaszolo lany irt 😄

Nekem egyszer evekkel ezelött volt egy elsö randim lannyal es tök termeszetesnek vettem hogy arcra puszival köszönök neki,hisz mar beszeltünk elötte nem is keveset, es nem akartam ilyen hivatalos kezfogassal kezdeni (azelött se tettem soha)

Viszont amikor puszit akartam adni a lanynak ö aszitte hogy egyböl le akarom smarolni es elhajolt 😆igy lett belöle egy kisse kinos szitu amin utolag persze csak nevettünk.😄 aztan lett belöle egy szep hosszu kapcsolat.

2022. dec. 24. 23:01
 7/12 anonim válasza:
#5: Nem kötekedésből kérdezem, de miért randizol egy idegennel? Alapjáraton ha valaki randizik valakivel, nem kellene annyira idegennek lennie a másiknak, hogy egy puszi ne férjen bele. Legalábbis szerintem.
2022. dec. 24. 23:09
 8/12 anonim válasza:
Uriembernel, igy szokas.
2022. dec. 24. 23:53
 9/12 anonim válasza:
#7 az egy dolog hogy chatelsz valakivel, de a kisugárzását, viselkedését nem ismered meg, így bár tudsz róla egy s mást, a valóságban kvázi egy idegennel találkozol. Nem mellesleg ha valaki érdekel nem chatelsz vele hónapokig hanem minél előbb randit szervezel és a valóságban ismered meg az igazi személyét.
2022. dec. 25. 10:49
 10/12 anonim válasza:

Vakrandi esetén, 30 felett biztos hogy kezet fognék.

25 alatt puszi. 25-30 között ahogy a helyzet hozza.

2022. dec. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!