Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tapasztalatlan nők vannak...

Tapasztalatlan nők vannak annyira őszinték, hogy írnak nekem? 🤔

Figyelt kérdés

Nem, nem kapcsolatot keresek, és nem is potya-dugást.



Olyan heteroszexuális cisznemű lány/nő privát üzenetének örülnék legjobban akinek nem volt még férfi az életében (semmilyen értelemben), vagy nagyon régóta nélkülözi.


Beszélgetni szeretnék, megismerni a helyzetüket.



2022. dec. 27. 22:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
Jelen, és most nem keresek kapcsolatot, mert depressziós vagyok.
2022. dec. 27. 23:03
 2/16 anonim válasza:
cisznemű, atyaég. annak azért örülnék ha ez lenne az alapértelmezett ha nincs más kikötés. :D
2022. dec. 27. 23:40
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi? A végét nem értem. Tehát annak örülsz hogy ciszneműekre vagyok kíváncsi , de annak nem hogy más jellemzőkkel szűkítettem a célcsoportot?
2022. dec. 27. 23:44
 4/16 anonim válasza:
Az nem "cisznemű", hanem normális. Ilyen szó nincs, csak valami idióta kitalálta, mert nem tudta, mihez kezdjen jó dolgában.
2022. dec. 28. 00:21
 5/16 anonim válasza:
Nem "általánosan elfogadott". Ez egy értelmetlen kifejezés, amit az amerikai liberálidióták vezettek be maguk között, ahogy a gyerekek találnak ki szavakat. Az anyázás miatt pedig most jelentelek. Megtanulsz viselkedni, ne félj!
2022. dec. 28. 02:27
 6/16 anonim válasza:
Majdnem írtam valami csúnyát, de szerintem az elég büntetés lesz a kérdezőnek, hogy egy nő se fog neki írni. Átlátszó, mint a kirakati üveg.
2022. dec. 28. 02:59
 7/16 anonim válasza:
Azta, te tényleg nagyon gáz vagy. Köszi hogy a válaszok között kimutattad a fogad fehérjét, így nem pazarlom rád az időm :D
2022. dec. 28. 03:17
 8/16 anonim válasza:

"Köszi hogy a válaszok között kimutattad a fogad fehérjét, így nem pazarlom rád az időm :D"

Ha az embert ingerelik a kis olcsó trollok, persze h feszült lesz a kérdező. De te menj is el a kis dolgodra, ne pazarold itt az idődet. :)

2022. dec. 28. 04:42
 9/16 anonim válasza:
10:)))
2022. dec. 28. 06:12
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi 9-es, kedves tőled.

A trollokat el kéne zárni az internettől

2022. dec. 28. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!